Skocz do zawartości

Ocena sprzedaży


tbrek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Już kiedyś było to poruszane, jednak jak widać nie udało się ogarnąć programowo przy okazji przesiadki na nowe serwery. Szkoda.

Takowe tematy uciekają w gąszczu innych i użytkownicy forum, którzy np nie znają spraw sprzed 2 lat, mają nikłą przyjemność się "naciąć".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, ja ostatnio dowiedziałem się o sobie że też jestem naciągaczem z którym nie warto robić interesów....

Pomijam fakt, że ta plotka była rozsiana własnie poprzez jednego z bohaterów tych gorących tematów, ale widocznie na nią zasłużyłem, w końcu cisnąłem o swoje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale widocznie na nią zasłużyłem, w końcu cisnąłem o swoje

 

Bo jesteś naciągaczem i oszustem!!! Już parokrotnie się na Tobie "naciąłem" ,że przelałem kasę i paczka mi się zjawiła na drugi dzień... :wink:

Taka postawa jest karygodna.

 

A już bez żartów, to właśnie na tym polega i plus i minus zakupów z forum 99,5% ludzi tutaj to świetni uczciwi, porządni ludzie i człowiek mierzy wszystkich jedną miarą czyli tym ,że są fer. Jest skłonny wysłać sprzęt w ciemno, jeszcze bez przelewu na konto, jest skłonny coś pożyczyć w dobrej wierze. I właśnie na zaufaniu budowanym przez tych 99% pozytywnych przypadków żeruje 0.5% ludzi, którzy wywalają Cię w powietrze bez mydła. A kiedy się upomnisz o swoje to jeszcze tyłek obsmaruje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tbrek jak by każdy kto się na kogoś naciął ostrzegał i pisał o tym było by mniej takich tematów , na np nie rozumiem jak można wziąć kasę i nie dosyłac towaru przez 2 misiące ( twierdząc żę się go wysłało ) a póżniej twierdzić że jest ok , lub czekać na swoją kasę która nikomu z nieba nie spadła po pół roku ... Trzeba o tym mówić głośno i wyraźnie !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bury ten temat już był, dlatego go świadomie przytoczyłem. Jednak z czasem uciekają w gąszczu tych związanych z dobrze pojętym CA.

Ja np mam wielki żal, do starszych użytkowników czy to forum, czy zawodników ,że nikt mnie nie przestrzegł ,że mogę polecieć na 39 Km w orbitę bez udziału ekipy z Redbulla.

A dopiero jak trawiony własnymi wątpliwościami poruszyłem temat, to otworzyła się puszka pandory i przejrzałem na oczy, że jestem tylko malutkim wywalonym w powietrze puzzelkiem w ogólnopolskiej układance.

Wiem dokładnie ,że mój przypadek nie jest odosobniony i nikłej jakości przyjemność zaliczyli:

Caskp, Adamu, Disaster, Bury, Lkłukasz, Ja, Laser, Siwy, Articar... Więc tu już nie jest mowa o "przypadku" czy też ciągłych zdarzeniach losowych, typu rodzinno/chorobowego, bo powtarza się co roku tylko z udziałem innej nowej grupy osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już parokrotnie się na Tobie "naciąłem" ,że przelałem kasę i paczka mi się zjawiła na drugi dzień... :wink:

 

Albo nie zdążyłeś nawet przelać a paczka już była... ale to inna historia.

 

Ja też teraz w tym tygodniu zaliczyłem jedną wpadkę z mojej winy z forumowiczem SCA, ale zrobiłem to w pełni nieświadomie, wręcz nawet z pełną 100% świadomością że kabel który wysyłam jest OK, a okazało się że może i jest OK ale do zmieniarki a nie do proca.... nie miałem pojęcia że ip-busy sa 2 rodzaje, w tym jeden ma 3 piny mniej.

Ale nie czekając zbytnio, w sobotę wyjechało całe wnętrze z alero, kable wyciągnięte i dziś już kurier poleciał dodatkowo z małym bonusem z mojej strony, ja teraz sobie na prawidłowy kabelek zaczekam.

Tak więc może się też coś zdarzyć, ale niech to będzie załatwione - rozwiązane, a nie nawet w naszym małym i zamkniętym światku takie numery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to inna historia.

 

Nie to jest historia uczciwych osób. Dlaczego ja wysyłając np A6 bez kasy nie martwiłem się ,że mi użytkownik forum przeleje pieniądze po kilku dniach?

I rzeczywiście się zjawiły.

Dlaczego ja prosząc Ciebie o jedną czy drugą sprawę potrafiłem się rozliczyć jak człowiek?

I dlatego osobom nieuczciwym dużo łatwiej doprowadzić do takiej sytuacji niż np kupując z allegro, bo tam się uważa a w przypadku forum czujność się usypia.

Na razie mówię ogólnikami bo czekam do jutra. A jeśli kolejny raz się rozczaruję albo inaczej kolejny raz ktoś zrobi ze mnie idiotę ,to wywalę wszystko z najmniejszymi szczegółami na tapetę aby nikt nie miał wątpliwości ,że były ku temu powody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ jest o paczkach to i ja tu napiszę przestrogę.

Zamówiłem paczkę jakiś czas temu i dostałem ją nawet w terminie ale ....

1) paczka została podrzucona bez potwierdzenia odbioru ;

2) nie miałem możliwości zweryfikowania , czy zgadza się z zamówieniem :zalamany: .

także .... sprawdzajcie

nie wiem czy On już zarejestrował się na tym forum ale ...

wiem, że posługuje się nick-iem ...

 

 

 

Święty Mikołaj :rotfl: .

 

PS

To tak dla rozładowania atmosfery w ten poniedziałkowy deszczowy wieczór :hyhy: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu a choinkę ubrales? :)

 

Widać więc, ze historia znów sie powtórzyła.

Moja już sie zakończyła z pozytywnym skutkiem co i innym życzę.

Moja współpraca z ww panem została zakończona.

Proszę o nie łączenie mnie z nim nigdy wiecej.

Przestrzegam wszystkich aby uważali na to co robią i wyciągnęli wnioski z porażek innych.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze proponuję przenieść te posty do tematu "kolejny do czarnej listy", bo tam jest więcej szczegółów i konkretnie opisane, poza tym sam temat lepszy - ma funkcję odstraszającą, a tu wpadłem tylko z "nowej zawartości" i wiele osób zapewne ominie :)

 

Taki temat powinien być podwieszony i oznaczony kolorem/pogrubieniem, ale... nie mi o tym decydować przecież :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem nowych userów, którzy na początku nic nie wiedzą... ale takie stare wygi? Skoro wiecie jak wygląda sytuacja to po co się pchacie w takie interesy?

 

No właśnie problem w tym ,że ten temat jak widać był pisany 1.5 roku temu, więc wylądował gdzieś głęboko, a z kolei żadna z osób mająca wcześniej "przyjemności" lub mniej przyjemne przygody, nie raczyła mi powiedzieć wprost "Marcin uważaj na pana X, aby Cię nie wywalił w powietrze jak Nas wcześniej".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nic nie odbieram osobiście Piotrek stosując znak X, uniknąłem podawania nazwiska( ochrona danych osobowych :wink: ), ale myślę ,że czytając wcześniejszych założycieli tego tematu sprzed prawie dwóch lat można smiało wywnioskować ,że chodzi o Mańka...

Czekam na załatwienie moich spraw do jutra (czekam już kilka mieś!!!) a jeśli nie znajdzie pozytywnego finału wywalę na tapetę ze szczegółami, co nie zmienia faktu ,że warto przeczytać ten topik od pierwszej nie ostatniej strony, bo ja tak naprawdę dopisuję ostatnie akordy do sporo wcześniejszej historii w wydaniu innych chłopaków z forum.

 

z Truckiem i na to czekają :)

 

Ja mam do załatwienia, zaś nie rozumiem, dlaczego Wy się czaicie w imię czego? Bo nie wypada napisać jak ktoś Was zrobił w trąbę? To żaden wstyd, może w końcu się skończy ta dziwna działalność...

To ,że ktoś się rozliczył po pół roku, nie oznacza ,że załatwił sprawę, oznacza jedynie ,że setki tel , i nerwów przyniosły efekt bo grunt się zaczął palić pod nogami i łaskawie raczył coś załatwić i odzyskaliście Wasze własne pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniuś , tyle zyskujesz przy piwie, załatw to jak biały ja Cie prosze :)

 

Mastah właśnie to jest najgorsze, nie tyle jakieś kwestie finansowe, a rozczarowanie jako człowiekiem , którego się dażyło, zaufaniem, szacunkiem, koleżeństwem...

Ale w sumie, co tam koleżeństwo jeśli ktoś ma w dupie to ,że wywala w kosmos nie tylko mnie ale i mojego dzieciaka czy kobietę bo i to miało miejsce... Skrupuły? A co to takiego?

Zawsze jednak można strzelić rzewną historyjkę typu "żona miała wypadek", "dzieciaka mam w szpitalu" itd... Lub też zamydlić oczy jak na innym forum "Kupiłem Focusa RS za 141 tys bo Mitsu Evo mi się znudziło.." Ja pier... Mitomiania...

Nie wierzycie? Proszę bardzo link do forum forda

 

http://fordforum.pl/showthread.php?p=1480490#post1480490

 

gdzie nick "igrzelczyk" to Maniek. Grunt to bujna wyobrażnia i dobry bajer... Ja lałem ze śmiechu jak mi to kolega podesłał.

 

ps. Aha chłopaki potrzebuję porad bo kupiłem sobie na mikołaja Lambo Murcielago i robię w nim małe CA... :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety truck ma rację , nie macie pojęcia ile kłamstw i matactwa kryje się w tak "małym " człowieku , Marcin dzisiaj słyszał bo spotkaliśmy się u Siwego jak mi jest głupio przed wieloma osobami że wprowadziłem tego człowieka z powrotem do świata zawodów CA , chodziłem i prosiłem Siwego , JD i innych żeby mu odpuścili że się zmienił itp. a tu na koniec Maniek wyjeżdża z tekstem o rozmowie z Jurkiem , wali na kasę kolegów , oddaje parę stówek przez kilka miesięcy , kompromituje mnie , bo inaczej tego nie mogę nazwać ... ehhh może nasze przygody z tym osobnikiem w końcu zakończą jego " karierę" i nikt więcej nie da się zrobić w jajo bo nikomu nie życzę czekania na kasę którą rzekomo wysłał , lub sprzętu który już nie długo będzie u CIebie bo został wysłany ITP . Sytuacja jak zaczeliśmy z chłopakami o tym rozmawiać dotyczy kilku , a na przestrzeni 2 lat kilkunastu osób które mu zaufały ... Jedno wielkie uwaga !

 

ps. ale kolega i tak nie ma sobie nic do zarzucenia i to nasza/ moja wina :D

 

a z tym fokusem i evo to się spłakałem :D Dziki też miał nie tęgą minę jak z nim gadaliśmy z Truckiem że Maniek o nim gdziekolwiek wspomina jako per. Kolega :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pier... Mitomiania...

Dziwnie bliskie jest mi Twoje stwierdzenie, dałem temu już z resztą wyraz na forum jakiś czas temu :)

Słabo komfortowa sytuacja truck , tak dla Ciebie jak i innych "naciętych". Myślę, że teraz mój stosunek do tego człowieka będzie dla Ciebie... powiedzmy, że bardziej przejrzysty będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko żeby nie było że to nagonka jakaś , poprostu miarka się przebrała i wszyscy jak jeden , jesteśmy mega zdegustowani ...

Maniuś , tyle zyskujesz przy piwie, załatw to jak biały ja Cie prosze

Cytuj selektywnie

Odpowiedz

Cytuj

 

Ahhh Łukasz wiesz że sympatia to nie wszystko , najlepiej koleżeństwo naszego "kolegi " zobrazował dzisiaj Marcin na Siwusie , szkoda że nie da się tego odtworzyć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uwazam za stosowne rozwiazywania tematu z Marcinem na forum publicznym.,ale moge zapewnic ze jak zwykle prawda lezy po srodku ,z mojej strony napewno zostanie zalatwiony.

To zakrawa o żart lub co najmniej kpinę ! Jaki środek ?! No chyba że nie masz sobie nic do zarzucenia , jak zwykle ! Paranoja ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłuchaj mnie uważnie "przyjacielu" .....

 

Hihi, znów auto.... i znów ten sam problem, skąd ja to znam ;)

 

Na szczęście mam wszystkie zdjęcia "aut/złomów" - gdyż te moje 2 auta na kwietniki raczej się nie nadawały, tak jak to się po czasie dowiedziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycję co do oceny sprzedaży użytkowników, takie rozwiązanie jest zastosowane na forum civicklub.pl.

Otóż chodzi o to że w dziale giełda jest dodatkowe pod forum o nazwie feedback gdzie można założyć temat o danej osobie z którą przeprowadzało się interes, w tym temacie każdy użytkownik może napisać swoja opinie po zakończonej transakcji z danym użytkownikiem.

Działa to na zasadzie komentarzy do transakcji i moim zdaniem jest to bardzo przydatne w momencie gdy nie znamy człowieka z którym robiliśmy interesy a inni ludzie maja z nim doświadczenia (dobre lub złe).

Wydaje mi się że jest to rozwiązanie które nie wymagałoby rewolucji na forum a wszystkie niezbędne informacje byłyby w jednym miejscu. Można by też zmodyfikować trochę ten pomysł i podwieszać tematy osób nieuczciwych żeby były zawsze widoczne.

 

Pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...