Skocz do zawartości

Magnat czy Alpine ? Jaki sub. wybrac....


lucasneo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chce kupic gotowy subwoofer do Opla Astry A (Hathback). Posiadam wzmacniacz "Carpower HPB-602" Ktory ma "podobno" 225W RMS przy 4 ohm.

 

Sub. Powinien grac dosc ladnie, chodzi mi o miekki przeciagniety bass a nie puste sztuczne łomotanie, tak jak w przypadku (JBL 1204BR) ktory mialem okazje ostanio testowac.

 

 

zastanawialem sie nad:

 

MAGNAT XPRESS 12

 

ALPINE SBE-1243BR

 

 

moze wy mi pomorzecie?

 

z gory dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fabryczne skrzynie to wala brzmienie na 50-55hz a jbl z bandpasami walił nawet na 80hz tylko po to aby było glosno..

A ty sobie mozesz dorzucic 200zł i miec cos knkretnego.. Ten alpine tez nie był taki tani a teraz chcesz celowac w połke z magnatem expresem?Za 550zł mozesz miec dhw 302 w skrzyni zamknietej i pod tym carpowerem bedzie ok akurat masz 1000zł.. Wiec miescisz sie w budzecie

 

[ Dodano: 2008-10-27, 23:15 ]

Sorry pomyliły mi sie koszta nie d tego postu :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro pisza 24miechy a prducent daje na niego podobno rk.. Ale jestesmy w europie wiec musza w sumie dac 2 lata gwarancji

 

[ Dodano: 2008-10-27, 23:21 ]

Ta skrzyneczka jest br.. Ciekawe na ile stroja to szczeline.. I tego sie obawiam fabryczne zabawki sa strojone strasznie wysoko..

 

[ Dodano: 2008-10-27, 23:26 ]

Acha i uwazaj u kogo kupujesz.. Cena 350zł a normalna cena 500zł.. Zwłaszcza ze jak spjzałem na allegr to jeden gosciu sprzedaje z gwarancja.. Prducenta.. Czyli jak cos sie stanie to wysyłasz na swj koszt.. Do szwaba Trzeba uwazac na niskie ceny bo są podejzane gdzies musi byc haczyk.. Ja mam tak z radiami kenwooda mam jakies 10% drozej jak allegro ale gwarancje polska elco exim-a juz przychdzili mi ludzie z gwarancjami zakupinego sprzetu z allegro i z morda dlaczeg nie maja bezplatnej gwarancji..A polskiej karty brak :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawialem sie jeszcze wczesniej nad jakimis band passami ale to byl chyba zly pomysl?

 

[ Dodano: 2008-10-27, 23:35 ]

a odnosnie tej najtanszej aukcji, sprzedawca pisze ze gwarancja dor to dor, i jesli wysylac juz na gwarancje to do nich...... ehhh jakie to wszystko skomplikowane i zamotane....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...