Skocz do zawartości

Znowu przechodzimy na nowy serwer!


K@mil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

normalnie płakać sie chce jak to czytam.... nikt nie potrafi czytać między wierszami, tylko drąży niepotrzebnymi tutaj wpisami (o nawet ładny rym) :P Ci co chcieli pomoc i sie dołożyć już dawno to zrobili kupując naklejke jeszcze przed tym zanim "stare" forum zostało wyłączone, bez zbednych pytań, (kto mi odbierze, kiedy odbierze, jakto , dlaczego, po co) . Pozostali widze zaczynaja dzielic włos na czworo i drążyć nie wiedzieć po co? Żeby chyba tylko narobic wokół siebie szumu.

 

dla mnie EOT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

disaster3 domyślam się że nawiązujesz swoje słowa w stosunku do mojej rozmowy, wiem co zostało dokonane, ale ja chce nawiązać do tematu "co dalej". Chce pokazać że są jeszcze sposoby na inne rozwiazanie K@milowego problemu i czym to jest spowodowane i nie mam zamiaru wyciagać sobie reszty włosów oczekując na działanie forum przy kolejnej próbie zmiany serwera :P

Forum było wczesniej zmieniane, teraz kolejna zmiana, a póżniej znów coś bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin jakie bieganie z wysyłkami ... kupujesz naklejkę za 24zł i odbierzesz ją sobie na pikniku 2013 . To że zysk z tych naklejek idzie właśnie na "serwer" (utrzymanie forum) , to tajemnica poliszynela ;) Zakładając inne konto "na forum" Kamil naraziłby się skarbówce , bo nawet jeśli byłaby dobrowolna zrzuta , to te pieniądze musiałby jakoś zaksięgować (sklep ma na serwerze)

 

Ok. Masz rację, nie wziąłem pod uwagę ,że fiskus także może się zainteresować Naszymi paroma złotymi "ścipy" w pon zanabedę więc dwie naklejki do babci i mamby... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja jest wg mnie po stronach dwóch. Bo są tacy co naklejke kupią z uwagi że np to forum coś dla nich znaczy. A są tacy co dali by 5zł ale już 20zł to za wiele. Z racji problemu np urzędu skarbowego myślę że warto nad czymś się zastanowić. Nie chodzi o to by np wymagać wpat itp (choć uważam że opłata rejestracyjna mogła by wiele wnieść) ale Ci którzy dali by te "5"(pewnie takich więcej niż tych do 20) można było jakoś dograc.tu 5 tam 5 i jakoś by to było. A Ci co mają dać 20 i tak dadzą 20. Tylko jak to w tym hobby często chodzi-sukces tkwi w małych szczegółach. Mogło by być że tych co dadzą 5 będzie tyle więcej że zasilą to bardziej niż reszta. Nie chce nic narzucać. Myślę że jest to sprawa do przemyślenia. Jak zrobić to tak by wprowadzić wpłatę dobrowolna a jednak nie narazić się na jakieś problemy itp...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie bezpodstaw. Bo czytam to od początku i kto się nie wypowiada to nie po to by wprowadzić nerwy a po to by spróbować znaleść rozwiązanie dla rozwoju forum nie obciążając żadnej z osób. No chyba że jest ktoś kto powie że lubi za innych wykładać pln to wtedy nigdy już nawet nie pomyśle o tym co można by zmienić. Kończąc raz a dobrze uważam że nie powinna płacić jedna osoba a ludzie którzy naprawdę chcą coś tu tworzyć mogli dać ile mogą.nie patrząc nikomu w portfel i włożony wkład.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kur...

Co wy bijecie pianę!

Forum działa i jest OK, utrzymuję je od dawien dawna i jest GIT...

 

Żadnych zmian, rewolucji nie będzie.

Jedynym dodatkiem jest specjalna edycja naklejek, które są do kupienia dla kogoś kto chce.

:)

 

Dziękuje zamykam, i temat na dniach oczyszczę dokładnie i 99% postów wyleci z tego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...