Skocz do zawartości

DD 9515 i M3A


Wodzu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ale o czym wy piszecie pijaczyna co roku zapowiada ze to koniec :rotfl:

wypraszam sobie ja Tylko jak pozostali jestem degustatorem napojiii wyskokowych :D muza nadal w czarnej astrze bedzie grac z tego sie nie wyrasta:P na zawody bede wpadal :] ale juz bez wiekszego cisnienia na dane kategoriee itd.... w sumie juz tylko jeden aku zostal na sprzedaz cala gotowa skrzynia na dwoch AQ i piecyk pod kategorie maxi :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Panowie odswiezam temacik z moim sprzetem. A i chcialbym zasiegnac waszej opinii.

 

chce wycisnac co sie da ze sprzetu. Postanowilem zabrac sie od poczatku samego i isc metoda wedlog "rozowy szum" Plytka DB-Drag ma owy rozowy szym na 81 utworze. Bardzo prosze o napisanie od samego poczatku co i jak, czyli co mam zrobic i jak zmierzyc. czestotliwosc auta.

 

Slyszalem ze robi sie to w ten sposob:

 

- mam skrzynke na ktorej bede grac

- zaslepic port bas reflex (skrzynka cloused)

- podpiac miernik Term-Lab

- wlaczyc plytke z rozowym szumem - nie mam pojecia czy radio dac na max i jak ustawic wzmaka

- jak odczytac wynik czestotliwosci auta ?

- zrobic port BR strojony na tyle jaki wyszedl wynik czestotliwosci auta.

 

To chyba wszystko co wyczytalem i sie dowiedzialem .

Bardzo prosze o opinie i szczegolowy opis jesli ktos wie jak zeczywiscie powinno sie isc wedlog tej metody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...