Skocz do zawartości

Mistrzostwa Polski Db Drag Reacing 2012


marbella
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 105
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Witam, wszystkich po małej przerwie. Na początek sorki za opóźnienia w informacjach, ale miałem tu małą przeprowadzkę, a w czasie kiedy zarzucałem informacje strefa nie działała. Wszystko poszło więc na tuningforum, gdzie info było już od imprezy w Poznaniu.

Jeśli chodzi o finał to raczej bym się nie obawiał, że będzie 8 aut bo na stronie jest już złoszone tyle, a w tym nie ma praktycznie żadnych aut ze Śląska ani od naszych stałych bywalców.

Odpowiadam teraz na kilka istotnych pytań:

- imprezę poprowadzą sędziowie, którzy przez ponad dwóletnie szkolenie powinni już ogarniać temat ta tyle dobrze by wszyscy byli zadowoleni (w rolach gospodarzy oczywiście ekipa Mayday Audio, a jako pomoc techniczną widzę przede wszystkim GND Car Audio)

- wszyscy pozostali uczestnicy turnieju mogą oczywiście uczestniczyć w procesie weryfikacji aut i jeśli ktokolwiek będzie miał coś do powiedzienia to z pewnością będzie wysłuchany przez sędziów (ostatecznie wszystko jest napisane czrno na białym w regulaminie )

- można przyjechać tylko w niedzielę (rozpiskę ogólną napisałem w temacie o finałach w dziale zlotów i imprez); miejcie jednak na uwadze, że jeśli rozważacie tylko niedzielę to bądźcie rano bo inaczej mogą być problemy, żeby spokojnie wszystko zrobić na czas.

 

Ten sezon nie należał może do najmocniejszych w naszych rozgrywkach, ale mimo wszystko pojawiło się kilku nowych graczy, którzy próbują trochę zamieszać. Widać też mocne ugruntowanie się turnieju Bass Race na rynku, więc można się spodziewać, że w tym temacie może się jeszcze sporo wydażyć.

Osobiście jak już wiecie nie będzie mnie na turnieju, ale będę was wspierał na łączach, w razie czego. Liczę na to, że pomimo tego rozluźnienia w szeregach znajdziecie w sobię żyłkę zawodników i przyjedziecie jeszcze raz w tym roku by pokręcić gałą i zgarnąć nagrody, które w końcu znowu zaczynają się pojawiać na zawodach.

Pełna mobilizacja też dla użytkowników sprzętu marki JBL, na których czeka gruba rzecz bo do wygrania będzie piecyk JBL GTO24001 !!

Pucharki będą bardzo fajne, więc liczę na to, że wszystkie zabierzecie do swoich prywatnych kolekcji.

Liczę więc na was wszystkich, że nie pokażecie sponsorom, że warto inwestować w turnieje bo są ich odbiorcy. Jak was nie będzie, to nie będzie sponsorów, a jak nie będzie sponsorów to nie będzie turniejów i koło się zamyka - jeżeli chcecie więc być częścią tego świadka to pełna mobilizacja i ogień na Finałach. Ile dacie z siebie tyle do was wróci. Koniec haseł propagandowych i czas brać się do roboty.

Peace out brothers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trochę się ruszyło w rejestracji, która tak apropo jest już zamknięta. Jeśli ktoś nie zdąrzył zarejestrować się internetowo to się nie zniechęcajcie będzie można zrobić to na miejscu w Hali 11 przed startem. Będziecie musieli niestety zapłacić za wjazd na teren targów z tego co wiem 15zł.

Na chwilę obecną mamy 16 zawodników zarejestrowanych + kilku którzy się zapowiadali, ale nie rejestrowali to pewnie ostatecznie da nam ok. 20 auto. Liczę na to, że pojawią się jeszcze autka lokalne i jednorazowe co może poprawi statystyki.

Co do opłat to jest to impreza X3 i w opłatę są wliczone również opłaty za wjazd na targi i ewentualnie prąd:

Start 1 turniej - 50zł

Start 2 turnieje - 80zł

Start 3 turnieje - 100zł

Opłata startowa dla debiutujących zawodników - 25zł za turniej

Życzę wszystkich powodzenia i dobrej pogody na weekend. Zatrzęście ziemią trochę panowie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

db maxy maja jakieś customowe cudeńka pewnie pojawią się tez w dziale sprzedam bo na allegro raczej nie - te głośniki to bardziej specjalistyczny sprzet i naprawde robi robote - wizualnie jak oglądałem głośniki to bardzo podobne do serii "Z" ze stajni DD- a za 1/3 kasy!!! albo nawet mniej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak widać najważniejszy jest upór w tworzeniu nowych rozwiązań a nie ilość włożonej kasy

po tygodniach pracy ze skrzynią wynik poszedł ponad 2 dB do góry na 147,7dB

nakład kasy bardzo mały (tanie głośniki wzmacniacz używka po naprawie) nakład czasu ogromny,

w matizie dołożyłem sporo prądu i wynik poszedł do góry o 0,1 dB na 156,7 dB

na szczęście akumulatory z mazdy a nie świeżo kupione

 

na zawodach osobiście nie byłem ale podobno sporo zawodników dopisało, więc wszystkich pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...