Skocz do zawartości

głosniki


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem nowy na forum wie proszę o wyrozumiałość Szukam głośników do swojego focusa combi. Mam radio Pioneer DEH-2400UB 4x50W. Zależy mi na tym aby te głośniki dawały dużo basu, niestety nie mogę mieć skrzyni lub tuby ponieważ często coś przewożę i potrzebuje bagażnika. Jakie głośniki możecie mi polecić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma być dużo basu... :P

 

:))))

 

Mam radio Pioneer DEH-2400UB 4x50W. Zależy mi na tym aby te głośniki dawały dużo basu

 

najpierw to sie wygłusza drzwi i basu przybywa na firmowych głośnikach bo jak rozumiem chodzi o głośniki pod radio 4x50W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i nie bedzie średnicy...

 

Już poprawiam:

 

Zestaw Audio System HX 165 Phase (3500zł), do tego porządne wygłuszenie drzwi (ok. 1000zł), SS Revelator naśrednice (1200zł), zwrotnice pasywne (2000-3000zł), używany wzmacniacz Steg MSK1500 (ok. 3500zł). Będzie dużo basu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw to sie wygłusza drzwi i basu przybywa na firmowych głośnikach bo jak rozumiem chodzi o głośniki pod radio 4x50W

 

A potem kupuje używane MSK 1500 kręci gain na 1 V i jest dużo bassu.. Aha ale najpierw słucha czy czasem fabryczne WF nie pójdą pod nim ładnie kickiem i średnicą... Takie piękne melodyjne i permanentne...pierdut... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw Audio System HX 165 Phase (3500zł)

 

juz troche potaniały i do 3000 da sie kupić w sklepie nowy.

 

a montaż DLS r6a byłby całkiem niezłym pomysłem (pomijam ze było milion razy na forum o tym)

 

a najwiecej basu ze stegów mają te z serii K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...