Skocz do zawartości

dlaczego mamy takie nicki:D?


hijacker4
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 miesiące temu...

zadziwiajace jacy wy wysocy jestescie :) ja mam bladeII bo nie moglem obczaic nicka a ze lecial blade w telewizji to sobie zrobilem taki nick na ogame taka gierka w przegladarce jakby czasem ktos nie wiedzial a ze nick byl zajety to zrobilem sobie II i tak juz zostalo :).

a na imie mam Rafal

175 i 88 kg tlusta swinia ^^ ale coz zrobic jak sie 15 kg po wypadku przytylo :luka:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mlody1921

 

mlody - bo fakt faktem wygladam młodo jak na 23 lata prawie , nawet starszy mowi na mnie mlody

 

czego 1921 hmmm bo jak zakładałem ten nick to mialem 20 lat a mlody20 bym zajety na jakims forum wiec miedzy 19 a 21 jest 20 :)

 

179 cm i 67 kilo

 

Waga tzw. Lekko śmieszna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

bigmaxx taaa...

z kumplami graliśmy w zrobionym przez nas LANie osiedlowym w Unreal Tournament i wszyscy mieli jakies zajebiste nicki a ja biedny se imie Kamil wpisałem...

to raz pomyslalem ze se zmienie i patrze po pokoju z czego to se nicka zrobic...

leżą spodnie Big-Star to se wziolem big a ze star dziwnie brzmi to se max dałem

no a ze to tak słabo wyglądało to jeszcze jeden x doszedł :)

ogolnie często pisze nicka duzo-małymi literkami o tak:

BigMaxX :)

ładniej wygląda ale nie wszedzie mi sie chce tak wpisywac :)

 

Pozdro

 

PeeeS. 180cm i 79kg :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wachcio - nic szczególnego od nazwiska. Taki sobie skrót. Ksywka od podstawówki. W średniej i w pracy było misiu, niedźwiadek a to już od wagi 185 cm i 117 kg (kategoria, hmm lekko pół śmieszna ??? :rotfl:) Nie podpisuję się misiu bo to za bardzo popularne :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

jak to czytam to same byq widzę tutaj siedzą :)

 

Gilotyn@- czemu tak sam nie wiem kiedyś rejestrowałem się na elce i coś musiałem wymyślić i tak ciągnie się ten nick za mną.

 

A i mam

189cm wzrostu i 97kg wagi :P myślałem że uda się 100 dobić, ale wyszło jak wyszło :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...