Skocz do zawartości

Głosniki do kumputera.


arturbp
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz co? Wczoraj miałem okazję i chyba przyjemność słuchać zestawu Tracer Supreme 2.1, bardzo miło mnie to zaskoczyło. Satelity grają ładnie wysokimi tonami lecz brakuję trochę średnicy ale to chyba kwestia gustu a subwoofer jeśli można to tak nazwać zagrał dość głośno i nisko jak na takie małe coś, ale Ty szukasz zestawu do 400zł więc chyba znajdzie się coś lepiej grającego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu mam GigaWorks T40 od Creative'a.Bardzo udana konstrukcja.Kolega ma takie same tylko z jednym wooferem i jego brzmieniowo wypadają ciut lepiej ale są cichsze(dla mnie w zupełności wystarczają).Gdybym teraz kupował to bym wybrał te mniejsze T20.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 4 stówy to ja bym jednak szukał jakiegoś zestawu 2.1 Sub zawsze uzupełni fajnie dolne pasmo (chyba nie trzeba tłumaczyć :)). Sam mam stary DTT 2200 Creativa i gra jako 4.1 Subik śmieszny, ale po modyfikacji przy dobrej jakości fajnie mruczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dobre stereo do kompa to tylko i wyłącznie Microlab Solo 5C uwierz mi na słowo, że nie znajdziesz nic lepszego i tak dobrze grającego w tej kwocie miałem 5c i 7c co do 7c to musisz mieć duży pokój :) a jak grają?? Zdziwisz sie ale wymagana bardzo dobra karta muzyczna :) kalectwem jest podłączenie ich do karty zintegrowanej i polecam od razu zakupić grubszy kabel głośnikowy jak i dobry kabelek chinch-jack :) a przerabiałem t20 t40 i to są plastikowe pierdziawki w porównaniu z solo 5c :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle, że Microlaby które przez długi czas były hitem lubią się popsuć i mają mnóstwo niedociągnięć, o których pełno jest informacji w sieci... Póki grają, jest ok. Gorzej jak się popsują(co zdarza się bardzo często, o tym też jest kupa informacji na portalach/forach technologicznych), albo chcesz je wyłączyć (resetowanie ustawień, szumy/trzaski w trybie czuwania etc.)... Sam się parę lat temu skusiłem, polecałem znajomym i po kilku/nastu miesiącach było mi wstyd. Modele 5c/6c/7c znam, o reszcie się nie wypowiadam. Bolączki podobne. Aha - gwarancja to jakiś żart. Tak jak mówię - póki grają jest faktycznie ok.

 

a przerabiałem t20 t40 i to są plastikowe pierdziawki w porównaniu z solo 5c

 

 

a konkretniej? :)

 

Zdziwisz sie ale wymagana bardzo dobra karta muzyczna

 

co w tym dziwnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z mojej strony zaproponuje cos zinnej beczki. monitory studyjne. najtansza opcja bedzie cos ze stajni budzetowej m-audio. tanie klocki z gwarantuje ze zagraja duzo lepiej od drozszych logitechow czy creativ.

 

jakies dwa lata temu przechodzilem w mekach kwestie naglosnienia "stanowiska pracy". przesluchalem naprawde duzo od creativ po focale xs (1800zl). Dopiero gdy posluchalem monitorow klamka zapadla. pierwsze ktore mialem na biurku to yamahy hs50m z przetwornikiem CA chinszczyzny. gralo to naprawde dobrze ale mega analitycznie z bardzo mala iloscia dolu. po jakim czasie wyladowaly krk rokit 5 i tak narazie zostana. w tej cenie nie kupie nic lepszego co tak zagra. ( odkladam na dynaudio mc-15 :). )

 

naprawde uwazam ze jezeli chcemy cieszyc sie dobrym dzwiekiem nie efekciarstwem to monitory sa idealnym rozwiazaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie mogę polecić Logitech X-540. W 2008 roku dałem za nie coś koło 250 zł. To, że to zestaw 5.1 to troszkę na wyrost. Ale wtedy w tej cenie nic lepszego nie znalazłem. Creativ-y sie chowały :) Do dzisiaj grają bez zarzutu, na miarę swoich możliwości (pod Sound Blasterem X-Fi Platinium). Z obecnych zestawów 2.1 poleciłbym: Logitech Z-323, Genius SW-HF2.1 1205, Logitech Z-523.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...