Skocz do zawartości

Dlaczego zamknięty?


BasslineR69
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czytales tematy w tym dziale? W kazdym jest opis krok po kroku instalacji , fotostory itd . Chcesz zeby on zaczal wygladac jak witryna sklepu internetowego? Zaraz zamiast fotek sprzetu beda linki do aukcji wkladac ...

 

Sprawa druga co doda? On nawet foty aut nie dal , a tylko focisze klockow wziete z netu . W sumie jestem ciekaw co tam doda ale jesli tego nie zrobi to temat z tamtad wyleci ...foty klockow mozna w google grafika poogladac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Tia. Tylko że jak Powalla z Danem przegną z zamykaniem tematów to z forum dyskusyjnego zrobi się głucha i niemaencyklopedia internetowa

 

Nowi będą się bać odezwać, a nawet logować. A starym forumowiczom pozostanie wzajemna onanizacja nad swoimi projektami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nowi będą się bać odezwać, a nawet logować. A starym forumowiczom pozostanie wzajemna onanizacja nad swoimi projektami.

 

Nie do końca... ja tam nowy jestem a też po łapkach dostałem dziś. Jakoś nie boję się odzywać. Ani o jakiejś obrazie mowy nie ma. Niektórzy nie umieją użyć szukajki trudno. Sam bez winy nie jestem, żeby nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne w sporej części masz rację. Być może zamykanie z dopiskiem "użyj szukajki" nie oddaje powodu z jakiego temat zastał zamknięty. Może napisać coś więcej.

 

Ja nowych nie bronię. Wiem że często idą na łatwiznę. Czekają na gotowe. Ale tak z boku tak to może wyglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy lepszy sprzed dosłownie chwili >

 

http://www.strefacaraudio.pl/topic/32298-jaki-wzmak-4-kana%C5%82owy/

 

Ile zajęłoby Ci znalezienie np. 3 tematów o HSK  "wzmacniaczu za 600" ? Pewnie max 1minuta ale wierz mi że są osoby które nawet nie wiedzą jak użyć "szukajki" , bo nigdy niczego nie szukały po forach bo ...po co? Przecież to jest  forum i  JA MAM PRAWO PISAĆ (częsty tekst na PW po zamknięciu) . Sory gdybyśmy istnieli miesiąc to OK można tłumaczyć ale przy naszym archiwum , brak użycia "szukajki" to wręcz obraza wobec nas (aktywnych userów forum).

 

 

PS: może nie uwierzysz ale zapytanie " gdzie do ku....y nędzy znajdę ten cały FAQ Nazara" , to codzienność!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także nowych nie bronię. Sam jestem mało doświadczony i przede wszystkim mało osłuchany względem większości użytkowników forum. I staram sie to zawsze podkreślać. Pamietam swoje początki sprzed nieco ponad roku.. jeszcze na elce. I jak czytam teraz swoje wypociny stamtad,  to się rumienię normalnie. Ale niektórzy ida na taka łatwiznę, że maks... wiem bo już kilka osób mi pisało po pw abym rozwiązał ich problemy. Jakbym był nie wiadomo kim. Wystarczy, że zobaczyli kilka postów w danym dniu, że się człek udziela i już. A nawet nie spojrzą w jakim, głównie dziale....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(powód zamknięcia)

 

 

Może i słusznie. Ale jakby mod miał się tłumaczyć z naprawdę mega głupot uzytkowników... to mniej czasu zostaje na przeglądanie forum pod takim i innym katem, udzielanie się. Są rózne zamykane tematy. Niektóre tak oczywiste, że aż komentować sie nie chce i odpowiadać.. dlaczego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oceniając obiektywnie kogoś decyzje, posuniecia czy reakcje, staram się zawsze wyobrazić siebie na miejscu tej osoby.Punkt widzenia zawsze zależy od miejsca siedzenia.

 

Zgadzam się że user który zakłada temat o radiu X 5 min po rejestracji powiniem dostać po łapkach. Żeby nie było że bronię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak staram sie robić. Bez urazy dla niektórych... ale mnie chyba z tym troszkę łatwiej... wysłuchiwać kolejnych zapytań w stylu jaki wzmak jakie kable. Bynajmniej tych najprostszych rzeczy, które można wyszukać czy to w sławnym już FAQ, czy u nas,  czy zwyczajnie w Gooogle. Sam póltorej tyga temu "zwerbowałem" sąsiada. Autko fajne... nowsze dużo niż moje. I udzieliłem kilku wskazówek w stylu... nie pisz odrazu... nie zadawaj pytań,  na które ktoś już wyraźnie odpowiedział. czy się zarejestrował... nie wiem. Ale już o matach przynajmniej mi nie truje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oceniając obiektywnie kogoś decyzje, posuniecia czy reakcje, staram się zawsze wyobrazić siebie na miejscu tej osoby.Punkt widzenia zawsze zależy od miejsca siedzenia.

Zgadzam się że user który zakłada temat o radiu X 5 min po rejestracji powiniem dostać po łapkach. Żeby nie było że bronię.

 

Widzę moja niedzielna andropauza padła dziś na Ciebie w sobotę. Daj na luz Tomku.

Nie wkurza Cię gdy czasami coś szukasz dla siebie w archiwum forum, wpisujesz jakąś frazę i wyskakuje 1500 (przejaskrawiam) wyników bo właśnie są powielane tematy, tematy tematów itd., chcąc się czegoś doszukać grzęźnie się w bagnie tematów po 3 posty na krzyż. To teraz pomyśl co by się działo gdyby krokodyle wykazały się taką wyrozumiałością o jaką wnioskujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To teraz pomyśl co by się działo gdyby krokodyle wykazały się taką wyrozumiałością o jaką wnioskujesz?

 

Ja bym się zniechęcił po 6 temacie z rzędu. :rotfl: A tak na poważnie. żyjemy w społeczeństwie medialnym. Takie czasy. Szybki przekaz, informacja, dezinformacja. jak czegoś sie nie znajdzie na głównej stronie to się klika wstecz. Ile się przegląda stron wyników wyszukiwarki w google? Dwie? Może trzy?. No chyba, że się naprawdę czegoś szuka, na czym zależy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...