Skocz do zawartości

Zestaw do mojego Golfa II


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , jest to mój pierwszy posta na tym forum więc prosze o wyrozumiałość .

Mam problem otóż chce stworzyć od podstaw car audio do mojego golfa II , rodzaj muzyki jaki słucham przeważnie rap . Obecnie mam :

- Jakiś wzmacniacz a do nich dwa głośniki na półce których w ogóle nie słychać przy JBL z przodu  ( do wymiany )

- Jakieś tweetery firma no - name ( do wymiany )

- Radio JVC x50BT

- Głośniki w drzwiach JBL Cs - 5

I to są dwie rzeczy których nie chcę zmieniać . Więc potrzebuje tweetery pod szybe , oraz dwa suby 30 cm wraz ze wzmacniaczem do bagażnika ( skrzynie wykonam sam pod wymiar ) . I nie wiem co źle podłączyłem , że jak w radiu zmieniam przód tył to mi się zmienia głośnoś tweeterów i woferów w drzwiach . Proszę o pomoc

Edytowane przez JuliuszCezar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o wyglad tylko o granie . A wiem że JBL , Hertz , Infinity to dobre firmy ;) A chcę żeby nie było słabego ogniwa w moim car audio tzn żeby wystko grało na tym samym poziomie ;) A jak te wypadną JBL CS-5c : http://allegro.pl/jbl-glosniki-wysokotonowe-tweetery-syki-zwrotnice-i2976768401.html do tych co mam w drzwiach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Jak wpadł Ci w oko Hertz .. " ^^ dobra mniejsza z tym . Ponownie pytam czy te JBL CS-5c : http://allegro.pl/jbl-glosniki-wysokotonowe-tweetery-syki-zwrotnice-i2976768401.html dobrze będą grały wraz z moimi woferami JBL CS-5 , które grają pięknie ( jak dla mnie ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...