Skocz do zawartości

Alpine pxa-h800


yasica
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie pomstuję. :-)

Wczoraj posiedziałem, jako relaks zamontowałem i gro, nawet wyszło całkiem :-).

Ale, o ile rozumiem, że IVA-D800 nie widziała się poza podstawami z 900ką, co może być zrozumiałe ze względu na wiek. To trochę, mnie zaskoczyło, że "Polecane zestawienie" z tych samych lat produkcji zapewnia mi funkcjonalność 9861 czy 7944.

To tyle, a czy strawne to czy nie każdy niech sam ocenia.

Lekki kac jest. ;-)

F! jest chyba jedynie teoretyczną opcja , bo w praktyce chyba nie da się z tego w ludzki sposób sterować systemem .

 

Jeśli masz na myśli 990 i dedykowaną do niej stację to gra i buczy.

Nie wiem jakiej funkcji brakuje w porównaniu do strojenia z laptopa?

Jest xover, są czasy, jest eq.

Może trochę hermetyczny organizm poprzez zastosowanie magistrali, ale jak jest komplet wszystko ze sobą współgra.

A dekielek(w sensie wpięcia się) i tak otworzyłeś więc nie ma co porównywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeśli masz na myśli 990 i dedykowaną do niej stację to gra i buczy.

Nie wiem jakiej funkcji brakuje w porównaniu do strojenia z laptopa?

Jest xover, są czasy, jest eq.

Może trochę hermetyczny organizm poprzez zastosowanie magistrali, ale jak jest komplet wszystko ze sobą współgra.

A dekielek(w sensie wpięcia się) i tak otworzyłeś więc nie ma co porównywać.

Podstawowa jednostka w F1 to odtwarzacz CD i pomimo ze magistrala posiada możliwość pełnego sterowania procka , to z poziomu radia manu to tragedia i sekwencja umożliwia finalnie nastawę tylko jednego z kilkudziesięciu parametrów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim zestawieniu oczywiście pełna racja. Dlatego warto jeśli jest możliwość dołożyć dedykowaną stację.

Dziękuję za rozwianie wątpliwości jeśli chodzi o 800ki, manual w ręce mnie nie parzy,ale w tym przypadku były by to jałowe poszukiwania w obu instrukcjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...