Skocz do zawartości

Głośniki do komputera 2+1 do 150 - 200zł


Bizon25
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko.Kupiłem nowy monitor ale nie ma wbudowanych głośników więc chcę kupić zestaw 2+sub do 150 - 200zł(najlepiej ten niższy pułap).Zestawu będę używał do filmów,filmików(youtube itp) i gier,czasem jakaś muzyka.Macie jakieś doświadczenia z takimi głośnikami?Możecie coś polecić?Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze w tej cenie zamiast 2 głośników + sub wolałbym po prostu jakieś 2 głośniki w drewnie, np coś z takich firm jak: genius, microlab, modecom

 

Jakbyś mógł to podaj jakiś link.Nie mam wzmacniacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ci polecam te tracery ,naprawde dobrze grają ,najlepiej czują się w hip-hopie ,ale filmy czy inne gatunki muzyki też ogarniają.Moim zdaniem do 300zł najlepszy zestaw 2+1.

 

trochę poleciałeś z tym, że do 300zł nie znajdzie się nic lepszego. Sama firma nie budzi we mnie zaufania, słuchałem kilku ich zestawów (nie przypomnę sobie teraz modeli) i wyrobiłem sobie o nich pewną opinię.... Jestem pewien, że w tej cenie znajdzie się coś o wiele lepszego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

microlab solo 7c :)

 

Kiedyś można było je kupić w tej cenie nóweczki, teraz poszły nieco w górę, ale może gdzieś znajdziesz

 

Ciekawą propozycją jest również

Modecom MC-HF60, niestety nie było dane mi słuchać tego modelu, ale czytałem o ich temat recenzję i bardzo chwalili. Cenowo znośnie, jeszcze by Ci zostało -

http://www.morele.net/glosniki-komputerowe-modecom-2-0-mc-hf60-drewno-359691/

 

Szczerze mówiąc przy takim funduszu skusiłbym się właśnie na te głośniki, ewentualnie masz jeszcze model wyższy HF100, lub solo 6c, ale to tak na styk by było :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz, ze potrzebujesz głośników do gier, youtube i czasem muzyki, bezsensu żebyś wydawał aż tyle kasy. Wnioskuje z pierwszego postu, że wcześniej używałeś głośników z monitora i chyba CI to wystarczało, więc tym bardziej coś max do 200zł. :) Miałem kiedyś logitech x-230, teraz już ich nie ma, zastąpiła je nowa seria i jak na taki mały, tani zestaw bardzo mi się podobało. :) A kosztowały coś 170zł. Teraz mam takie same, tylko 5.1 i do kompa nie trzeba nic wiecej, a muzyki da się posłuchać. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 200zł szukaj logitech z-4, głośniki mega, sub ogarnia dobrze, głośniki też są git, nie zwykłe papieraki a już same w sobie tworzą bass, nie tak jak inne że tylko popierdują a sub wszystko zagłusza. mają 40w RMS w zupełności wystarczają.

Na prawdę są dobre :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...