Skocz do zawartości

Wybór radia - nastepca alpine 7893r


Light03
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Zajebiście! I co z tego? Co ci z tego pena pełnego empeczy?

 

Oj tam, bez chilii za to z chilloutem Tomo :) A może radyjko odtwarza także wav z pena? Wtedy nie ma co wieszać psów, że taki nośnik.



 

Na polskich dziurach CD przeskakuja i sie rysują .

 

Rysują owszem od używania, ale nie w napędzie, przeskakują? Zmień radio bo ja nie pamiętam takiego momentu a nie raz zaliczyłem mega dziurę ( na Naszych drogach o to nie trudno).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Na polskich dziurach CD przeskakuja i sie rysują .

Kiedyś jak jeździłem z dyskiem twardym, to jak w dobrą dziurę się człowiek wpierdzielił, to i HDD przeskoczy;) Wbrew pozorom, jak ma się sprawne radio, to niewiele trudniej zrzucić, jak płytę w sprawnym radiu.

BTW Moja poprzednia zmieniarka była już tak wyjechana, że przy szybszym łuku zrzucała ścieżkę;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem z tymi kolorami bo autor tematu napisał ( najlepiej z wyświetlaniem bursztynowym ) . I owszem odtwarza wav-y . I nie kupowałem ze względu na kolorki i usb . A to że nie ma CD kapłem się dopiero jak dostalem go od kuriera . Wcześniej nie patrzyłem czy ma CD bo myślałem że to normalne .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie żadne USB i 10 milionow kolorów nie przekona.. Jeśli to cudne JVC za 3 stówy jest w stanie w jakikolwiek sposób równac się pod wzgledem dźwieku z Alpine 7939 to ja przestaje wierzyc w Boga..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Zamierzam zmienić swojego alpine cda 7894 na radyjko któro ma usb, ale nie chce sie przesiadać na cos gorszego.

 Moze podpowie ktos co moze byc godnym uwagi zamiennikiem dla mojego 7894?

 

7894 + kca 420i + ipod  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam zmienić swojego alpine cda 7894 na radyjko któro ma usb, ale nie chce sie przesiadać na cos gorszego.

 

Moze podpowie ktos co moze byc godnym uwagi zamiennikiem dla mojego 7894?

 

Najlepsze radio z USB jakie słyszałem to Alpine CDE-178BT... Powaga.

Jak ktoś ma lepsze, niech mi przyśle na testy. Może zmienię zdanie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiceq, miałem kilka, porównywałem z innymi, np. z CDA-9833. 178 wypada naprawdę nieźle, jest muzykalne, ma to coś, że się gałę volume chce podkręcić.

Nikogo nie nie namawiam. Zapraszam na odsłuch. Póki co nie zamierzam sprzedawać, jeśli o to chodzi.. :P

Kolega jinjuan się pyta o dobre radio z USB, więc dlaczego mam nie napisać swojej opinii? A każda opinia jest mniej lub bardziej subiektywna (a zwłaszcza bardziej :P ).

Przecież w końcu po to chyba jest to forum? Żeby wyrażać swoje opinie...

Tak, mam to radio i wyrażam swoją subiektywną opinię, jak wielu innych userów o swoich klockach, które mają.


 I akurat tak się składa że aktualnie je masz? bardzo obiektywna opinia ;D

A jakbym go nie miał/słuchał, to jakim cudem miałbym napisać o nim jakąkolwiek opinię? :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomo, jest teraz więcej tych z seri CDE co maja czasówki...a nie mają pełnej zwrotki. Zupełnie właśnie jak CDA-7893 czy 7894 :)

Ale np. 178 ma dużo więcej możliwości cięć od dołu woofera i cięć suba niż 7893/4, nie mówiąc już o EQ, które jest 9-ci pasmowe.

 

Zaznaczam, że 7893 czy 7894 nie dane było mi posłuchać. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyna wada Alpine CDE178BT vs np Clariona 788R USB ( oraz DXZ958) to bardziej kapryśny laser - 2 ww Clariony mimo kilku lat użytkowania łykały każdą płytę, nawet mocno porysowaną, Alpina potrafi czasem jąkać się. Za to receptą na to jest iPod puszczony przez USB. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Jak 7894 wypada na tle 9833? Sprzedałem auto okazyjnie razem z moja 9833 i teraz myślę o czyms innym. Ogolnie brzmienie 9833 mi pasowalo ale sprobowalbym czegos innego lecz o podobnym neutralnym charakterze. Aktywki miec nie musi bykeby czasy były. Ponoc te starsze serie graly lepiej niz 98..? Jak z laserem i czytaniem cdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9887R nie ma kolorystyki bursztynowej. Niby nawalili kolorków, ale jakoś tak bez ładu i składu. Jest niby cały czerwony jak do Audi, jest cały Zielony, ale bursztyna nie ma.

 

Jest bursztyn ale tylko na tych przyciskach obok potencjometru głośności. Bursztynu nie można ustawić z tego co pamiętam jedynie na pozostałych przyciskach czyli od numerków stacji itp.

 

Hmm chyba, że mylę bursztyn z pomarańczą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...