facebook

Skocz do zawartości

Zdjęcie

VW Golf IV <<mayer>> 1 instalka

vwgolf IV audio system phase

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
71 odpowiedzi w tym temacie

#61 dan124

dan124

Szyderca

• Użytkownik
  • 12734 postów

Napisano 26 grudzień 2016 - 18:50

Mayeranek zabieraj gofra na zimowy piknik.

Chętnie posłucham systemu lepszego niż AMA do 350 złotych na nowych głośnikach z możliwością odkupienia
Odwilż ,odwilż oby wszystko nie popłyneło

#0 Reklama

• 1234 postów

Napisano przed chwilą

:D

#62 mayer

mayer

Mayeranek ;)

• Użytkownik
  • 337 postów

Napisano 07 styczeń 2017 - 22:48

Obiecuje, że będę.

Wzorować, nie kopiować, kolorować na SWÓJ własny MAGICZNY sposób, NIE ustępować - WALCZYĆ <<JUVE>>>

#63 mayer

mayer

Mayeranek ;)

• Użytkownik
  • 337 postów

Napisano 29 wrzesień 2017 - 13:13

Witam,

po dłuższej nieobecności nadrabiamy zaległości =) Żeby nie było, że w temacie nic zupełnie się nie dzieje. Jak widać zmianie uległo radyjko. 9835R zastąpiła Alpinka 7878R. Jak dla mnie jakościowo skok do przodu w stosunku do poprzednika. Samo radyjko ma troszkę ustawień.

W kolejnym etapie postanowiłem zabrać się za wygłuszenie auta. Miało być kompleksowe głuszenie jednak życie trochę zweryfikowało plany. Później miał być sam bagażnik. Ale poszło jeszcze na większą część tylnej kanapy. Troszkę na skróty, bo bez zdejmowania tylnej kanapy. Ale chyba nie wyszło najgorzej. Gorzej natomiast co będzie widać, poszło mi z pianką hehe. Starałem się wykorzystać materiały optymalnie, marnować jak najmniej, stąd te paćkanie po kawałku choćby w narożniku

.

Został mi jeszcze jeden arkusz mat. Jak ma leżakować przez zimę to trzeba tylne boczki pyknąć. I cuś jeszcze z tapicerką powalczyć. Bo nie ma jak jakaś brumiąca śrubka, element tapicerki czy głupia spinka, które potrafią zepsuć cały efekt większych prac =D

Zaktualizowana galeria >>>

https://photos.googl...mdMcnRmcXdfOWRn

Wzorować, nie kopiować, kolorować na SWÓJ własny MAGICZNY sposób, NIE ustępować - WALCZYĆ <<JUVE>>>

#64 lewockir

lewockir
  • Użytkownik
  • 56 postów

Napisano 29 wrzesień 2017 - 18:42

Cóż obejrzałem całą galerię i widać włożoną pracę ... nawet krwawicę ;) w bagażniku mógłbyś wykleić ten "próg" bagażnika. I moje pytanie bo nie wiem czy tak na zdjęciach widać - tw jest w dół ustawiony ??

#65 pantralalinski

pantralalinski
  • Użytkownik
  • 189 postów

Napisano 29 wrzesień 2017 - 23:49

Całkiem schludnie Ci wyszedł ten tetris w bagażniku :)

Pamiętam jak wyklejałem podłogę w Civicu, że co jakiś czas musiałem odrywać się od pracy, bo zapętlałem się w układanie coraz to mniejszych kawałków :D

Jak się zmieniło brzmienie po zamontowaniu 7878r? Swojego 9835r raczej nie będę zmieniać (przynajmniej na razie) ale ciekaw jaka jest Twoja opinia na temat tych grajków.

#66 mayer

mayer

Mayeranek ;)

• Użytkownik
  • 337 postów

Napisano 26 październik 2018 - 13:11

https://photos.googl...mdMcnRmcXdfOWRn

Mała aktualizacja galerii o zaległe oraz obecne akcenty. Zaległe sprzed dokładnie roku, obejmujące jeszcze prace z wygłuszeniem. Wyklejone zostały tylne boki oraz tapicerka boczków. Słowem.... zabawy w tetrisa ciąg dalszy =))) Najważniejsze, że pomogło w wygłuszeniu, izolacji i jak by nie było – usztywnieniu starych zużytych boczków.

W obecnym roku w bagaju wyładowała solidna skrzyneczka w br, którą wykonał Mastek.

Jak dla mnie hx2 gra w niej lepiej niż w zamkniętej. Nie jest jakoś znacząco wolniejszy, zejście za to niższe, potężniejsze jak to w tego typu budkach. Minus... wiadmo. Mniejsza ilość miejsca w i tak nie za dużym bagażniku.

Ostatnie zabawy to słynne BIG3. Szkoda, że dopiero teraz. Jednak gra zdecydowanie warta świeczki. Walka o oczyszczenie każdej śrubki, punktu styku. Zabezpieczenie tego dedykowanym smarem silikonowym.  Jak wyglądają stare ori kable – widać dokładnie na zdjęciach. Klemki z ducato sprawdziły się także i u mnie. Jedyna uwaga... nie są tak grube, solidne jak ori klemy. Ale czy przez to gorzej przewodzą prund?

Udało się podnieść napięcie o niemal 0,5V. Robiłem do tej pory tylko jeden pomiar ale przy włączonych światłach, nadmuchu, ogrzewaniu tylnej szybki + odpalony sprzęt na vol 25, mjusik z solidniejsza podstawą basową – nie spadało poniżej 14.2V.

Podziękowania dla kolegi Dominika, który elegancko polutował końcówki. Obyło się jednak bez prasowania przewodów. Z tym byłby w mojej okolicy maleńki problem.

Nie będę pisał bajek, że po modzie kabli prądowych sprzęt lepiej gra :rotfl:  Co najwyżej wydaje mi się, że z większym powerem. Zapewne potęga autosugestii. Jeśli dodaje +5 punktów do poczucia samozadowolenia to niech sobie będzie. :wink2:

#67 Cober

Cober

Stereo Typ

• Użytkownik
  • 2477 postów

Napisano 26 październik 2018 - 13:23

Jeszcze wyklej zabudowę wzmacniaczy wewnątrz i będzie cacy

#68 Piciu81

Piciu81
  • Użytkownik
  • 488 postów

Napisano 27 październik 2018 - 16:01

Pytanko. Ten Kicker to S12a?

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
Był DAF 106 SSC,była SCANIA V8 R500 : Alpine 9833R -> Celestra FA275X - Proa Simplex 25 -> Soundstream Ref 800.4 - MP 5.16 mk1 -> Audio System R1250.1d 24v - ESX QE 1522.
Jest MAN TGA 18.410 : Dva-106r-H700-Proa simplex 25, Eton Psr80, Mds Audiophile - Soundstream ref 800.4, Celestra fa275x, Soundstream RW 12 - Audio System R1250.1d

#69 mayer

mayer

Mayeranek ;)

• Użytkownik
  • 337 postów

Napisano 31 październik 2018 - 08:18

Jeszcze wyklej zabudowę wzmacniaczy wewnątrz i będzie cacy

Znaczy kocykiem? Chyba się nie przypali jak się piece nagrzeją  :rotfl:

Pytanko. Ten Kicker to S12a?

Zgadza się.

#70 Piciu81

Piciu81
  • Użytkownik
  • 488 postów

Napisano 31 październik 2018 - 08:47

A masz go caly czas?

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
Był DAF 106 SSC,była SCANIA V8 R500 : Alpine 9833R -> Celestra FA275X - Proa Simplex 25 -> Soundstream Ref 800.4 - MP 5.16 mk1 -> Audio System R1250.1d 24v - ESX QE 1522.
Jest MAN TGA 18.410 : Dva-106r-H700-Proa simplex 25, Eton Psr80, Mds Audiophile - Soundstream ref 800.4, Celestra fa275x, Soundstream RW 12 - Audio System R1250.1d

#71 Cober

Cober

Stereo Typ

• Użytkownik
  • 2477 postów

Napisano 31 październik 2018 - 10:47

Mayeranek jeśli pod moimi Genesisami się nie pali to pod Twoimi tym bardziej ;)

#72 mayer

mayer

Mayeranek ;)

• Użytkownik
  • 337 postów

Napisano 08 listopad 2018 - 09:46

Oki Cober. Coś się podziała w tej materii na wiesnę :) Picu... nie mam go już ze 2 lata, jak nie dłużej.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych