Skocz do zawartości

Co to za Steg? I dlaczego nie Signat Ram!!?


egonn87
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów!

Jestem fanem dobrego brzmienia, bo mam jak to mówią dobre ucho :D Jednak brak wiedzy i pieniędzy skutecznie mnie hamuje:) Chcąc kupić jakiś wzmacniacz do zasilenia przodu i sub w bagażniku trafiłem na Stega w lombardzie po cenie, która mnie nie do konca zadowala, ale ponoć naprawdę warto jak przekonywał sprzedawca! Na obudowie nie było chyba nazwy modelu, więc spisałem jakiś numer z naklejki z tyłu i było tam - 088692... Wzmak zasila przód + sub z tego co wywnioskowałem. Niestety nie zrobiłem mu foty;( Ale moze ktoś wie co to za sprzecior i czy warto...? Zastanawiałem sie tez nad Signatem Ram 4 - kanałowym, ale opinie na temat tego sprzętu są kiepskie. Nie wiem dlaczego, bo parametry ma bardzo dobre, no ale ja jestem laikiem w tym temacie, więc....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcąc kupić jakiś wzmacniacz do zasilenia przodu i sub w bagażniku trafiłem na Stega w lombardzie po cenie, która mnie nie do konca zadowala, ale ponoć naprawdę warto jak przekonywał sprzedawca!

A moja szklana kula mowi ze za duzo niewiadomych jest zeby powiedzic czy warto :D Podaj chociaz na jakiej wysokosci była klamka w tym lombardzie...

 

 

Zastanawiałem sie tez nad Signatem Ram 4 - kanałowym, ale opinie na temat tego sprzętu są kiepskie

Tak kiepskie jak co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem fanem...

Czyli sumując: masz ochotę kupić w lombardzie nie wiadomo jakiego stega i uważasz że jest za drogo, później porównujesz tego bliżej nie określonego stega do signata, o którym to signacie krążą kiepskie opinie mimo iż ma dobre parametry, a Ty jesteś laikiem w temacie tych wzmaków.

no ale ja jestem laikiem w tym temacie, więc....

Przed napisaniem w tym temacie następnego posta daj tekst do przeczytania komuś bardziej kumatemu, niech oceni czy to co napisałeś pokrywa się z tym co chciałeś napisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo mam jak to mówią dobre ucho Jednak brak wiedzy i pieniędzy skutecznie mnie hamuje:)

To gdzie słyszałeś te dobre brzmienie? chyba na ulicy jak ktoś jechał i robiło umca umca.....

Chcąc kupić jakiś wzmacniacz do zasilenia przodu i sub w bagażniku trafiłem na Stega w lombardzie po cenie, która mnie nie do konca zadowala, ale ponoć naprawdę warto jak przekonywał sprzedawca!

Skoro przekonywał to naprawde musi być warto i no brać nie patrz na cene bo to jest Steg on sam z siebie bedzie grał.

Ale moze ktoś wie co to za sprzecior i czy warto...?

napisałeś że Steg wiec warto.

Zastanawiałem sie tez nad Signatem Ram 4 - kanałowym, ale opinie na temat tego sprzętu są kiepskie.

Chyba masz jakieś lewe łącze że wyskakują inne i złe opinie niż wszystkim.

Nie wiem dlaczego, bo parametry ma bardzo dobre, no ale ja jestem laikiem w tym temacie, więc....

Ja też jestem laikiem wiec nie musisz czytać tego "STEKU" Bzdur jaki napisałem.

Nie pozostaje nic innego jak życzyć dobrego brzmienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ostatnie zdanie miało być ironiczne:) Akurat poczytałem i popytałem się ludzi siedzących w temacie i juz sie znam trochę na tych wszystkich parametrach, które są podawane przez producenta, a ile to ma wspólnego z rzeczywistością, to już inna sprawa...

Signat ram został pojechany właśnie między innymi na tym forum... Co prawda niektóre wypowiedzi uzasadniające były niezbyt że tak powiem wyczerpujące, ale... ; ) Za Stega 500 zł, nie było żadnego oznaczenia modelu, muszę podjechac kiedyś i zrobić mu jakąś fotkę... Nie wiem jak gra to i tamto i czy warto... Myslałem że wy mi podpowiecie co kupic, żeby zagrało ładnie i było trwałe. Mam z przodu jakieś budzetówki JBL odseparowane 2 ohm 70 W RMS i potrzebuję czegoś w miarę, nie musi to być sprzet z najwyzszej pólki k...a! Nie słyszałem zbyt wielu sprzętów, to fakt, ale pajacem który ustawia bass na full z tuby w bagażniku tez nie jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...