Skocz do zawartości

nowe osoby na forum - restrykcja


Morfi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 213
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki


Tematy zamkniete nie sa bezcelowo zamykane zamiast kasowane.

Bardziej chodziło mi o przeniesienie do kosza, tam temat byłby 14 dni, po czym zostałby kasowany. Coś na takiej zasadzie. 

Ewentualnie tam użytkownicy mogliby naprowadzać na dobrą drogę, o ile komuś by się chciało.

Może zmieniło by coś na lepsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po mojemu , zakaz pisania przez okreslony czas moglby przyniesc zamierzony efekt, leniuchy którzy chca opd na juz zrezygnowali by z miejsca a Ci którzy potrzebuja albo by doczytali albo zaczekali cierpliwie.

 

Dział w stylu "dla poczatkujacych" nic nie da, przeciez beda sie tam pojawiac te same tematy co teraz w ogólnym...To kolejny dział do ograniecia, nie wiem czy potrzebny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po mojemu , zakaz pisania przez okreslony czas moglby przyniesc zamierzony efekt, leniuchy którzy chca opd na juz zrezygnowali by z miejsca a Ci którzy potrzebuja albo by doczytali albo zaczekali cierpliwie.

Jestem za, tak jak pisałem wcześniej. Po kilku dniach minie podjarka i zacznie racjonalnie myśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czy Admin czy Moderator ma możliwość sprawdzenia czy zwykły użytkownik "szuka" czegoś? Było by wiadomo czy szuka czy tylko pisze że szukał i nic nie znalazł.

Można zakupić modyfikację, która to umożliwia, ale obsługuje tylko szukajkę forumową, a np. Google już nie. Wejścia z Google też niby można sprawdzić, ale myślę, że szkoda zachodu. :P

 

 

Może porozmawiać i zrobić jakiś 2tyg tydzień testów, i forum w innej postaci, ale to pewnie za dużo roboty? 
Nie wiem dokladnie, o tym wypowiedziec musiał by sie juz Jakub, ale mysle ze na rewolucje nei ma co liczyc bo chwile temu była juz dosc spora aktualizacja.

W innej postaci? Co konkretniej macie na myśli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ograniczenie ma sens pod jednym warunkiem, ze komuś zależy. Prawda jest taka, że jak pewien osobnik wejdzie na forum i po rejestracji zobacz, że nie może nic napisać itp wiec oleje temat. Jakiś % ludzie zapewne wróci albo poczyta ale raczej nie wielu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powalla- 7dni? Ja tak z początku widziałem, ktoś napisał 24h - pomyślałem mało. 

7dni - chyba za dużo.. Nawet mnie by zniechęciło  :wink: 

Ale jak by się wypowiedziało więcej osób można by było uzyskać stosowny konsensus.

 

 

 Wejścia z Google też niby można sprawdzić, ale myślę, że szkoda zachodu. :P

 

 
Mam na myśli szukających na forum. Google to dla nas pomoc, ewentualnie szybki skrót poprzez google tak jak nasza większość szuka.
Ale co innego jak ktoś "nowy" szuka na naszym forum, albo mówił że szukał a nic nie widział, a my na pamięć znamy niektóre takie posty.
 
Tutaj miałem na myśli typowe lenistwo - Te 3dni - to właśnie po to aby obejrzeli forum. Ja czasami na forum wolno znajduje dawny temat, ale wrzucając w google:
"kenwood 8534 SCA" lub "kenwood 8534 Strefacaraaudio" znajduje wiele tematów, których szukałem, aby komuś coś na szybko podpisać.
 
Jakub- kupować nie ma sensu. Szkoda waszej kasy. Nie będziemy dodatkowo robić specjalnych opłat.
Z jednej strony była kiedyś opcja od "nas" (zwykłych użytkowników), żeby zrobić SOLIDARNĄ zrzutkę.
K@mil odmówił.
A może symbolicznie? 1? 2? 5zł?
MY (użytkownicy) raczej nie zbiedniejemy. Jak sknera sępi te kilka złoty - to i na mate czy na kable będzie żałował funduszy, i podejdzie do tematu robić na łapu capu.
 
Z jednej strony ja osobiście widzę ludzi którzy się troszkę zniechęcaja. Robią źle posty - które są zaraz usuwane.
Sporo osób zagląda do mnie "prywatnie". Chociaż by dlatego że mam pojęcie na temat Kenwooda. Sporo osób podbija do mnie na GG ( gdzie powolo zaczynam wyłączać) bo mój numer GG spisują z forum Strefy Car Audio. A nie są niektórzy "idiotami" po prostu się zniechęcają.
Widać w wielu potencjał, ale coś ich wywala na dzień dobry i się zniechęcaja.. Problem maja bo nie czytają regulaminu, chyba zbyt "wysublimowany"  :wink: 
Stąd była ta moja propozycja zmiany w Stronie Startowej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z jednej strony była kiedyś opcja od "nas" (zwykłych użytkowników), żeby zrobić SOLIDARNĄ zrzutkę.
K@mil odmówił.
A może symbolicznie? 1? 2? 5zł?
Tylko mi nie mów ze omineła Cie sposobność do zakupu naklejki w specjalnej edycji, której dochód był/jest na to  przeznaczany...?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 dni to moim zdaniem wystarczająco, aby oddzielić osoby warte uwagi.
Ale jak to z wszystkim bywa, nie ma rzeczy idealnych. Nie wiem, jaki wy macie zwyczaj, ale gdy ja czegoś szukam po różnych forach, to przeważnie rejestruję się dopiero wtedy, gdy chcę się gdzieś udzielić albo o coś zapytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie pada jedna opcja w miarę wspólna - opcja oglądania Forum, bez pisania, ale trwa debata na ile dni. Zakres od 3 do 7 dni  :wink2:

Ja dorzucam wciąż opcje ze zmianą startu ( http://www.strefacaraudio.pl/topic/28226-nowe-osoby-na-forum-restrykcja/?p=330642

K@mil nic nie powiedział, a ciekaw jestem jak ewentualnie to widzi, i oczywiście reszta osób zainteresowanych.

Może jakieś plusy czy minusy?

A ty Jakub? Jak ty to widzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo egzamin wstępny ?

 

W ramach żartu - dzisiejsza młodzież bez kalkulatora i tak nie zda w kategorii 2 + 2 x 2  :wink:

 

Dan124 - a jak wygląda twoja propozycja? Bo jak na razie to ludzi zainteresowanych "co by można było zdziałać" to na palcach można przeliczyć. 

A temat fizycznie jest praktycznie codziennie problemowy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...