Skocz do zawartości

Jaki głośnik 15 cali ?


Witu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jak pisałem o prostowniku żeby zrobić ze spawarki 180A to można sie domyśleć ze jak sie robi coś takiego to jest to raczej zasilacz ze stabilizowanym napięciem .

lepsze to niż co chwile doładowywanie prostownikiem bo napięcie będzie spadać poniżej 10V podczas słuchania na zwykłym aku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra podłączyłem ten soobofer wszystko pięknie tylko teraz już wiem co to prąd :D podpiołem jednocześnie 3 akumulatory z czego 2 żelowe z skutera elektrycznego 12ah jeden + jeden zwykły z skutera coś 7ah + prostownik, prostownik odłączam jak słucham głośno muzy w normalnym cichym słuchaniu nic mu niema przy głośnym mocno się grzeje więc go wyłączam. Teraz już jest ok da się słuchać w czoraj jak przyłożyłem do wylotu płyte cd to ją połamało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KRZYCHU bez urazy. Musiałem źle zrozumieć. A co do kolegi Witu... Nie podłączaj prostownika gdy pobierasz napięcie z aku. Najlepiej nigdy. Zrobisz sobie lub któremuś ze sprzętów poważną krzywdę.

 

.

widocznie kupiles tania poobke plyty bo slaba :P Polecam plyte chodnikowa

 

Poprawiłeś mi humor na cały wieczór:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko z czasem panowie ;) narazie jest czym grać więc mi się nie pali, przy moim graniu dzisiaj akumulatory starczyły na cały dzień normalnego słuchania i napięcie spadło z 12.5V na 11.94v jeszcze jutro pogram spokojnie ;) wiadomo nie cisnę cały czas bo huczy aż głowa zaczyna boleć po dłuższym słuchaniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie Boszek, ogarnie bo jest czym grać, i niema już pustki w pokoju:D bass naprawdę dobry może to przez taką dużą skrzynie uzyskałem taki głęboki bass? sam jestem pod wrażeniem gdyż te całe blaunpunkty niby 850w nie mogą się nawet porównać a ten głośnik ma niby 700w 400rmsu i kosztuje szatańsko mało bo chyba 140zł tyle że na allegro go niema, ja dałem za niego aż całe 60zł bo od kumpla :D więc można powiedzieć że grosze, polecam każdemu ten głośnik kto niema kasy bo nie zawiedziecie się, u mnie po drugiej stronie domu szafki drgają w kuchni więc w samochodzie powinno być całkiem ładnie jak za takie grosze ;) Jak się dorobię to pewnie powędruje GZ do tej skrzyni lub coś tam innego ale pierw konkretny wzmacniacz i oczywiście prąd, muszę się zaczaić na dobry akuś na allegro jak będę przy kasie i wywalę te 3 co mam teraz :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol polecasz glosnik co dales 60 zl do cisnienia - dobre... :P Nie bede komentowal bo nie ma sensu. Poczytaj troszke o imprezachktore organizuje essa, db-drag, odwiedz takie imprezki a zobaczysz ile ludzie potrafia wpakowac w auto i co potrafia naprawde dobre glosniki i dobre wzmaki. Dopiero wtedy sie zastanow nad swoim sprzetem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałem nigdzie że do ciśnienia tylko polecam ogólnie ten głośnik jak ktoś ma do wydania naprzykład max 200zł i nie wie co kupić. Nie spinajcie się ludzie... Większość pewnie zaczynała od większego gówna i teraz szał jak żeście się dorobili.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy zaczynał od "podstawowych" zestawów. Witu chodzi tylko o to że zamieściłeś temat w zbyt "zaawansowanym" dziale jak na obecny sprzęt, którym dysponujesz. A jak już będziesz miał auto i wszystko co potrzebne do robienia hałasu to z pewnością wiele osób Ci doradzi wirtualnie jeśli będzie to możliwe.

Nero ma racje, że w aucie nie będzie takiego efektu jak w domu.

Efekt jest jak staniesz autem pod domem z dobrym nagłośnieniem i drgania są odczuwalne(aż nie znośne w domu) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inny dzial? Po co? Chlopak ma szczescie ze ten dzial obsluguje po macoszemu i malo tu zagladam , bo w przeciwnym wypadku temat polecialby po chyba trzecim jego poscie. Wy mu piszecie jedno , a on swoje ...dobra zamykam i nie skomentuje nawet postu z tekstem po co jest forum , bo rece opadaja!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...