facebook

Skocz do zawartości

REKLAMA

:)

Zdjęcie

Dlaczego zamknięty?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
52 odpowiedzi w tym temacie

#1 BasslineR69

BasslineR69
  • Użytkownik
  • 18 postów

Napisano 09 październik 2012 - 14:06

Witam

Dlaczego moj post napisany w Wasze instalacje znalazł się w Wszytsko o car audio i jest zamknięty?

Pozdro

#0 Reklama

• 1234 postów

Napisano przed chwilą

:)

#2 powalla

powalla

niszczyciel forum ...

• Użytkownik
  • 10936 postów

Napisano 09 październik 2012 - 14:44

My tam mamy samochody i w nich sprzet CA , a Ty pokazales tylko fotki sprzetu , wiec temat jest w odpowiednim dziale.

Co do zamkniecia , to chyba z rozpedu polecialem .
nakamichi >1. Głośnik nie ma mocy , tylko może przyjąć w przedziale od zera do nominalnej.2. .Wzmacniacz może generować moc od zera do nominalnej.3. Wzmacniacz nie generuje ani jednego wata , bez sygnału na wejściu , a generowana moc jest proporcjonalna do napięcia wejściowego. :!:

#3 BasslineR69

BasslineR69
  • Użytkownik
  • 18 postów

Napisano 09 październik 2012 - 14:53

Dzięki. Czaje. Co jeśli zrobię zdjecia tym elementom w aucie a nie będzie pokazana instalacja od początku do końca? Rozumiem, że wtedy już może być w tamtym dziale.

#4 Dareek

Dareek
  • Użytkownik
  • 1375 postów

Napisano 09 październik 2012 - 15:34

Powalla nie przesadzasz trochę?
Jest napisane że jak znajdzie aparat to doda zdjęcia. Nie ma nigdzie napisane jak ma wyglądać prezentacja samochodu i sprzętu znajdującego się w nim.

Powoli wracam do tematu  :D

#5 powalla

powalla

niszczyciel forum ...

• Użytkownik
  • 10936 postów

Napisano 09 październik 2012 - 16:25

Czytales tematy w tym dziale? W kazdym jest opis krok po kroku instalacji , fotostory itd . Chcesz zeby on zaczal wygladac jak witryna sklepu internetowego? Zaraz zamiast fotek sprzetu beda linki do aukcji wkladac ...

Sprawa druga co doda? On nawet foty aut nie dal , a tylko focisze klockow wziete z netu . W sumie jestem ciekaw co tam doda ale jesli tego nie zrobi to temat z tamtad wyleci ...foty klockow mozna w google grafika poogladac.
nakamichi >1. Głośnik nie ma mocy , tylko może przyjąć w przedziale od zera do nominalnej.2. .Wzmacniacz może generować moc od zera do nominalnej.3. Wzmacniacz nie generuje ani jednego wata , bez sygnału na wejściu , a generowana moc jest proporcjonalna do napięcia wejściowego. :!:

#6 Dareek

Dareek
  • Użytkownik
  • 1375 postów

Napisano 09 październik 2012 - 16:49

Jasne że czytałem...
Chodzi mi o trochę wyrozumiałości wobec innych.
Ale widzę że temat przeniesiony więc nie będę dalej bić piany bo nie ma po co.

#7 K@mil

K@mil
  • Administrator
  • 4915 postów

Napisano 10 październik 2012 - 08:09

Spokojnie, kolega porobi zdjęcia, napisze porządny temat i będzie GIT :)
W życiu najważniejsze jest to, aby robić to, co się lubi...

#8 BasslineR69

BasslineR69
  • Użytkownik
  • 18 postów

Napisano 10 październik 2012 - 08:19

Dokładnie:) Już bym to zrobił ale aparat zgubiłem a się podjarałem :) Wiem. Wezmę jeszcze fote auta z netu :D Nie. Nie. Masz rację. Trzeba pilnować poziomu. Podmienie zdjęcia to może ten temat spełni warunki bycia w instalacjach.

#9 Cober

Cober

Stereo Typ

• Użytkownik
  • 2622 postów

Napisano 10 październik 2012 - 21:33

Powalla ma racje. Forum musi mieć jakiś poziom żeby nie upadło

Xesy Bety eF Jedynki

#10 gazownik

gazownik
  • Użytkownik
  • 958 postów
Napisano 26 styczeń 2013 - 20:37

Tia. Tylko że jak Powalla z Danem przegną z zamykaniem tematów to z forum dyskusyjnego zrobi się głucha i niemaencyklopedia internetowa

Nowi będą się bać odezwać, a nawet logować. A starym forumowiczom pozostanie wzajemna onanizacja nad swoimi projektami.

Alpine DVI-9990 / Alpine PXI-H990 / Bufor Lampowy T-6 / Abyss MFA-7.4 / Tru Technology  C-7.2 / Opamp Burson V6 Vivid / Accuton Cell C30 / Brax Matrix ML6P  / Brax ML10 / Albedo Geo monocrystal / Zealum 35,25,16 / Zealum 1F / Audison SFD 41C /              Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa!    Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego.

#11 powalla

powalla

niszczyciel forum ...

• Użytkownik
  • 10936 postów

Napisano 26 styczeń 2013 - 20:43

To zobacz czy ten co założył ten temat uzupełnił swój temat w dziale INSTALACJE (sprawdzałeś?) ... wstawił jeszcze tylko kilka fotek , zresztą też niektóre z netu i po sprawie  .

PS: od rejestracji 7 wizyt , a ostatnia 27 października ...

#12 gazownik

gazownik
  • Użytkownik
  • 958 postów
Napisano 26 styczeń 2013 - 20:44

Między trzymaniem poziomu forum i tworzeniu elitarności a zmniejszaniu ruchu w interesie jest mała granica niestety.

Alpine DVI-9990 / Alpine PXI-H990 / Bufor Lampowy T-6 / Abyss MFA-7.4 / Tru Technology  C-7.2 / Opamp Burson V6 Vivid / Accuton Cell C30 / Brax Matrix ML6P  / Brax ML10 / Albedo Geo monocrystal / Zealum 35,25,16 / Zealum 1F / Audison SFD 41C /              Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa!    Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego.

#13 mayer

mayer

Mayeranek ;)

• Użytkownik
  • 373 postów

Napisano 26 styczeń 2013 - 20:45

Nowi będą się bać odezwać, a nawet logować. A starym forumowiczom pozostanie wzajemna onanizacja nad swoimi projektami.

Nie do końca... ja tam nowy jestem a też po łapkach dostałem dziś. Jakoś nie boję się odzywać. Ani o jakiejś obrazie mowy nie ma. Niektórzy nie umieją użyć szukajki trudno. Sam bez winy nie jestem, żeby nie było.

Wzorować, nie kopiować, kolorować na SWÓJ własny MAGICZNY sposób, NIE ustępować - WALCZYĆ <<JUVE>>>

#14 gazownik

gazownik
  • Użytkownik
  • 958 postów
Napisano 26 styczeń 2013 - 20:53

Zapewne w sporej części masz rację. Być może zamykanie z dopiskiem "użyj szukajki" nie oddaje powodu z jakiego temat zastał zamknięty. Może napisać coś więcej.

Ja nowych nie bronię. Wiem że często idą na łatwiznę. Czekają na gotowe. Ale tak z boku tak to może wyglądać.

#15 powalla

powalla

niszczyciel forum ...

• Użytkownik
  • 10936 postów

Napisano 26 styczeń 2013 - 20:56

Pierwszy lepszy sprzed dosłownie chwili >

http://www.strefacar...mak-4-kanałowy/

Ile zajęłoby Ci znalezienie np. 3 tematów o HSK  "wzmacniaczu za 600" ? Pewnie max 1minuta ale wierz mi że są osoby które nawet nie wiedzą jak użyć "szukajki" , bo nigdy niczego nie szukały po forach bo ...po co? Przecież to jest  forum i  JA MAM PRAWO PISAĆ (częsty tekst na PW po zamknięciu) . Sory gdybyśmy istnieli miesiąc to OK można tłumaczyć ale przy naszym archiwum , brak użycia "szukajki" to wręcz obraza wobec nas (aktywnych userów forum).

PS: może nie uwierzysz ale zapytanie " gdzie do ku....y nędzy znajdę ten cały FAQ Nazara" , to codzienność!

#16 mayer

mayer

Mayeranek ;)

• Użytkownik
  • 373 postów

Napisano 26 styczeń 2013 - 20:58

Ja także nowych nie bronię. Sam jestem mało doświadczony i przede wszystkim mało osłuchany względem większości użytkowników forum. I staram sie to zawsze podkreślać. Pamietam swoje początki sprzed nieco ponad roku.. jeszcze na elce. I jak czytam teraz swoje wypociny stamtad,  to się rumienię normalnie. Ale niektórzy ida na taka łatwiznę, że maks... wiem bo już kilka osób mi pisało po pw abym rozwiązał ich problemy. Jakbym był nie wiadomo kim. Wystarczy, że zobaczyli kilka postów w danym dniu, że się człek udziela i już. A nawet nie spojrzą w jakim, głównie dziale....

Wzorować, nie kopiować, kolorować na SWÓJ własny MAGICZNY sposób, NIE ustępować - WALCZYĆ <<JUVE>>>

#17 gazownik

gazownik
  • Użytkownik
  • 958 postów
Napisano 26 styczeń 2013 - 20:59

Zamykając temat podał bym więcej szczegółów (powód zamknięcia), takie moje zdanie jest. Moderator przeanalizował datę rejestracji, ilość postów i tematów, ok. Ale reszta widzi tylko "użyj szukajki"

#18 Dareek

Dareek
  • Użytkownik
  • 1375 postów

Napisano 26 styczeń 2013 - 21:06

powód zamknięcia

Z tym się zgodzę.

#19 mayer

mayer

Mayeranek ;)

• Użytkownik
  • 373 postów

Napisano 26 styczeń 2013 - 21:11

(powód zamknięcia)

Może i słusznie. Ale jakby mod miał się tłumaczyć z naprawdę mega głupot uzytkowników... to mniej czasu zostaje na przeglądanie forum pod takim i innym katem, udzielanie się. Są rózne zamykane tematy. Niektóre tak oczywiste, że aż komentować sie nie chce i odpowiadać.. dlaczego...

#20 gazownik

gazownik
  • Użytkownik
  • 958 postów
Napisano 26 styczeń 2013 - 21:22

Oceniając obiektywnie kogoś decyzje, posuniecia czy reakcje, staram się zawsze wyobrazić siebie na miejscu tej osoby.Punkt widzenia zawsze zależy od miejsca siedzenia.

Zgadzam się że user który zakłada temat o radiu X 5 min po rejestracji powiniem dostać po łapkach. Żeby nie było że bronię.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych