Skocz do zawartości

Czego mi brakuje na forum


k30dpc
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na prawie każdym forum jest funkcja dotycząca tylko zalogowanych użytkowników. Mianowicie wchodząc po raz kolejny do jakiegokolwiek tematu automatycznie przeskakujemy do ostatnio widzianego posta. Strasznie ułatwia to śledzenie poszczególnych wątków. Druga sprawa to powiadomienie na maila o odpowiedzi w śledzonym wątku. Śledzenie rozpoczyna się po napisaniu choćby jednej odpowiedzi w danym wątku lub po wybraniu funkcji śledzenia.

Czy jest szansa aby na tym forum również się te funkcje pojawiły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 187
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Takie funkcje są już od dawna. Aby przejść do pierwszego nieczytanego posta wystarczy kliknąć na granatową kropkę lub gwiazdkę obok nazwy tematu.

 

Powiadomienia takie jak chcesz możesz ustawić tutaj zaznaczając opcję Obserwuj każdy temat z moimi odpowiedziami i wybierając częstotliwość powiadomień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobrazamy sobie... Na 90% for jest tak ze na maila przychodzi 1 dosłownie JEDNO powiadomienie o nowych postach w obserwowanym temacie a tutaj sa jakies durnowate opcje powiadamiania raz na jakis czas czy mailowania kazdego posta... Paranoja... Takze mnie to bardzo irytuje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak jest... SWoja droga kiedys na pierwszym forum wszystko działało jak nalezy, pozniej po przeprowadzce bylo juz tak jak jest obecnie, staralem sie walczyc o powrót poprzedniej opcji ale odnioslem wrazenie ze nie do konca ludzie wiedza o czym pisze... Zdziwilo mnie to bardzo bo na kazdym forum zawsze z tego korzystam, tym bardziej tutaj by sie przydalo to ogarnac...nie wspomne ze w moderowaniu to tez zdecydowanie pomaga...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Temat troszkę stary ale myślę, że nie będzie to jakiś problem jeśli tu napisze.

 

Brakuje mi na forum działu z poradnikami, chyba, że nie widze albo poradniki są gdzieś schowane :-P

 

Jest cały dział poświęcony skrzyniom. Przydało by się dla początkujących trochę rzeczy. Wiem, można czytać tematy, szukać w nich ale gdyby można było przeczytać konkretne tutoriale np. robienie słupków, wygłuszanie, wyciszanie, zabawy z żywicą.

Bo lepiej uczyć się na czyichś błędach. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie chyba ale wygodniej jest jak ktos ci komentuje twoje tematy a ty sobie mozesz od reki kliknac w jego garaż i zobaczyc co tam graja :D

 

W tym temacie Wasze instalacje panuje Chaos , znajdz tam uzytkownika :/ no nic generalnie to tylko propozycja zgodnie z tematem wątku .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...