Skocz do zawartości

Citroen C5, czyli wasylwek znowuż kleci granie.


wasylwek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Słupki i trójkąty obszyte, zamontowane.

Zakłócenia z proca wyłażą mi zewsząd :wink:  prócz woferów wszysko wydaje podejrzane świsty czy coś :mur1:  najbardziej krójuje lewy tweter prawy średniak mniej a prawy tweter i lewy średniak sa najspokojniejsze ale po całkowitym sciszeniu i przyłożeniu ucha też coś tam jest :cisza: , Ratunku !!!

 

Nic nie stroiłem tylko zamontowałem.

Przy okazji wykorzystałem stare radio z cytryny by wyświetlacz w budce suflera nie był taki "łysy"

 

Tak mi to powychodziło mam nadzieję, że to final stage :wink: .

Jakbyś R.MARYJA nie słuchał to byś nie miał checka i zakłóceń  :rotfl:

 

Poza tym, ja teoretyk, widzę wreszcie realną szansę na dogranie pasywne MID/TW bez używania czasówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mocne zakłócenie z lewego twetera (z tego toru wychodzi najupierdliwsze... "coś", z kolei z prawej strony już nie tak intensywne ale tam jest kuku na torze średnim. Inne tzn. prawy tweter i lewy średniak również coś śmiecą ale sporo ciszej powiem, że prawie niewyczuwalnie i to jest do przyjęcia.

Co ciekawe tor wofrów jest wzorcowy... totalnie jest cisza

Po zamianie miejscami (w kanale lewym) rca "tweterowego" ze średniakiem zakłócenie przenosi się na tor średni. I odwrotna historia w kanale prawym.

To coś "produkuje" procesor na pewno.

Podobno procesory "szumią" i trzeba się z tym godzić ale ten robi to za bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inne tzn. prawy tweter i lewy średniak również coś śmiecą ale sporo ciszej powiem, że prawie niewyczuwalnie i to jest do przyjęcia.

Co ciekawe tor wofrów jest wzorcowy... totalnie jest cisza

 

Nic nie jest do przyjecia !!

Pewnie na wooferach tez zakluca ale nie slyszysz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że trochę tak jak ja :D bardzo fajnie ci to wyszło :super:

Też mi się wydaje że lepiej będzie z czarnym słupkiem .

Masz racje troche tak moze sylwkowi nie gra jak tobie ale przynajmniej sam dziarga i chwala mu za to a nie chwalu chwalu pitu titu a pozniej i tak laduje tam gdzie twoj wzrok nie siega.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwek ogarniasz to na trzezwo czy malpka Ci pomaga???posprawdzaj wszystko od a do z bo juz kiedys tez byl podobny problem

Cieszę się że też ci się podoba :P

wesołego jajka Seba :D

O wlasnie tam to chyba tylko twoja zona zaglada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj udało mi się zamienić piece miejscami. Me nadzieje były płonne. Ale przynajmniej wyeliminowałem wzmacniacz.

Piszczy dalej i to chyba nawet upierdliwiej, próbowałem też opcję same tweter czy same średniaki... wciąż są zakłócenia.

Na torze woferów dalej cisza.

Załamka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporządziłem jeszcze kabel RCA. Wykonany porządnie i uczciwie na solidnym sznurku, żyła gorąca jako sygnałowa, druga pomocnicza podłączona do masy od strony procesora.

 

Bez zmian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...