Skocz do zawartości

Toyota Yaris II/ Ford Focus III / Auris/Starlet


Raadek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 789
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Miałem okazję posłuchać co tam gra w tym białym maluszku :) Dla mnie wooow - nie jestem złotoustym poetą, ale scena dla mnie bardzo precyzyjna, skupiona na środku, głęboka, wooferki w komorach pięknie pracują, wszystko równo gra. Bardzo duże wrażenie :) Ja bym jeszcze dołożył drugą sztukę RFa do bagażnika (zresztą Radek sam wspomniał, że z czasem ... :D) - subwoofer rzeczywiście jest świetny, wykonanie słupków, boczków super. Ciężko wraca się do swojego szrocika i próżno szuka w ustawieniach co by tu poprawić :) Jestem pod dużym wrażeniem i dziękuję za pomoc oraz możliwość posłuchania autka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to po - nazwijmy to tak - mikrospocie Warszawskim.

Autko Raadka to bardzo ciekawy projekt.

O wykonaniu powiedziano już w zasadzie wszystko, resztę widać na zdjęciach.

System gra bardzo spójnie, nie stanowi jedynie sumy elementów składowych a po prostu całość.

Z mojego punktu widzenia szczególne gratulacje należą się za zrównoważenie tonalne i spójność jako taką oraz za mikrodynamikę tonów wysokich i średnich. O reszcie pisali już poprzednicy.

Przy okazji - dzięki za zaprezentowanie nieco innego podejścia do budowania sceny.

P.S. Żonie także przekaż podziękowania - było bardzo smaczne i zupełnie niespodziewane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

P.S. A scena w Twoim aucie nadal nie daje mi spokoju

Dopiero złożyliście system z Michałem a już byś chciał go mieć poukładanego...na to trzeba czasu i cierpliwości.

Więcej powiem o Twoim aucie u Ciebie w temacie...jak tylko czas pozwoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero złożyliście system z Michałem a już byś chciał go mieć poukładanego...na to trzeba czasu i cierpliwości.

Widzisz - nie to mam na myśli.

Chodzi nie tyle o jej poukładanie jako takie, a o położenie poszczególnych elementów, z centrum na czele :)

 

Z tego, że przed moim systemem droga wciąż daleka i wymagająca czasu, zdaję sobie sprawę doskonale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wpadły nowe średniaki na testy: Dego 3.0 Spaceline

Nowość więc nie ma żadnych opinii.

Na pierwszy rzut oka bardzo dokładnie wykonane.Montaż dość dobrze się zapowiada.

Po odjęciu uszów montażowych średnica spada do 81mm.

Głębokość montażowa 38mm a otwór montażowy 71mm.

Producent zaleca filtr 300Hz 12db.

Minusem jest brak maskownicy.

post-2197-0-81084000-1363196975_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...