Skocz do zawartości

Saab 9-5 car audio


dawid9191
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. :)

Chciałbym się poradzić, szukam jakiegoś nowego radia 2 din do mojego saaba 9-5. Problem tkwi w tym, że jestem zielony, jeśli chodzi o taki sprzęt. Zależy mi głównie na dobrym dźwięku muzyki, funkcjonalności i nawigacji.

Znalazłem kilka pozycji na allegro.

 

Pioneer AVH-1400DVD Radioodtwarzacz CD/DVD/USB HIT (2547764693) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

PROMOCJA! PEIYING 2 DIN PY-9906 EXCLUSIVE GPS BT (2545987558) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

NAJNOWSZE RADIO 2 DIN 7'' DVD TV ANTENA GPS GRATIS (2548336421) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

2din UNIWERSALNA STACJA MEDIALNA DVD GPS BLUETOOTH (2559409897) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

NAJNOWSZE RADIO 2 DIN 7'' DVD TV USB SD SUPER CENA (2560266016) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Mógłby mi ktoś coś doradzić, może ktoś ma takie radio i może coś polecić.

Druga sprawa jest taka, że mam w samochodzie, tylko oryginalne głośniki z przodu i z tyłu. I mam pytanie, czy powinienem je zmienić, czy wystarczy jak dokupie jakąś tubę i wzmiacniacz ?

 

 

Z góry dzięki za porady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...