Skocz do zawartości

Ocena sprzedaży


tbrek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

u mnie na forum od niedawna funkcjonuje wlasnie temat z ocenami sprzedajacych, poki co sprawdza sie ale wymaga wzmozonej uwagi moderatorskiej i okreslenia wielu zasad prowadzenia tam wymiany zdan bo temat bardzo jest delikatny

 

jest wbudowany e skrypt forum modul reputacji, wystarczy go skonfigurowac i wlaczyc aby kazdemu userowi moznabylo przyznawac dodanie punkty jak i ewentualnie ujemne, punkty te moga byc widoczne u kazdego pod awatarem itp.

 

dzieki takiemu rozwiazaniu nie trzeba nigdzie klikac, szukac, wchodzic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil spokojnie , ogarnij się trochę i zobacz czego dotyczą te komentarze , nie chodzi tu o giełde czy żadne handlowanie , ostrzegamy się przed gościem który wysadził w powietrze pół polski !!! Forum jest tylko nośnikiem przestrogi , a że user Maniek akurat jest tu zarejestrowany to przestrzegamy przed nim !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hihi, znów auto.... i znów ten sam problem, skąd ja to znam ;)

 

Na szczęście mam wszystkie zdjęcia "aut/złomów" - gdyż te moje 2 auta na kwietniki raczej się nie nadawały, tak jak to się po czasie dowiedziałem.

 

tbrek jeżeli od Ciebie można kupić takie auta "na zeszyt" to ja się bardzo cieszę że mam Twój nr :wink: najwyżej będę oddawał po 300zł miesięcznie. Ale przynajmniej oddam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wystarczy podwiesić w giełdzie lużny topic "oceny transakcji" i tam każdy zadowolony moze się wpisać. I już będzie jakaś baza "uczciwych"- bo o nich się nie mówi i nie zawsze wiadomo czy koleś jest ok czy też nie.

Jeśli powstanie spór, wystarczy ze mod to wydzieli do osobnego topicu i tam niech se uzgadniają.

 

Wydaje mi się że taka forma nie wymaga jakiegoś ponadprzeciętnego nakładu pracy moda- może się mylę.

 

Ja mogę się wpisać jako pierwszy bo już pare razy coś brałem, teraz też świeżo po zakupie i wszystko jest gut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem całkowicie za.

Wczoraj pisał do mnie gość który niedawno się zarejestrował i pyta czy jest właśnie taki temat jak Mehow pisze.

A że takiego tematu nie ma to też nie wie z kim będzie robił transakcję i czy to nie jest oszust, więc temat byłby jak najbardziej pomocny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem całkowicie przeciw. Dlaczego? No bo dlaczego moderator miałby robić za wyrocznię ? My mamy wysłuchiwać obu stron i wydawać wyrok? Mamy za sędziów pracować? Sprawa druga , to nasza Giełda , to rodzaj raczej tablicy ogłoszeń i wszelkie sprawy załatwiajcie sobie na PW , czy w inny sposób , NAS to nie interesuje , kto za ile coś przehandluje o ile ogłoszenie spełnia regulamin .

Pozostaje też sprawa wieku ... jesteście dziećmi i potrzebujecie prowadzenia za rączkę? Reklamację serka w spożywczym też będziemy za kogoś załatwiać? Przecież można szału dostać czytając temat http://www.strefacaraudio.pl/topic/30655-jak-dlugo-idzie-paczka-kurierska/ . Ile osób ma pisać "idź na policję" , klepania w diabły zamiast wykonać JEDEN telefon na komisariat aby dowiedzieć się jak o przeprowadzić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nikt nie mówi ,że masz Jarku robić z kata... Od dawna nim jesteś. :D ( żart naturalnie).

Chodzi o to jedynie aby podpiąć temat na stałe w dziale "Przy piwie" aby wisiał sobie gdzieś na pierwszej stronie.

Każdy by mógł w kilku słowach napisać co i od kogo nabył i swoją ocenę sprzedaży( np DLS A6-Truck- Wszystko w porządku, przesyłka dotarła).

Nie widzę tutaj potrzeby ingerowania ze strony modów, chyba ,że na normalnych zasadach jak w każdym topiku jak ktoś robi OT, to "ciach".

Krótko zwięźle i na temat. A podając nick w transakcji każdy będzie mógł sobie w tym dziale zwyczajnie wpisać nick użytkownika i zobaczyć jak wcześniej sprawdzał się jako sprzedający.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może czas zlikwidować giełdę jak planował/planuje Kamil?

Marcin jesteś pewien że wpis "Truck DLS A7 > dziadostwo porysowane choć zapewniał że "jak nówka" nie polecam " jest fer , a taki wpis już by tam pewnie istniał . Znając życie taki temat od razu stałby się zarzewiem ognia i wybuchem OT . Mielibyśmy OT kasować i zostawiać tylko wpisy takie jak przytoczyłem bez możliwości obrony?

 

Panowie jesteście dorośli i sami odpowiadacie za SWOJE czyny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawdę nie kumam skąd się bierze ten opór moderacji, na innych forach nie ma tego problemu, ale może tam same dzieci siedzą i faktycznie trzeba za nie "odpowiadać" :wink: a tak serio, przecież to miała by być tylko pomoc, a nie wyrocznia, ale... Nie moje forum, to się dostosuję. Skomentować mogę co najwyżej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sprobował, i coś mi sie wydaje ze szybko beda wojny wiec dlugo temat nie powisi...

Poza tym nie chodzi o opór...Chodzi o to że to kolejny temat do ogarniania...Jakby było ich mało...

 

Temat tylko na zasadzie , robiłem interes polecam, robiłem interes nie polecam w drugim.

Na kilku forach juz to widzialem i specjalnie trudne to nie było... No a jesli zaczna sie OT i kłutnie to kosz i tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...