Skocz do zawartości

Nowe zestawienie


Carlucci
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam gorąco i serdecznie i mam pytanie odnosnie tego zestawienia posiadam audi a3 i mam zamiar zakupic cos takiego czy jest to dobre zestawienie czy nalezy cos pozmieniac dodam ze drzwi juz mam wygluszone

Jednostka: Alpine CDE-9870

Przód: PowerBass S-6C

Piec: Mac Audio MPX2000

Sub: Magnat Xpress 12"

kable:stinger

 

prosze o ewentualne propozycje zmian

slucham muzy electro, trance

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :D

 

Więc tak, głośniki przednie i subwoofer jako bużetowe oblecą, jednak radio i wzmacniacz bym zmienił. Alpinki z serii CDE nie są dobrze wykonane, kłują po uszach, nie dają zbyt wiele możliwości i ogólnie marnie wyglądają na tle konkurencji. Na Twoim miejcu prędzej zainteresowałbym się czymś z Clarionów, JVC lub Kenwoodów.

Co do wzmacniacz możesz poszukać czegoś z Axtonów, starszych serii Sonego, Alpinek V12, bo temu Mac Audio podobnie jak jednostce zdecydowanie brakuje jakości, zarówno dźwięku jak i wykonania. Kable jak najbardziej w porządku, tylko czy warto kupować Stingera pod Twój budżetowy zestaw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sub i wzmacniacz moze byc uzywka ale ardyjo noweczka

 

[ Dodano: 2008-11-02, 23:28 ]

moglbym prosic o zlozenie zestawu do 2000 tzn radyjko sub wzmacniacz i glosniki i kable

 

[ Dodano: 2008-11-02, 23:39 ]

a co mowicie o tych radyjkach ktore lepsze?

1.SONY CDX-GT828

2.SONY CDX-GT620U

3.pioneerDEH-5000UB

4.KENWOOD KDC-W6541U

 

[ Dodano: 2008-11-03, 16:57 ]

juz mam prawie caly zestaw i prosze o wypowiedzi na jego temat czy moze byc

Jednostka: SONY CDX-GT828

Przód: RAINBOW SLX 265

Piec: właśnie nie wiem jaki prosze o pomoc

Sub: albo ten RAINBOW STREAM 10 badz ten RAINBOW HAMMER 10

kable:stinger

prosze o opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z uzywek polece ci model kdc 7534 spytaj sie Garkotluk-a http://strefacaraudio.pl/forum/profiles/1266.htm kupił niedawno ten model i jest zadowolony.Wyzszy model to 8534 ja uzywam i jest swietny trzeba dobrze szukac.. Nowe do polecenia to seria 6xxx w gore chociaz 5141 tez jest niczego sobie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...