Skocz do zawartości

Wędkarze łączcie się:)


Marcyś
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, ugania się ktoś za sandaczami ? Jak sprawa u Was wygląda odnośnie wyników, pory brań, gdzie głównie łowicie i gdzie w tej chwili szukacie o różnych porach "smoka" ? U mnie kiepsko strasznie, choć chodzę regularnie od 3 miesięcy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 153
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja byłem ostatnio dwa razy. Godziny od 7 do 13. Jeden dzień spokojnie, mgła, i dość chłodno bonokolo 3 Stopnie. Kolejny dzień wietrznie i około 8 stopni. Zawsze z łódki całe jezioro wzdłuż i wszerz. I tylko 3 brania i dwa w łódce. Ogólnie kicha straszna. Okoni jak by wcale nie było. Szczupaki wróciły do wody bo miały około 35-40cm. Czyli szczeniaki. Niech rosną i wrócą z mamą[emoji16]2c5ad0926035ef6437716951e760ba0e.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie u mnie na rzece... Od 3 miesięcy 2 wymiarowe sandałki po 56 cm, kilka szczupaków po maksymalnie 60-65 cm, takich po 40-45 cm sporo. Z okoniem nie wiem, nie łowię, choć koledzy narzekają. Dzisiaj woda podbiła ze 25 cm, ciężej się łowi, 2 szczupaki po jakieś 35 cm. Potopiły się te smoki, czy jak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez jestem ciekawy co jest grane. Mój ziomek z Konina łowi na warcie i wali okonie jak oszalały. Rozmawiałem z nim w pracy to pokazywał fotki i garbusy po 1kg do 1,2 kg miał 5 sztuk. Okazy od 500g do 1kg mówi ze norma. Ale mówił ze tez są dni w których włosy z głowy wyrwiesz i nic nie złapiesz. Tyle ze on nastawiony tylko na okonia. I chodzi przynajmniej 3-4 razy w tygodniu. Ja nie mam niestety tyle czasu

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...