Skocz do zawartości

Golf 3 Lksgrzegorz


lksgrzegorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 123
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 tygodnie później...

ktoś chce dostać się na giełdę :mur1:

Co masz na myśli?

Fajnie to wyszło :D Ciekawi mnie ten materiał jak wy robicie takie słupki z jednego kawałka :( z moimi S1 to się nie udało niestety przy klasycznym materiale podsufitkowym.

Mnie także się podoba, ale o aspekty techniczne wykonanie musisz prac radka on te słupki robił
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

 

 


Jak tam Ci się czasami kręci

Kręciło się ok, ale zmieniało się dużo od tego czasu.

Ale aby było po kolei to opiszę jak to się zmieniało:

Do tego co było została zrobiona zwrotka na miarę pod tw i mid. Tw z tempo6, mid to dls dur2.5, i to grało pod audiogoods-em a wf z tempo6 grał aktywnie pod Audiosystem opisanym wcześniej. Granie było dużo lepsze jak na zwrotce z tempo. Ale moje ucho myślało że jest trochę mało "góry" i spot Płocki potwierdził to (opinie ludzi) A że nadażyła się mała okazja to zakupiłem procka H701 oraz radyjko alpine dva 9860r aby mieć źródło z optykiem.

I tu moje pytanie jako że mam doczynienia z procem pierwszy raz to mam mały problem. tw i mid jest nadal pod zwrotnicą która była wcześniej zrobiona na miarę i gra to na procku pod kanałem:

http://zapodaj.net/059829fc39ad8.jpg.html

Wf gra pod drugim dwukanałowym piecem pod kanałem:

http://zapodaj.net/4ec1ee5ff21a1.jpg.html

Suba gra też pod dwoma kanałami w mostku i jest podłączony w tym miejscu:

http://zapodaj.net/30ee705360116.jpg.html

Problem polega na tym że WF praktycznie wogóle nie grają, jakieś dźwięki wydobywają ale praktycznie cisza, jak grało bez proca to kopały aż miło bez suba. A teraz tragedia. W ustawieniach procka mam:

Front1: TW

Front2: Full

Rear: On

Sub: On

Ciecia:

Front1 L,R: Hpfc 4khz, Lpfc 1,1khz 6db/okt

Front2: L,R Hpfc 1,2khz, Lpfc 800Hz 6db/okt

Rear: L,P Hpfc 630Hz Lpfc 63Hz 6db/okt

Zboczem się nie bawiłem bo jak wf nie gra to i tak to nie ma sensu (tak myślę)

 

Sprawdzałem czy wszystko jest dobrze podłączone czyli RCA z piecy do proca lewy i prway kanał są ok. Nie wiem co jeszcze zrobić poprostu wf praktycznie nie gra. Co zrobiłem źle??  :mur1:  Proszę o wasze sugestie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi nie pasuje w font 2 tam są mid i tw na zwrotce tak? Cięcie Front2: L,R Hpfc 1,2khz, Lpfc 800Hz 6db/okt ? Trochę dziwacznie jak jest pod zwrotka to wal to na pełne pasmo a zwrotka robi resztę. Bo jak z tego wychodzi, że na tw i mid i na ich zwrote idzie pasmo dolno 800hz a górno 1200hz to wycina Ci to kawałek pasma chyba, że ja mam jakieś błędne mniemanie o tym ale wygląda to tak jak by w ogóle się to rozmijało .  Cober dobrze prawi powinno być odwrotnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Zohan. Temat stary. Było pózniej poprawione. Grało Ok. Klocki sprzedane auto tez. Ale w jakimś czasie będzie budowa nowego grania w innym aucie. Co i jak jeszcze nie wiem. Okaże sie. Narazie pomagam koledze sklepać granie. Pewnie tez zawita na forum i opisze co i jak ale to w swoim czasie.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...