Skocz do zawartości

Po aktualizacji :)


Jakub
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 193
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

 

Możesz podać linki do tematów, których nie możesz obserwować? Zobaczę u siebie.

Proszę bardzo:

http://www.strefacaraudio.pl/topic/15067-zachodnio-pomorskie-szczecin-i-okolice-jest-ktos/page-35

http://www.strefacaraudio.pl/topic/28321-mercedres-190-dawida/page-7

 

i ogólnie te wszystkie starsze tematy przed aktualizacją :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Jest przycisk, dodaje do obserwacji ale nie pojawiam sie na liscie obserwowanych czy to jako niewidoczny czy widoczny. Jak odswieze strone to nic nie daje. Moge kilka razy i dalej tematow nie obserwuje. Moge obserwowac te nowe i utworzone po aktualizacji, a tych przed nie moge :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Jest przycisk, dodaje do obserwacji ale nie pojawiam sie na liscie obserwowanych czy to jako niewidoczny czy widoczny. Jak odswieze strone to nic nie daje. Moge kilka razy i dalej tematow nie obserwuje. Moge obserwowac te nowe i utworzone po aktualizacji, a tych przed nie moge :(

Nie mam pomysłów, muszę pomyśleć. :P

 

 

mogę też pomarudzić? od jakiegoś czasu mam problem z wyświetlaniem nowej zawartości. Jak klikam na link to pojawia się że brak nowej zawartości. jednak jak się wyloguję to normalnie pokazuje nowe posty :/

Jak masz ustawione opcje po lewej stronie?

 

 

a mi na mobilnej przeglądarce (opera mobile) jak chce następną stronę z tematami otworzyć taki błąd się pojawia " [#10339] Wybrane filtry tematów nie są poprawne. Proszę wróć i zmień swój wybór." czy tylko ja tak mam?

Używasz skina zwykłego czy dla komórek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko nie pali się przecież :) Częściej na forum zaglądam jak nie działa :P

Zgłosiłem problem do twórców oprogramowania. Zobaczymy, co wymyślą. :P

 

Spoko nie pali się przecież :) Częściej na forum zaglądam jak nie działa :P

Możesz sprawdzić teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Możesz sprawdzić teraz?

Co zrobiłeś że działa ? :D A napisz jeszcze posta w zlotach zachodniopomorskich, chce zobaczyć czy e-mail przyjdzie z info że pisał ktoś :) 

http://www.strefacaraudio.pl/topic/15067-zachodnio-pomorskie-szczecin-i-okolice-jest-ktos/page-35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • K@mil odpiął/ęła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...