facebook

Skocz do zawartości

REKLAMA

:)

Zdjęcie

Czego mi brakuje na forum

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
187 odpowiedzi w tym temacie

#1 k30dpc

k30dpc
  • Użytkownik
  • 42 postów

Napisano 24 wrzesień 2012 - 11:26

Na prawie każdym forum jest funkcja dotycząca tylko zalogowanych użytkowników. Mianowicie wchodząc po raz kolejny do jakiegokolwiek tematu automatycznie przeskakujemy do ostatnio widzianego posta. Strasznie ułatwia to śledzenie poszczególnych wątków. Druga sprawa to powiadomienie na maila o odpowiedzi w śledzonym wątku. Śledzenie rozpoczyna się po napisaniu choćby jednej odpowiedzi w danym wątku lub po wybraniu funkcji śledzenia.
Czy jest szansa aby na tym forum również się te funkcje pojawiły?

#0 Reklama

• 1234 postów

Napisano przed chwilą

:)

#2 FUBU

FUBU

Gąbka się nie pyta o gatunek!

• Użytkownik
  • 4564 postów

Napisano 24 wrzesień 2012 - 11:29

Mianowicie wchodząc po raz kolejny do jakiegokolwiek tematu automatycznie przeskakujemy do ostatnio widzianego posta.

naciskaj na kropke/gwiazde przy nazwie tematu (po lewej) a nie na jego nazwe :)

Yippie-ki-yay Motherfucker!

Mazda 6 I gen. - moze kiedys cos zagra...

#3 Jakub

Jakub

Miłościwie administrujący

• Administrator
  • 294 postów

Napisano 24 wrzesień 2012 - 11:32

Takie funkcje są już od dawna. Aby przejść do pierwszego nieczytanego posta wystarczy kliknąć na granatową kropkę lub gwiazdkę obok nazwy tematu.

Powiadomienia takie jak chcesz możesz ustawić tutaj zaznaczając opcję Obserwuj każdy temat z moimi odpowiedziami i wybierając częstotliwość powiadomień.

#4 mkgustav

mkgustav
  • Użytkownik
  • 4136 postów

Napisano 24 wrzesień 2012 - 11:48

Druga sprawa to powiadomienie na maila o odpowiedzi w śledzonym wątku. Śledzenie rozpoczyna się po napisaniu choćby jednej odpowiedzi w danym wątku

Wyobrażacie sobie takie coś i ilość wiadomości w skrzynce mailowej? :szok: :rotfl:

Nowa zabawa ze starym sprzętem.

#5 dan124

dan124

Szyderca

• Użytkownik
  • 13125 postów

Napisano 24 wrzesień 2012 - 12:44

Raz tak ustawiłem w temacie o hsk

Oj działo się działo ;P

Chętnie posłucham systemu lepszego niż AMA do 350 złotych na nowych głośnikach z możliwością odkupienia
Odwilż ,odwilż oby wszystko nie popłyneło

#6 hehepack

hehepack
  • Użytkownik
  • 6689 postów

Napisano 24 wrzesień 2012 - 13:09

ja mam nawet pw wyłączone bo połowa spamu leciała z forum :P

Alpine IVA-106R + PXA-H701 > AD MM1 + Z50C2 > AD MM4 + Studio 150 > Hertz HV200 + Studio 500 > Vega 104 , Vega 104, Vega 104 + A6

www.strefacaraudio.pl/topic/3907-audi-a3-by-hehepack

#7 mastah22

mastah22
  • SCA Team
  • 14278 postów

Napisano 24 wrzesień 2012 - 14:04

Wyobrazamy sobie... Na 90% for jest tak ze na maila przychodzi 1 dosłownie JEDNO powiadomienie o nowych postach w obserwowanym temacie a tutaj sa jakies durnowate opcje powiadamiania raz na jakis czas czy mailowania kazdego posta... Paranoja... Takze mnie to bardzo irytuje...
Skrzynie dla subwooferów. Pierścienie ozdobne. Usługi tokarskie Potrzebujesz najlepszych usług Car Audio w pełnym zakresie? Szukaj Raadka.

#8 k30dpc

k30dpc
  • Użytkownik
  • 42 postów

Napisano 24 wrzesień 2012 - 20:26

z tymi kropkami/gwiazdkami nie wiedziałem. Wielkie dzięki za podpowiedź.
No a jeśli z ty powiadamianiem jest jak mastah22 napisał to ja podziękuję. Wolę nie włączać

#9 mastah22

mastah22
  • SCA Team
  • 14278 postów

Napisano 25 wrzesień 2012 - 06:24

No tak jest... SWoja droga kiedys na pierwszym forum wszystko działało jak nalezy, pozniej po przeprowadzce bylo juz tak jak jest obecnie, staralem sie walczyc o powrót poprzedniej opcji ale odnioslem wrazenie ze nie do konca ludzie wiedza o czym pisze... Zdziwilo mnie to bardzo bo na kazdym forum zawsze z tego korzystam, tym bardziej tutaj by sie przydalo to ogarnac...nie wspomne ze w moderowaniu to tez zdecydowanie pomaga...
Skrzynie dla subwooferów. Pierścienie ozdobne. Usługi tokarskie Potrzebujesz najlepszych usług Car Audio w pełnym zakresie? Szukaj Raadka.

#10 staH

staH
  • Użytkownik
  • 204 postów

Napisano 02 kwiecień 2013 - 00:15

Temat troszkę stary ale myślę, że nie będzie to jakiś problem jeśli tu napisze.

Brakuje mi na forum działu z poradnikami, chyba, że nie widze albo poradniki są gdzieś schowane :-P

Jest cały dział poświęcony skrzyniom. Przydało by się dla początkujących trochę rzeczy. Wiem, można czytać tematy, szukać w nich ale gdyby można było przeczytać konkretne tutoriale np. robienie słupków, wygłuszanie, wyciszanie, zabawy z żywicą.
Bo lepiej uczyć się na czyichś błędach. ;-)

CDA-9833R + MP 5.16 & Wavecor TW030WA01, zasilone z XM-5046 + Helix P10W zasilane przez STEG K2.01

Projekt Leonidas.

#11 Dareek

Dareek
  • Użytkownik
  • 1375 postów

Napisano 02 kwiecień 2013 - 00:50

http://www.strefacar...dzi-faq-nazara/ Faq :)

Powoli wracam do tematu  :D

#12 powalla

powalla

niszczyciel forum ...

• Użytkownik
  • 10936 postów

Napisano 02 kwiecień 2013 - 13:05

Jak widac najciemniej pod latarnia ...
nakamichi >1. Głośnik nie ma mocy , tylko może przyjąć w przedziale od zera do nominalnej.2. .Wzmacniacz może generować moc od zera do nominalnej.3. Wzmacniacz nie generuje ani jednego wata , bez sygnału na wejściu , a generowana moc jest proporcjonalna do napięcia wejściowego. :!:

#13 dzieju

dzieju
  • Użytkownik
  • 33 postów

Napisano 09 kwiecień 2013 - 21:04

Jestem nowy ale pierwsze czego mi brakuje to Cos w stylu Garaż we wlasnym profilu aby mozna wzucic fotki i opis tego co sie ma w aucie etc...

#14 michallll

michallll
  • Użytkownik
  • 1152 postów

Napisano 09 kwiecień 2013 - 21:07

zgaduje http://www.strefacar...sze-instalacje/ to chyba forumowy GARAGE

#15 dzieju

dzieju
  • Użytkownik
  • 33 postów

Napisano 09 kwiecień 2013 - 21:08

Zgadza sie chyba ale wygodniej jest jak ktos ci komentuje twoje tematy a ty sobie mozesz od reki kliknac w jego garaż i zobaczyc co tam graja :D

W tym temacie Wasze instalacje panuje Chaos , znajdz tam uzytkownika :/ no nic generalnie to tylko propozycja zgodnie z tematem wątku .

#16 michallll

michallll
  • Użytkownik
  • 1152 postów

Napisano 09 kwiecień 2013 - 21:09

ale to chyba nie trudno znaleźć temat danego użytkownika , jeśli takowy zakładał 

#17 dzieju

dzieju
  • Użytkownik
  • 33 postów

Napisano 09 kwiecień 2013 - 21:20

Jednak duzo latwiej i przejzysciej miec w profilu i kolo avatara np. pod nim napis garaż .

Ja skonczylem :D swoja propozycje napisalem .

#18 powalla

powalla

niszczyciel forum ...

• Użytkownik
  • 10936 postów

Napisano 09 kwiecień 2013 - 21:42

W podpisie sobie linka do tematu daj i po sprawie ;)

nakamichi >1. Głośnik nie ma mocy , tylko może przyjąć w przedziale od zera do nominalnej.2. .Wzmacniacz może generować moc od zera do nominalnej.3. Wzmacniacz nie generuje ani jednego wata , bez sygnału na wejściu , a generowana moc jest proporcjonalna do napięcia wejściowego. :!:

#19 mastah22

mastah22
  • SCA Team
  • 14278 postów

Napisano 09 kwiecień 2013 - 21:44

Dokladnie... Najpierw dobrze sie rozejrzyj pozniej wrzuc co chesz w podpis, opisz swoja instalke i nikt kto bedzie tym zainteresowany tego nie ominie...

#20 Jakub

Jakub

Miłościwie administrujący

• Administrator
  • 294 postów

Napisano 10 kwiecień 2013 - 17:59

Myślałem kiedyś o dodaniu takiego garażu, ale nie wiem czy wszyscy byliby chętni. :P

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych