Skocz do zawartości

Czego mi brakuje na forum


k30dpc
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja bym też zaproponował uporządkowanie sekcji SPOTY KLUBOWE:

Zrobić podział na miejscowosći, czy wojewodztwa np. jak na www.octaviaclub.pl

w dziale spotkania klubowe są przypięte zawsze na wierzchu wojewodztwa w srodku sa podtematy np. WIELKOPOLSKA ->Kalisz, Poznań
itd itd byłoby ładniej obecnie kazdy temat jakas tam ma swoja nazwe i taki troszku bałaganik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 187
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Był jakiś error 503,nie wiem co to znaczy ale faktycznie rano był problem z serwerem podejrzewam.

 

Mi też wyskakiwał error 503

503 to przeciążenie serwera. Czasem może się zdarzyć.

 

Mam pytanie czy działa lub ew. jak powinien działać odnośnik RSS w lewym dolnym rogu forum.

W tym momencie jest tam tylko kanał kalendarza. Jeśli chcesz, to mogę dodać kanały forów.

 

Dzięki Kuba  :rotfl:

 

 

 

 

Tera niech przeciwnicy powiedzą że nie korzystają z tej opcji  :hyhy:

 

 

Pozdr. 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 



sobih, dnia 18 Lut 2014 - 12:31, napisał:
Mam pytanie czy działa lub ew. jak powinien działać odnośnik RSS w lewym dolnym rogu forum.
W tym momencie jest tam tylko kanał kalendarza. Jeśli chcesz, to mogę dodać kanały forów.

 

Czemu nie :). Dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Co do przekierowania na @ naprawdę pilnuję te sprawy jak mogę.

Jakub może potwierdzić...

 

W chwili obecnej Jakub próbuje uruchomić ten dodatek, ale to nie tak chop siup...

 

 

 

Co do CZATU to do końca tygodnia będzie wszystko działało.

 


Ile potrzeba kasy?

 

Dokładnie nie pamiętam, ale tym się nie przejmuj kasa na to się znajdzie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Cześć!
Ja mam taką sugestię. Krótko jestem na forum i nie wiem czy nieczytane posty znikają po jakimś czasie, ale jeżeli wchodzę w odnośnik "wyświetlający nową zawartość" przydałby się w tym oknie z tematami przycisk oznaczający je jako "przeczytane" - bo nie wszytko musi każdego interesować, jak chociażby ogłoszenia z giełdy. Aktualnie co wejdę by sprawdzić nowe posty, to przybywa mi tylko stron z odnośnikami do tematów...

 

Jest taka możliwość? Chyba, że gdzieś przeoczyłem funkcję...

A tak wejdę w [nową zawartość] - wyskoczy mi 15 tematów - przeczytam 7, które mnie interesują, a resztę usunę oznaczając jako [przeczytane]
Chodzi o to żebym nie musiał otwierać każdego tematu, z nowym wpisem, po to by mi zniknął z listy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...