Skocz do zawartości

Toyota Yaris II/ Ford Focus III / Auris/Starlet


Raadek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 789
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Teoretycznie tak ale w praktyce to wyglada troche inaczej..

Przecież jaja sobie robię....

 

Wrzuciłem parametry do Bass Box Pro. Wypluł optymalną objętość obudowy zamkniętej - 0,448 l.

post-7417-0-32843000-1513202183_thumb.gif

 

Pod warunkiem, że VAS=0,58l a nie 58l, bo tam przecinka chyba brakło Morelowi w dataszicie

https://www.morelhifi.com/wp-content/uploads/2017/08/ccwr254-manual-for-web.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W sobotę poskładałem, wzmacniacz tymczasowy(b. go lubię) aby sprawdzić czy wszystko działa jak należy.

Gra gorzej jak poprzednio ale to kwestia czasu i ustawień.

Plusy: ładne radio(panel)

Minusy: pilot z kiery nie działa(mam nadzieję że nowa bateria rozwiąże problem), wielka puszka procka zabiera mi cenne miejsce w zabudowie,

 

DEX'a P99R zastąpił teraz DEX-P90RS+ RS P70x II

System przedni został ten sam, dołożyłem średniaka( obecnie DLS UP2,5)

Komora średniaka umożliwia zmianę kierunków oraz głośników bez wielkich modyfikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zestaw o zupełnie innych możliwościach , powodzenia .

Czy w slowie " mozliwosciach " kryje sie odpowiedni dobor komponentow a wrecz powiedzialbym ze trzeba bardzo uwazac przy doborze odpowiedniego wzmacniacza/glosnikow aby uslyszec mozliwosci tego zestawu ?? Chodzi mi o typowe Pioneer-oskie granie ktore nie zawsze komponuje sie z naszym ulubionym wzmacniaczem / glosnikami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w slowie " mozliwosciach " kryje sie odpowiedni dobor komponentow a wrecz powiedzialbym ze trzeba bardzo uwazac przy doborze odpowiedniego wzmacniacza/glosnikow aby uslyszec mozliwosci tego zestawu ?? Chodzi mi o typowe Pioneer-oskie granie ktore nie zawsze komponuje sie z naszym ulubionym wzmacniaczem / glosnikami ?

 

Czy tak trudno jest odczytać proste zdanie :wink2: , zwyczajnie wyższej klasy dźwięk . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

radio nadal dex p90?

Tak, nadal p90.

 

 

Raadek, średniak był pędzony aktywnie czy pasywnie?

To nie ma znaczenia, problemem był jego montaż. Wyleciał do czasu gdy zrobię normalne słupki.

Jednak zanim to nastąpi chcę podmienić wzmacniacz i porównać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...