Skocz do zawartości

DD 9515 i M3A


Wodzu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

SLYSZALEM TO W IZBICKU I TAKIEJ POPELINY PRZY TAKIEJ MOCY DAWNO NIE SLYSZALEM, PORT Z METALU LUB AMELINIUM NA KONCU OSTRY MEGA LIPA,A 100POMIAROW TO CHYBA ZDECZKA GLUPOTA JAK JUZ TO PARE SKRZYN I JECHANE I ZMIENIAC STROJENIE PORTEM ,3H ROBOTY PRZY SEJU MARCINA Z KLASY MINI I REKORD 142,5DB NA 600W RMS I 25CM GLOSNIKU, TU NA PEWNO IDZIE WYCIAGNAC COS POD 146 JAK NIE LEPIEJ ,TYLKO AKU DAC HW LUB TE CUDA PUREPOWER JAK WODZU CHCHE BO TY CHLOPIE PRADU TO NIE MASZ WCALE!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

bbartas ja mam port z metalu i to nie jest popelina tylko 4 wynik na Mistrzostwach Świata, więc zastanów się co piszesz

Wynik Lukasz robisz dobry oki tu nie ma co zaprzeczyc :D gratulacje i respect :wink: ale ten port co jest u wodza to naprawde trzeba przyznac ze nie ten teges :cisza:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szymek wkoncu slowa otuchy dla mnie dal. A i siem nie klucic mi tutaj. Zdaje sobie z tego sprawe ze aby zrobic pozadnie sprzet to trzeba zezbic kleic i demontowac i znow zezbic i kleic. Material na nastepna skrzynke zakupiony i juz w garazu jest. Ale na tej skrzynce mozna pocwiczyc aby kaska w bloto nie szla.

 

Swoja droga tak sobie gadamy i gadamy ale jest juz amelinium 2 czyli sulikon :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tak powinno sie tam znalezc.

Staram sie grac i nie rozkrecac galki na full - miernikiem patrzylem spadki nastepuja dopiero po tym jak rozkrecam pokretlo od glosnosci powyzej 25 ale na normalnym graniu zawsze mam 23 do 24. mimo tego ze potenciometr jest od 0 do 35. Dzis obdzwaniam troszke za akumulatorami. Chyba holywood badz kinetic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:szok::rotfl::padam::rotfl:

 

Kupiłem kwaśiaka 120 nowego i nawet przez myśl nie przeszło mi aby podłączyć Mojego Oriona 5000D Kable 4x70mm2 a Tu taki wałek Pewnie mój wyglądał by tak samo zpięty 0,5 ohm :)

Jescze raz gratuluje Przy takich mocach to Logika i zdrowy rosądek powinny wząść góre a nie chwilowa przygoda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...