Skocz do zawartości

TRU TECHNOLOGY co to za firma i piece?


truck
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 136
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Pewnie gdzieś już wylatam w tym czasie :kwasny:.

Żebyśmy w temacie byli, znudzą się zeffiki będziemy również trutnie dla mnie łowić ...mają to coś co i mój wzrok od sporego czasu przyciąga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja zawsze mowię ze "rzuciłem" a nie rzuciłem. Nadal palę ale inaczej :) jakbym miał naprawdę rzucić ale nic z tego nie mieć to nadal pewnie bym palił :rotfl:

 

A tak czysta kalkulacja i najlepszy sposób na utrzymaniu się w niepaleniu z namacalnymi tego skutkami :hyhu:

Jak "przepale" to co już sobie obmyslilem to sobie też miedziaka z żarówami strzele :hurra:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie jest, ale wiesz, trzeba mu już teraz otoczkę tajemniczości zrobić, aby potem szybko i przede wszystkim dobrze sprzedać :)

 

 

 


No to Braxy.....polecą na pysk

 

Tego akurat byłbym spokojny, jeszcze w 2006r x2400 w DE kupowałem ze spokojem między 300-350 euro, z kartonem , papierami i wieczystą gwarancją, minęło 8 lat, piece się zestarzały też o 8 lat, i co? zamiast stracić na wartości choć troszkę, to one ani nie straciły, ani nie utrzymały ceny, tylko wywindowały w górę, i poniżej 600 ciężko coś upolować, sam się przyczajałem ostatnio na x2000, to w dobrym stanie ze sprawdzonej ręki 700 euro mi krzyknął, i co najgorsze, nie ma wielu alternatyw.

 

Myślę że podobnie będzie z Zapco, bo reszta forumowych hitów to tylko w PL może balansować raz w gorę raz w dół zależne od nastrojów opowiadaczy na forum


Właśnie otrzymałem telefon (na tranzystorowce), z informacją co przyjdzie :

 

Tru C7.4 T  z wymienionymi lampami na lampy GT oraz stage 1

Tru C7.4 - fabrycznie zrobiony na stage 4

Tru C7.2 - j.w. też stage 4

Edytowane przez dan124
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...