Skocz do zawartości

Po aktualizacji :)


Jakub
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 193
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Obojętnie w jakim dziale siedząc i klikając "Wyświetl więcej tematów" ładuje dodatkowe tematy, ale tylko te ze strony na której aktualnie się znajduję. :)

Niezbyt rozumiem, ta funkcja działa trochę jak przechodzenie do następnej strony na liście tematów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pany administratory  czy jest szansa na zrobienie czegos odnosnie tego logowania po wlaczeniu forum
A wiesz ze tu problemu nie mam ale taki sam problem jak Ty mam na dwóch forach Fiata 125... A nikt nie potrafi powiedziec dlaczego bo tylko ja mam taki klopot...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niezbyt rozumiem, ta funkcja działa trochę jak przechodzenie do następnej strony na liście tematów.

Wiem jak działa ta funkcja, ponieważ używałem ją przed aktualizacją. Ale teraz mam problem, że ładuje mi tematy ze strony na której jestem obecnie, powielając tylko tematy. Klikam raz, drugi, trzeci i tylko dodaje jeszcze raz te same tematy, a nie z następnej strony tak jak to było kiedyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A wiesz ze tu problemu nie mam ale taki sam problem jak Ty mam na dwóch forach Fiata 125... A nikt nie potrafi powiedziec dlaczego bo tylko ja mam taki klopot...

panowie jakies pomysły co zrobić żebym nie był ciągle zalogowany pomimo że sie wyloguję??!!

Hehe widac tutaj nie tylko ja mam taki problem :wink:  Nie to ze jakis zarzut bo nie o to idzie ale o uwagi dla moda,ale to zdeka irytujace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal mimo wylogowania z forum, po włączeniu na następny dzień przeglądarki jestem zalogowany. Bez logowania. Fakt. Przegladarka zapamiętuje historię kart. Ale to nie ma znaczenia. Wystarczy, że jestem na stronie główniej forum (odswieżę) i zalogowany. Dwa dni temu czyściłem w Mozajli historię przegladania (oczywiście poza najważniejszymi pozycjami), w tym ciasteczka. I nic nie dało. Mnie tam to aż tak nie przeszkadza. tyle, że człowiek myślu, ze jest nieobecny a jednak jest =)

 

EDIT. Właśnie zrobiłem próbę. Teraz jest niby OK. Ale zamknęłem przegladarke troszke bardziej "inwazyjnie", poprzez zakończenie procesu w menadżerze zadań. Niby, tzn.. po wylogowaniu się.. zamknięciu przeglądarki... i ponownym jej włączeniu.. odświeżam stronę... i jestem WYLOGOWANY. :wink: Przeglądarka to Firefox w najnowszej odsłonie. Może problemem jest multum otwarych kart (około 50). Troszkę to pamięci zżera.

 

Teraz jest niby ponownie OK. Dziwne. Jutro w arbajcie zobaczę jak to się ma. Na innym kompie. Chociaż tam także miałem podobną sytuację.

 

Zomer. CC Cleaner bardzo fajna sprawa. Głównie do czyszczenia rejestru. A do przeglądarki to starczą w zupełności wbudowane narzędzia czyszczenia w Mozilii.

 

Prędzej juz po IP bym się czegoś spodziewał. Sam mam zmienne IP. W pracy obecnie to samo. No tak, dzisiaj router resetowany przecie, bo zawieche złapał. Dziwny zbieg okoliczności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • K@mil odpiął/ęła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...