Skocz do zawartości

BMW E36 Touring


Mehow
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 630
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ciekawy jestem właśnie tego etapu, ja co prawda zrobiłem podobnie( w miejsce nawiewów w boczku) w 5ce, aczkolwiek jeszcze nie skończyłem-obicie mi pozostało, więc chętnie popatrzę jak rozwiązałeś kwestię komory z tyłu oraz wykończenie od strony kabiny.

I jeszcze jedna rzecz mnie zastanawia i może masz Mehow jakieś doświadczenia w tej kwestii, czy tak umocowane średniaki ( trochę niżej , jak nie patrzeć, niż na słupku) nie będą "ciągnęły" sceny w dół?



O takie coś mi wstępnie wyszło pod 12kę revelatora :D

Tylko bez śmiechów :)

 

post-4530-0-93302000-1360607748_thumb.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem właśnie tego etapu, ja co prawda zrobiłem podobnie( w miejsce nawiewów w boczku) w 5ce, aczkolwiek jeszcze nie skończyłem-obicie mi pozostało, więc chętnie popatrzę jak rozwiązałeś kwestię komory z tyłu oraz wykończenie od strony kabiny.

I jeszcze jedna rzecz mnie zastanawia i może masz Mehow jakieś doświadczenia w tej kwestii, czy tak umocowane średniaki ( trochę niżej , jak nie patrzeć, niż na słupku) nie będą "ciągnęły" sceny w dół?

 

Ja Ci to już pisałem na pw... jak robić 3 drogi to maxymalne zbliżenie do siebie mida i tw niewątpliwie pozytywnie wpłynie na łatwość/trudność strojenia.

 

 

Moje są co prawda mocowane do drzwi ale i tak są na wysokości słupków :)

 

edit

 

 

dobra pokażę, tam jeszcze będzie klapka i cuda niewidy

 

ale z grubsza widać jak to będzie wyglądać

 

tuż nad średniakiem (nie dalej jak w moich klockach lego) na słupku bedzie tw- najprawdopobnie 1-2cm cofnięty względem mida- w zależności co pomiary wykażą

 

 

post-1594-0-97406700-1360620788_thumb.jpg

post-1594-0-33060800-1360620798_thumb.jpg

post-1594-0-36882100-1360620808_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanko (może głupie ale cóż :P ), a mianowicie jak jak TW i MID będą oddzielnie ale blisko siebie to np przy mocnym trzaskaniu drzwiami nie uszkodzą się?? albo jeżdżąc po dziurach?? czy mimo wszystko będą one miały jakąś tam przerwę na ewentualne ruchy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanko (może głupie ale cóż :P ), a mianowicie jak jak TW i MID będą oddzielnie ale blisko siebie to np przy mocnym trzaskaniu drzwiami nie uszkodzą się?? albo jeżdżąc po dziurach?? czy mimo wszystko będą one miały jakąś tam przerwę na ewentualne ruchy??

 

nie będzie żadnych ruchów

 

nie montuje klocków lego na plasteline :)

 

 

 

 

Hmm ciekawie rozwiązane. Pójdzie w kolorek pod boczek i będzie fajnie.

Ale 12ki tak nie widzę wrzuconej :D

 

12tka by tam weszła- sprawdzałem :)

 

a tak wyglądają na tą chwile panele

 

teraz przerwa na tydzień bo jutro wjeżdża klientowskie auto, trza dingi zarabiać

post-1594-0-40822800-1360621857_thumb.jpg

post-1594-0-32073500-1360621865_thumb.jpg

post-1594-0-59488600-1360621873_thumb.jpg

post-1594-0-12973500-1360621882_thumb.jpg

post-1594-0-46658200-1360621894_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymiary pierścieni to 184/frez i 156 otwór montażowy, czyli tak jak wyżej gdzieś pisałem- za pośrednictwem wymiennych pierścieni z alu przyjmą w zależności od mojego humoru domowe 18 i15 oraz samochodowe 16



Domyślam się, że finalnie ta armata nie będzie tak za burtę wystawać? :wink:

 

bez obaw- nie będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh, no miałem taki pomysł ale jak przyłożyłem pierścień praktycznie pod kątem prostym do paneli to zwątpiłem- straszny kulfon by wyszedł z lewej

 

ps. teraz dopiero skojarzyłem kto Ty jesteś :P

eee-yyy,  kurtyna opadła, tajemnicy czar prysł? :)

No i dobrze, że nie na twarz bo to nie wyglada dobrze z reguły choć czasem efektownie. Do takich paneli to coś wiecej powinno być niż amelinowe norweskie bębenki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

wymiary pierścieni to 184/frez i 156 otwór montażowy, czyli tak jak wyżej gdzieś pisałem- za pośrednictwem wymiennych pierścieni z alu przyjmą w zależności od mojego humoru domowe 18 i15 oraz samochodowe 16

długo walczę z myślą robić komory czy nie. właśnie w taki sposób myślę. Uniwersalność w tym wypadku może się wielokrotnie odwdzięczyć...

obserwuję więc efekty dalej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...