Skocz do zawartości

Głośniki na biurko, pod komputer


maxxxior
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, aktualnie posiadam głośniki Microlab Solo6c. Lecz aby ich siędobrze słuchało, wymagają dobrego ustawienia. Trzeba ich słuchać z odległości około 3m. Niestety, ja poszukuję głośników którę mógłbym sobie postawić na biurko obok monitora. Chciałbym zestaw 2.0. Najlepiej aktywny. do max 500zł. Ewentualnie jeżeli znalazło by się coś dobrego passywnego to mógłbym pożyczyć wzmacniacz od brata (Sony, TA-F310R podajże). Co byście polecili? Te moje Microlab'y grają fajnie, tylko jak ich się słucha z bliska to bass jest taki pusty, słaby.

 

Słyszałem że dobrymi głośniczkami są Tannoy seria M. I jeszcze o Eltax'ach... Ale jeżeli znacie coś dobrego aktywnego, to byłbym zainteresowany bardziej aktywnymi głośnikami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak napisałem, jak stanę od tych microlab'ów 3m , to grają zajebiście. Lecz niestety nie mam możliwości ustawienia ich w takim miejscu...

 

A może ktoś się wypowie o głośnikach firmy Edifier ?? Na przykład modele r1900 albo C3 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak napisałem, jak stanę od tych microlab'ów 3m , to grają zajebiście. Lecz niestety nie mam możliwości ustawienia ich w takim miejscu...

niestety fizyki nie obejdziesz. dlugosc fali nie pozwala zeby z bliska bylo slychac dobrze bas z tak malych glosnikow...

firmy Edifier ?? Na przykład modele r1900 albo C3 ??

jak tak patrze na te C3 to moze byc sie rozejrzal za tonsilem sub-sat 1.1?

za te 500zl kupisz spokojnie razem ze wzmacniaczem, a to juz 30-40w a nie 2x8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ten tonsil będzie dobrym rozwiązaniem patrząc na te wypowiedzi:

http://www.audiostereo.pl/wzmacniacz-do-tonsil-sub-sat-11_25771.html

 

A czy mógłby ktoś się wypowiedzieć na temat zestawów firmy Endifier ?? Czy ktoś je ma? Jak wrażenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja mam modecoma mc-hf32 i jak dla mnie grają bardzo bardzo przyzwoicie. Góra nie kłuje, dobra srednica,fajny i wystarczajacy basik. Na poczatku coś tam bzyczalo w prawym glosniku ale po wygrzaniu jest ok. Jestem b.zadowolony z tego zakupu

 

Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...