Skocz do zawartości

DD 9515 i M3A


Wodzu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jedna sztuka jest do wziecia od reki pozostale po finalach :P dzis bylby ladowane przed black campem napiecie jakie na nich jest 13,15 V :D 1000zl z wysylka :P

 

Hehe... Moj t30001 w 0,5ohm schodził do 10v i nawet protectem nie zaswiecił, no moze z raz :D

wiesz ze juz w tym momencie byles na etapie uszkadzania akumulatora :mur1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wodzu podstawa to dodatkowe aku :)

W zeszłym sezonie miałem Optimę i mimo wzmaka mocniejszego wyniki podobne :)

U mnie też dużo dało zabawa w obracanie skrzynki po całym aucie :)

Ale fakt trzeba mieć dostęp do miernika bo bez tego nic nie zdziałasz.

Skrzynka też u ciebie powinna być lekko przerobiona.

Bo śmiem twierdzić że u mnie twój sprzęt pokazałby wyniki 145db :)

Dlatego musisz podjąć decyzje czy bawisz się mocniej czy tylko dla swojej własnej frajdy.

I albo dłubać w sedanie lub zmienić kastę na coś co ma już kilka db na starcie więcej typu CC, SC, Panda, Marbelka itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myslicie o Bass-meter ? Bycmoze bede mogl zakupic ten miernik. wiem ze delikatne testy polowiczne ze tak powiem byly robione i roznica miedzy term-lab a bass-meter byla podobno w dziesietnych decybela. A co z funkcjami oferowanymi przez termlaba a bassmeter ? czy uzywajac tego tanszego da rade zbudowac dobrej jakosci skrzynke i nastepnie cieszyc sie osiagnieciami na zawodach ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to trzeba patrzec na prad zwarcia A

Prąc PCA lub PHCA

a to co z regóły mierzy się w akumulatorach, to także prąd zwarciowy ale inny parametr CCA (śakiś inny stwór/wytwór) przy czym nie wszyscy producenci podają ten parametr w manualach.

Co do kinetika to nie zamieniłbym tego na żaden inny - no chyba że na XS (choś sam nie testowałem, ale skoro wdarły się tak wielkim echem na rynek, że chyba całe stany już na tym śmigają to coś w tym musi być...)

 

napiecie jakie na nich jest 13,15 V

Bartoszu - sam wiesz że mając dwa takie same aku,i jeden ma 12,7 a drugi 13,4 nie robi większej różnicy

bo ten z 12,7 v na pokładzie może oddać więcej A-i chyba o tym tu piszemy - a o spadkach napięcia (oczywiście na odpalonym aucie) piszemy tylko w ramach mocnego alternatora....

 

A co myslicie o Bass-meter ? Bycmoze bede mogl zakupic ten miernik. wiem ze delikatne testy polowiczne ze tak powiem byly robione i roznica miedzy term-lab a bass-meter byla podobno w dziesietnych decybela. A co z funkcjami oferowanymi przez termlaba a bassmeter ? czy uzywajac tego tanszego da rade zbudowac dobrej jakosci skrzynke i nastepnie cieszyc sie osiagnieciami na zawodach ?

sprawe opisałem w innym temacie- funkcje ma te same co TL (moza poza wyjątkiem kilku pierdołek turniejowych)

 

pogadaj z bartasem bo konczy kariere i ma term-laba może ci go puści?!

no tak na emeryture musiałby coś .... polać :P

 

Tak kończy niestety, wyprzedaje powoli sprzęt. Ale spoko, zamiłowanie zostało, w Asterce będą mu pukać tak jak u mnie 2 SXy tyle że 10"

myśle ze jak za rok spotka jakiegoś gogusia na światłach w poznaniu co zniszczy go basem, to wróci chłopak za dwa lata z jeszcze mocniejszym sprzetem :)

heheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...