Skocz do zawartości

BMW E36 Touring


Mehow
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 630
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

pokaż

 

Jestem na weekend poza domem, podeślę Ci jutro wieczorkiem szczegóły na @ redę.

Odsłuch trochę na pałę bo jeszcze procka nie włożyłem i nie miałem jak odciąć odpowiednio więc poszły w zasadzie pełnym pasmem (wiem trochę bez sensu, ale bardziej nie wytrzymałem z ciekawości i chciałem sprawdzić szczelność komór) odcięte od dołu na 70 Hz, ale skoro zmuszone do zagrania także pełnym pasmem robiły taką robotę to już jestem w pełni spokojny o efekty, jak dadzą radę w 3 wayu przycięte na 400-500, fotele się poruszały. Spokojnie można się obyć bez suba.

Co ciekawe ostatnio była dyskusja czy to nie idioctwo ładować revelatora 18kę (ktoś tam rzucił hasło czy jest sens) w 2 wayu, otóż revelator reagował jeszcze zupełnie swobodnie gdy odejmowałem mu na radyjku częstotliwość w okolicach 10 Khz aby nie zmuszać tego konia do słodkiego pitolenia.

Skoro reagował to ją grał a skoro tak, jest  w stanie podejrzewam z jakimś niżej ciętym TW typu Supremo tworzyć całkiem fajny zestaw z wykopem , bez niedostatków na średnicy.

 

Gdy skończysz komory załatw sobie na odsłuch revelatory z domówki wersję G00, według wstępnych wyliczeń to właśnie ona powinna się poczuć najlepiej w litrażu 12-13 litrów w zasadzie ideał dla niej to wychodziło 13,6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ten duży otwór alu blacha? :)

 

tak, i na to moja żona (krawcowa) powiedziała ze chce mi uszyć kieszonke z pomarszczonej skóry

 

zobacze czy bede chciał

 

Super robota.

Jak ja bym chciał, żeby moje już tak wyglądały.

Lakier się spisał.?

 

łapy strasznie sie kleją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurka rurka idzie robota jak parowóz na ruskim weglu! Czymże "impregnowałeś" mdf?

 

w wiekszosci aut jest miejsce :) moze nie na taki litraz, ale znajdziesz i w golfie, szczegolnie, ze mozna kilka cm wejsc za blache drzwi w strone szyby

 

 

 

 

a ja jaz zwykle zadam głupie pytanie :P

a mianowicie to czy teraz da się manipulować fotelem czy trzeba otworzyć drzwi??

ta alu blacha będzie przykręcona na śrubki?  czy może na klej? a może na jedno i drugie?

 

troche trudniej niż bez paneli ale da sie nie otwierając drzwi- po to jest to podfrezowanie przy dolnej krawędzi

 

I tak, klapka oczywiście bedzie przykręcana.

 

 

 

 

 

 

 

tu jeszcze kilka fotek poza autem bo strasznie jasno wychodzą na tle czarnych tapicerek- no nie umiem fotografować

post-1594-0-73243100-1361304729_thumb.jpg

post-1594-0-49344600-1361304770_thumb.jpg

post-1594-0-83684600-1361304780_thumb.jpg

post-1594-0-53097100-1361304796_thumb.jpg

post-1594-0-20023700-1361304806_thumb.jpg

post-1594-0-07713500-1361304815_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurka rurka idzie robota jak parowóz na ruskim weglu! Czymże "impregnowałeś" mdf?

 

Tak myślę, że w golfiku 3 było by miejsce na coś na podobnego :) Nigdzie nie widziałem zamkniętych komór w golfie 3 :P Pięknie to wszystko się prezentuje, z niecierpliwością czekam finalnego wyglądu już po oklejeniu :)

w wiekszosci aut jest miejsce :) moze nie na taki litraz, ale znajdziesz i w golfie, szczegolnie, ze mozna kilka cm wejsc za blache drzwi w strone szyby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...