Skocz do zawartości

Ford Mondeo mk2 zabudowa do bagażnika nadkole


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanko czy ktoś może miał przyjemność robić lub widzieć zabudowę na głośnik w bagażniku na nadkolu w Mondeo mk2? Jakieś zdjęcia może ktoś posiada bo w necie coś ciężko.  Jakieś pomysły jak wykonać taką zabudowę? Proszę o normalne odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki głośnik chcesz tam wrzucić? Zdięcia by się faktycznie przydały. Skoro nie ma zabudowy w necie, to sam zapodaj fotki wneki, po ściągnięciu tapicerki też. Oszacuj możliwą do zagospodarowania przestrzeń i możliwą do uzyskania kubaturę. Rozpatrz kwestie materiałowe. No i powiedz jakie nadwozie ma Twoje auto. Jak zabrać się do takiej roboty masz w moim temacie. Wnęka wnęce nierówna ale i tak wszystko sprowadza się do tego, że trzeba lepić, kleić i rzeźbić.

 

Proszę o normalne odpowiedzi.

A ja Cię poroszę o trochę własnej inicjatywy bo to Tobie powinno zależeć na uzyskaniu odpowiedzi na zadane pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A ja Cię poroszę o trochę własnej inicjatywy bo to Tobie powinno zależeć na uzyskaniu odpowiedzi na zadane pytania.


 

 

 Inicjatywa jest cały dzień szukania itd... Chodziło mi tylko o to że nie chciałabym odpowiedzi typu poszukaj w necie itp...

 

Zdjęcia jutro wstawię wnęki itd



Powiedzcie mi jaki głośnik byście polecili? Przez noc trwały poszukiwania i długie rozmowy na temat czy zrobić jedną zabudowę czy może dwie po obu stronach i chyba w końcu doszliśmy do wniosku że zrobimy głośniczki po obu stronach co polecacie? Tylko koszty nie za wysokie na same głośniczki. 

 

I co powiecie o wzmacniaczu AUNA AB-650 4800W? Znalazłam taki wczoraj u brata mówił że nie używa i mam sobie go zabrać. Ponoć dobrze działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głośnika nikt Ci nie poleci bo nie wiemy ile litrów wygospodarujesz we wnęce oraz co za radio masz, czym będziesz zasilał,czego słuchasz, a ta Auna jest na poziomie VoiceKrafta,Firsta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A chłopaki i mała prośba rozmawiacie z kobietą ;) Prosiłabym o język dość zrozumiały dla mnie ;) Jutro podam Wam wszystko co wiem na temat radia, ilości miejsca które mam zamiar wygospodarować itp. 

 

A i powiedzcie mi gdzie zaopatrujecie się w włókno szklane i żywicę? Macie jakiś sklep internetowy z rozsądnym cenami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włókno i zywice dostaniesz w sklepach z lakierami samochodowymi bądz dobrych sklepach z farbami, a nawet i w marketach typu Casto czy Leroy... Tyle ze troszeczke drozej niż na alle na przykład :)

 

Tak jak Grzegorz wspomniał, rozgladnij sie u nas w dziale "Wasze instalacje" i kuknij jak i z czego forumowicze wykonują zabudowy, to naprawde kopalnia wiedzy ale trzeba poswiecic chwile...

 

Olej ten "wzmacniacz" , niech sobie dalej leży to tragedia jakosciowa a jak widac takze mocowa.

 

No i przede wszystkim sedan czy kombi?

 

Przeniose to do bardziej odpowiedniego działu może.



Automatyczna wiadomość
Temat przeniesiony z forum:

"Car AudioProjektowanie Skrzyń "

do

"Car AudioWszystko o Sprzęcie Car Audio"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra olewam wzmacniacz.

 

Mój mondek to sedan.

 

Powiedzcie mi co polecacie. Chcę wymienić radio, głośniki w drzwiach przednich i zrobić w bagażniku 2 głośniki basowe. I jakiś wzmacniacz.

Jaki sprzęt DOBRY ale NIEDROGI polecicie?

 

Ogólnie w moim mondku najczęściej słucha się hip-hopu i techno ale czasem rocka i metalu.



Co powiecie na te głośniki w przednich drzwiach? http://allegro.pl/glosniki-basowe-do-drzwi-ford-puma-focus-fiesta-i3017492750.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, regulamin i podpisuj linki...

 

 

Nie nie, az tak tanio sie nie da.. To co masz w serii jest po stokroć lepsze...

 

Jesli to sedes to faktycznie potrzebujesz troche litrazu i troche watów zeby sie przebic...

 

Powiem tak, zeby było lepiej niz na serii potrzebujesz 2 wzmacniaczy bo jeden na suby, drugi na przód...

 

Jesli chcesz mieć jeden i zostawić przód pod radiem, to zostaw serie z drzwi i dołóz tylko tweetery...

 

Co do zabudowy nie licz ze z głosnikami zamkniesz sie w 500zł... Nie mowie o wzmacniaczu, przodzie i radiu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mus wymienić głośniki z przodu bo nie nadają się do niczego.

Dobra zostawmy na razie kwestie zabudowy. 

Pomóżcie wybrać głośniki z przodu i radio.

Jakiej firmy najlepiej?



Też nie chodzi mi o to żeby grało nie wiadomo jak mocno. Tak żeby grało jak oryginalne głośniki z mondka + do tego jakiś bas typu tuba czy jak wcześniej mówiłam zabudowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niekoniecznie musi być ale jeśli już się coś znajdzie to ok 

 

a tak jak by bez limitu złotóweczek to co byś polecił



a głośniki na przód jakieś dobre ale też w rozsądnej cenie jakiej firmy? ilo watowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radio rozsądkowodobre to przedział 500-800zł (używane)

 

głośniki przednie rozsądkowodobre to przedział 500-1000zł (nowe)

 

 

 

moc głośników jest ostatnim parametrem, jakim powinnas się kierować przy ich wyborze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Moim zdaniem juz za 350 kupi radyjko calkowicie spelniajace jej potrzeby a nawet wiecej. - Ja swojego Kenia 6544 sprzedalem znajomemu za 300 - na alle pewnie za 350 do wziecia - 3 pary rca czasowki streowanie subem i HPF,LPF i usb i... i...i calkiem przyzwoity dzwiek.

 

2 Diorki za 120 zeta by nie spelnily zadania? Mysle ze byloby jednak ciut lepiej niz seria z Corsy

 

Post poprawiony niedoczytalem /nie zatrybilem ze chodzi o wyliczanke "bez limitu zlotoweczek" - moje propozycje odnosza sie do dosc mocno okrojonego budzetu wersji pierwszej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaco76 dobrze prawi :D Mam to radio (Kenwood KDC BT-6544u) i to za takie pieniądze pod względem jakości i wszelkiego rodzaju wodotrysków, to dobry patefon jest :) Diorka jest bdb jak za taki psi grosz, do tego dołożyć wzmacniacz 4 kanały (około 300 zł i coś można wybrać) i z czasem dołożyć jakiegoś suba i coś by już plumkało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanów sie troszeczkę, jestes na forum tematycznym gdzie masz wielu profesjonalistów jak i osob ktore bardzo długo w tym siedzą, Twój Tata i/lub znajomy maja zaklad CA badz hobbystycznie zajmują sie kilka tym tematem?

 

Odpowiedz sobie na to pytanie sama.

 

Nie mowie ze radia pioneer są beee bo jak w kazdej firmie znajdziesz bardzo dobre jednostki jak i paździerz, poszukaj na forum bo osobiscie chyba znam ze 2 lub 3 tematy gdzie jest ogolny temat o roznych radiach w ktore warto zainwestowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu pytam jako osoba mało znająca się na tym co sądzą o tym osoby które siedzą w tym temacie. Po to zakładam temat aby dowiedzieć się czegoś więcej na temat konkretnie mojej sprawy. 

 

Szperałam po różnych forach i gdybym znalazła konkretne odpowiedzi na moje pytania to by mnie tu nie było.

 

Znalazłam takie grajko i chciałabym wiedzieć co Wy o tym sądzicie

 

 

RADIO SAMOCHODOWE PIONEER MVH-150UI MP3 USB RDS za 229zł

http://allegro.pl/radio-samochodowe-pioneer-mvh-150ui-mp3-usb-rds-i3045760764.html

 

co o tym powiecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...