Skocz do zawartości

Renault Laguna lll - auto M A X A M'a


Mehow
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Bardzo solidna robota :) Mi też osobiście się słupki się średnio podobają - ale to oczywiście leży w kwestii gustu, niczego innego.

Bardziej mnie zastanawia użycie Lotusa na dole w 3 drogach - bo troszkę ćwicząc te wooferki (różne piece, źródła, konfiguracje) nie pokusił bym się o jego aplikację ze względu na "grę" w dolnych rejestrach. Dlaczego tak zostało ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak postawisz kiedyś auto na szemranym osiedlu i jakiś obsraniec w kapturku Ci wywali szybę w aucie bo mega odjechane słupki w kolorze Black-white rzuciły mu się w oczy i może warto wypatroszyć auto, bo będzie na działkę zioła, to wtedy porozmawiamy, kto ma rację. :wink2:

 

Kwestie "YUMY" zostawmy w spokoju bo to jest problem każdego z nas nie tylko posiadacza Black-White-ów zreszta 3way ma to do siebie ze tak czy inaczej rzuca się w oczy bardziej niz 2way. Ale zakładając klocki za pare tysi niestety każdy z nas jest na to narażony co niestety jest przykrą prawdą. Sam raz w święta bojąc sie o moje nówki MOS-y stawiając w dziwnej dzielnicy spanikowalem i dla bezpieczeństwa zająłem trójkąty i zabralem ze sobą. Drugim razem założyłem na nie rękawiczki dla zamaskowania :rotfl: Takie czasy - kiedyś sie nosiło ze sobą radio czy panel teraz musiałem trójkąty :rotfl:

 

Teraz jak będę zmieniał miejsce mocowania tweeterów to wymyśliłem sobie wtopic przy zywicowaniu małe magnesiki w pobliżu głosników i dorobieniu maskownicy która parkujac auto będzie można założyć bez koleczków czy innych widocznych punktów montażu :wink:

 

Ale nie możemy przez ten pryzmat czyli maskowania antykradzieżowego oceniać walorów instalacji. Instalacje tutaj oceniamy przez pryzmat estetyki calosciowej wynikającej z kunsztu montażysty oraz walorów audio :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej mnie zastanawia użycie Lotusa na dole w 3 drogach - bo troszkę ćwicząc te wooferki (różne piece, źródła, konfiguracje) nie pokusił bym się o jego aplikację ze względu na "grę" w dolnych rejestrach. Dlaczego tak zostało ?

Geneza tej kwestii jest banalna. Lotusy to pozostałość po poprzednim aucie i poprzednim systemie. W związku z tym aż prosiło się zobaczyć jak sobie poradzą, zwłaszcza że systemów 3-way na tym przetworniku jest jak na lekarstwo. Posłuchamy - zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z bardzo prostej przyczyny. Lotusy to pozostałość po poprzednim aucie i poprzednim systemie. W związku z tym aż prosiło się zobaczyć jak sobie poradzą, zwłaszcza że systemów 3-way na tym przetworniku jest jak na lekarstwo. Posłuchamy - zobaczymy.

Tak tez podejrzewałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się dopiero okaże. Mało kto zna u nas właściwie te piecyki, a już prawdopodobnie nikt w połączeniu z Brax'em.

Natomiast prądowo powinny sobie poradzić - to małe elektrownie, stabilne w 0,5Ohm (niepotwierdzone oficjalnie 0,25Ohm).

Oj już nie przesadzajmy , parę sztuk się przewineło przez Pl , sam nawet mało co nie kupiłem ich od Woolego . Barxa to one chyba widziały dużo , u Caskpa :D

 

systemów 3-way na tym przetworniku jest jak na lekarstwo

może jest tego jakaś przyczyna ? :) chętnie posłucham i zobaczę co tam plumkają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj już nie przesadzajmy , parę sztuk się przewineło przez Pl , sam nawet mało co nie kupiłem ich od Woolego . Barxa to one chyba widziały dużo , u Caskpa :D

Ja tam nic o tym nie wiem :)

może jest tego jakaś przyczyna ? :) chętnie posłucham i zobaczę co tam plumkają :)

Może jest, nie wykluczam. Lepszego sposobu niż przesłuchanie nie widzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nic o tym nie wiem :)

Jednym z głównych propagatorów i pierwszych użyszkodników Audisona w Pl jest Paweł Kilian vel. CASKP który to u siebie na stronie pokazywał te piecyki i z tego co kojarze u niego w domu na monitorach właśnie CS 300 plumka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A cóż to za problem połączyć ;)

Problem żaden i właśnie się łączy :) Co nie zmienia faktu, że mnie takie połączenie w innym systemie znane nie było :)

To ja mam jeszcze jedno pytanie. Ukierunkowanie przetworników nie było poprzedzone odsłuchami ?

Powiedzmy, że w tym aspekcie oparliśmy się o doświadczenie Michała i moje.

Jeśli jednak się nie sprawdzi - pomyślimy o modyfikacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie tam się wszystko podoba.Dokładki na słupki (choć wolałbym scalone ze słupkiem) to ciekawe rozwiązanie. Poza tym fajnie,że nie wszytkie "graty" to utarte szablony. O precyzji wykonania i estetyce nawet nie wspominam,bo jak zwykle u Mehowa na najwyższym poziomie.

 

 

 

Gdyż auto Maxama to nie jest tania budżetowa instalka za 200 zł, i w zasadzie, chyba właśnie m.in się za to płaci instalatorowi ,że masz coś spod rąk "rzemieślnika dźwięku" a nie rodem z półki "JULA".

 

Jakoś poczułbym się jak w supermarkecie a nie posiadacz czegoś wyjątkowego robionego dla mnie i ręcznie.

 

Nooo,Ty trucku miałeś już jedno auto robione przez "rzemieślnika dźwięku". Zaiste,wyjątkowa robota ręczna tylko dla Ciebie... :rotfl:

 

 

PS.Sorki Marcin,nie mogłem się powstrzymać :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo,Ty trucku miałeś już jedno auto robione przez "rzemieślnika dźwięku". Zaiste,wyjątkowa robota ręczna tylko dla Ciebie... :rotfl:

 

 

Rozumiem ,że to kolejny raz jak nocna mara wraca wspomnienie "Krakusów"? Rzemieślnicy w rzeczy samej. Tak auto "przerzeźbili" ,że do tej pory stoi uziemione a zaraz w marcu rok minie... :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...