Skocz do zawartości

TRU TECHNOLOGY co to za firma i piece?


truck
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 136
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No ale jak juz gadamy o TRU to jego cena jest na poziomie konkurencji. Jak gra to niestety nie mam pojecia, mialem okazje sluchac auta z takim miedzianym TRU na pokladzie. Nigdy jednak nie testowalem tego u siebie na wlasnych klockach wiec ocena jego grania jest zadna.

Co do kabli ten lowendowy interkonekt, ktory dalem na foto kosztowal 10 funtow za pare, a jest naprawde dobrze zrobiony, ma naprawde fajne koncowki, jest w oplocie, ktory nadaje mu hajendowosci :rotfl: czego chciec wiecej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale jak juz gadamy o TRU to jego cena jest na poziomie konkurencji.

 

Tzn? A co uważasz Piotrek za realną dla Tru konkurencję? Brax? MSK? Gienio?

Brzmieniowo oczywiście a nie cenowo gdyż...

Nadal jest od nich droższy... :)

Jak widać to dość rzadki typ w Polsce i o ile parę osób się wypowiedziało , nt, firmy jako takiej(dziękuję) to o brzmieniu nadal jedna wielka niewiadoma...

Nakamichi standardowo z Xrisem, woleli mi trochę tam szpilki włożyć w tyłek(Naka widać w formie, bo gdyby było inaczej zacząłbym się martwić :D ), i zauwazyć ,że "ktoś ma", "że nawet z kablami" ale nadal pierdu pierdu bez konkretów co do brzmienia... :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w samochodzie zamontowany wzmacniacz TRU TECHNOLOGY C-7.4T z serii Copper.Nie jestem zwolennikiem pisania elaboratów o sprzęcie.Uważam że wszyskiego trzeba posłuchać.Są rożne gusta ,uszy,teamy i inne rzeczy które wpływają na ocene końcową.Niewątpliwie jest to marka nad którą warto się zastanowić .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed Tru było wiele. Zapco Studio 500,Brax Graphic,Arc Audio.testowane na stalym setapie tj; Brax Graphic Pro(system głośnikowy)oraz Alpine dvi 990+pxi990 ..Dlaczego zostało tru?Mysle ze to głownie przez własne upodobania i dązenie do dawno zaszlyszanych wzorcow.

 

skąd taki przeciek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w samochodzie zamontowany wzmacniacz TRU TECHNOLOGY C-7.4T z serii Copper.

 

ładniuchny :

 

http://img204.imageshack.us/img204/1803/dsc0099719sn.jpg

 

testowane na stalym setapie tj; Brax Graphic Pro(system głośnikowy)oraz Alpine dvi 990+pxi990 ..

 

ciekaw jestem jak to gra, zapewne nie tylko ja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed Tru było wiele. Zapco Studio 500,Brax Graphic,Arc Audio.testowane na stalym setapie tj; Brax Graphic Pro(system głośnikowy)oraz Alpine dvi 990+pxi990 ..Dlaczego zostało tru?Mysle ze to głownie przez własne upodobania i dązenie do dawno zaszlyszanych wzorcow.

 

skąd taki przeciek?

 

a tam przeciek od razu ja wiedzialem/ lklukasz wiedzial ale nikt z nazwiska nie wymienial..... az moze sam napisze :wink: a wprawne oko jak zerknie na avatar sam sie zorientuje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed Tru było wiele. Zapco Studio 500,Brax Graphic,Arc Audio.testowane na stalym setapie tj; Brax Graphic Pro(system głośnikowy)oraz Alpine dvi 990+pxi990 ..Dlaczego zostało tru?Mysle ze to głownie przez własne upodobania i dązenie do dawno zaszlyszanych wzorcow.

 

skąd taki przeciek?

 

Bo mamy duży "mały" światek CA... :wink2: O ile nikt się nie będzie wczuwał w wiedzę u kogo gra setny zestaw Tempo, to chyba naturalne ,że działa poczta pantoflowa , kto ma coś rzadkiego i wartego odsłuchu? Jak inaczej posłuchać jakiegoś naprawdę zacnego klocka czy setup'u? :)

Co do setup'u to mamy dość podobny, bynajmniej jeśli chodzi o żródło, jestem na etapie poszukiwań brzmienia w Bmce, zrównoważenia, tej ścisłej chirurgii grania F1, od początku zastanawiałem się na mixem, między "czystym" żródłem i dość ciepłymi piecami z "amerykańskim brzmieniem", brałem pod uwagę Zapco, jakieś Gienki, tyle, że zniechęca mnie, to, że większość z nich to już stare "kible" że tak się dosadnie wyrażę i płacić spory grosz za 15-20 letnie padło, które potem co chwilę będzie wołać o "SPA" (tak u Nas w Polsce się ładnie nazywa ratowanie trupa), bo uważam ,że piec jest albo grzebany albo nie i nikt mi nie wmówi ,że SPA mu dobrze robi, zwłaszcza kiedy się montuje nie selekcjonowane podzespoły...

Jaki mniej więcej profil brzmienia miał Twój setup podczas dochodzenia do TRU? Jeśli oczywiście możesz poproszę o kilka słów nt, grania całości gdy było ZAPCO, ARC, no i chętnie Tru skoro się ostał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brałem pod uwagę Zapco, jakieś Gienki, tyle, że zniechęca mnie, to, że większość z nich to już stare "kible" że tak się dosadnie wyrażę i płacić spory grosz za 15-20 letnie padło

Gienki są nadal dostępne jako nowe,w czym problem?Na dodatek istnieje możliwość zrobienia wzmacniacza pod wymagania klienta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jedno, jak się ma zastosowanie lamp w CA, jeśli chodzi o niezawodność? Przecież w aucie cały czas wzmak jak i jego lampy są trzepane na nierównościach, czy to nie jest delikatne i podatne na usterkę rozwiązanie?

 

Gienki są nadal dostępne jako nowe,w czym problem?Na dodatek istnieje możliwość zrobienia wzmacniacza pod wymagania klienta.

 

Tak Radek ale cenowo nie wyglądają różowo, stąd jeśli bym zdecydował się ne eksperyment z piecami w celu poszukiwań innego profilu brzmienia to zapewne byłby to ARC, gdyż jest nowy i w zasięgu mojej kieszeni gdy sprzedałbym swoje F1kowe koniki.... Chcieć a móc to diametralna różnica.. :zalamany:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jedno, jak się ma zastosowanie lamp w CA, jeśli chodzi o niezawodność? Przecież w aucie cały czas wzmak jak i jego lampy są trzepane na nierównościach, czy to nie jest delikatne i podatne na usterkę rozwiązanie?

 

Wszystko sa się zrobić , jeśli tylko na drugiej szali postawi się coś adekwatnego :) .

Lamp używano tez w wojskowych myśliwcach , gdzie przeciążenia i funkcje w porównaniu pojazdem są nieporównywalne i jakoś nie spadały z nieba przez "bańki" :wink: .

Lamp z serii "militarnej" użył m/i DLS do budowy TA-2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Not sure about the tube series of Trutech... but what i have experienced in tube, they are not road friendly... the tube is quite fragile... i used to have Butler Tube Driver and I took it off because problems with the tube and it cost me AUD300 to replace them. However, TruTech might have solved this problem tho... usually tube amplifier is not as powerful as any other amplifiers... but it procuce a very warm sound... i took butler as an example eventho it is not a fair comparison... butler 2150 produces 2x150watts... and i used it to run Dynaudio MW160GT... i compare the result with ARC2100 and ARC is much more powerful... the musics are more live...

 

I have 4 TruTechnology amplifier so far... T1 4.65, T03 4.150, C7.4 and Hammer H1... and i love all of them... The T series are a very american characteristic amplifier as they are very powerful, detail and bright (not as bright as those ARC Audio)... IMHO to have a better result, i wouldn't recommend you to use Alpine or Pioneer headunit... Eclipse, Denon and Nakamichi are hightly recommended to pair with any TruTechnology amplifiers... it would give detail, neat, warm and mellow result...

 

I just installed my C7.4 in my car a couple of days ago... so i can't really give a short review regarding it... and I'm still working on the passive crossover... All i can say, C7 is more to european characteristic... When it comes into TruTechnology, you can't go wrong even with the T1...

 

Cheers"

 

To opinia użytkownika pieców Tru..

 

Lamp z serii "militarnej" użył m/i DLS do budowy TA-2.

 

Te wyciągane z kazamatów magazynów ZSSR? :)

Podobno bardzo fajne lampki, tyle ,że cholernie drogie gdyż.... Wyciągane z kazamatów jakimiś kanałami... :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...