Skocz do zawartości

Citroen C5, czyli wasylwek znowuż kleci granie.


wasylwek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie laser łykał wszystko jak leci z tego co pamietam, poza tymi naprawde zajechanymi plytkami :) Tylko wyswietlacz czasem niedomagal pamietam, albo sie nie dopalal albo byla jedna linia pikseli nieaktywna czasem.

 

Co do grania to mnie jego gora podobala sie znacznie bardziej niz Naka 45z, generalnie byla klarowna i ocieplala ostre zapedy HT25 na pasywnych zwrotkach z fabrycznymi wartosciami, srednica byla bardzo fajna i taka jak lubie, natomiast na dole byl zdrowy wykop, chyba najlepszy jaki kiedykolwiek u siebie mialem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Hmmm...te VDO, chyba nie dla mnie :wsciekly:  jednego boli tuner radiowy (żona musi...) a drugi dzisiaj odmówił współpracy z płytami :wsciekly:  .

Podrasuję Beckera (dan absolutnie Cię nie gonię ale on jest ...deckiem :wink: ) a jak się nie sprawdzi beckerzysko to już pozostał tylko ...jeden :rotfl: .

 

Coby było o furmance, na spota szybko obciągnąłem ...hi hi trójkaty jakims skajem (przyda się szkoła jak będzie do założenia ten docelowy) chciałem by choć namiastka audio była niestety mam 3 radia a żadne nie trybi na chwile obecną :wsciekly:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

(przyda się szkoła jak będzie do założenia ten docelowy)

 

No przyda, przyda, zwłaszcza w przypadku tego trzeciego foto... Sylwano co to za lipa?! :D

Podobno opalarka trochę bardziej skłania skaj do współpracy z profilowaniem. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obszywałem oba ze dwadzieścia minut :wink: .

 

Martwi mnie źródło :wsciekly:  jakby nie było chcę ...stare a to przeważnie sztrucle będą :kwasny: no i jakby co to wypadałoby docelowo kupić znowuż tego z empeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie pójdzie z innymi to ...zdecydowanie wyczułeś mnie.

Terminator też tak jakoś mówił im by back :rotfl: .

 

Spróbuję coś ugrać na tym co na razie mam.

i dupa mam decka :wsciekly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh...Fubu ta takiego zestawu to sredniaki nie mogą od szyby grać :rotfl: .

 

Nie wiem dlaczego ale sporo rozważałem ten tandem, Zap pincet i Naka też pincet bo jakos się wystraszyłem siedemsetki po dzisiejszych odmowach gry staruszków :wsciekly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę zacząć system budować a nie radia poszukiwać :rotfl: .

Jutro biere glinke rzeźbiarską w dłoń i te twetery jakoś trzeba wyrzeźbić.

 

Co do pieca mam przeczucie, że ten RF może się na dłużej zagnieździć w tym wozie z ...zadziwiającą kostką ISO :rotfl:  jak nie on, to powrót do Zefa

 

Bartek nie lubie empeczy ale ...po prostu potrzebuję :cisza:

P.S. różnica dźwiękowa w 400 i 500 też jest jakaś niewytłumaczalna na szybkiego ale jest.

 

W ogóle zaczyna mnie to przerażac bo chciałem ...tanio :wsciekly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Se walnąłem 3 piwo i mnie olśniło :wink: .

Znam przyczynę niedomagania tunera w VDO (fabryka clarion działał pikabello) skoro francuzi obsadzili w ISO wszystkie piny to przeca z remotki pewnikiem jest zasilany siakis amplifajer antenowy i dlatemu radio czasem prowokuje do otwarcia okna i...

Aha żeby nie było dziś uformowałem trójkąty pod te gwizdaczki, jeno schną w piwnicy a ja aparata nie zabrał ...poszedłem najprostszym torem jakaś modelina którą wuszlifuję i pomaluję jak mi zwiąże bo na wierzch i tak skajka-niepękajka pójdzie.

Ehh tylko patrzeć jak zrobię słupki cekolem :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...