Skocz do zawartości

Jaki głośnik 15 cali ?


Witu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem tu nowy więc witam wszystkich ciśnieniowców.

Przymierzam się do kupna jakiegoś ciekawego głośnika 15 CALI i nie wiem który ma najlepszy stosunek ceny do masy? przeglądając allegro w oko wpadło mi parę głośników co wy o nich sądzicie? a może polecili byście coś innego w podobnym przedziale cenowym ?

 

http://allegro.pl/kultowy-boschmann-azx-w15-2cewki-38cm-potezny-bas-i2413770034.html

http://allegro.pl/nowy-subwoofer-15-38cm-krugermatz-2cewk-i2418507783.html

http://allegro.pl/jbl-gto-1514-subwoofer-38cm-1400w-gratisy-sklep-i2362281352.html

http://allegro.pl/rockford-fosgate-punch-p1s415-i2383657074.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja sie zapytam kolegi - co ty chcesz osiagnac ??? Jesli cisnienie to ciezko ci bedzie z glosnikami takimi.

Jesli chcesz zakupic glosnik 15 cali to proponowalbym jak dla poczatkujacego http://www.caraudiosklepy.pl/re-sx-15d4-p411.html ale rodzi sie kolejne pytanko czy bedziesz mial na wzmaka i kable do zasilenia tego a takze czy bedziesz mial czym to zasilic bo chyba nie bedziesz to ciagnal zwyklym akumulatorem 60-80 Ah, no i wygluszenie auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem o co sie rozchodzi ale jesli kolega pisze "witam wszystkich ciśnieniowców" to mysle ze bedzie instalka pod cisnienie, a tutaj glosniki ktore niewiele maja z cisnieniem wspolnego. Aczykolwiek najbardziej nadawalyby sie ten 1 i 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos nam kolega zamilkl. W zasadzie nie wiem pod co zaliczyc te glosniki ktore nam przedstawil. Pod cisnienie napewno nie, a i pod jakosc nienajlepsze no po za tym Rockford Fosgate. Widzialem juz autko ktore ladnie gralo jakosciowo z tym subem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc piszcie co wy byście mi polecili łącznie na sprzęt z wzmakiem miał bym jakieś 1000-1500zł chciał bym głośnik 15 żeby w przyszłości dokupić drugi i robić terror ;) Przepraszam za błąd w pierwszym poście, miało być jakości do ceny ;)

Lub może jest jakiś głośnik 12 cali tańszy a robiący więcej szumu ? co wy o tym myślicie, tak jak gadam jestem początkujący i nie znam się tak jak wy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega chce byc terrorysta. No i ma sklonnosci kamikaze :P

Chyba nie zdaje sobie sprawy jakie sa koszta - nawet 1x15 cali + wzmacniacz + wygluszenie + kable, nie wspomne o aku.

 

Kolego chcialbym abys odpowiedzial na pytanie ile chcesz miec watuffff..... u siebie ? I czy zdajesz sobie sprawe ze okolo 1000 idzie na samo wygluszenie auta ?

 

Prosze cie abys napisal w punktach ile zamierzasz przeznaczyc kasy i na co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak gadam na całość mam do 1500zł i chciałem się was spytać co lepiej i jak, może lepiej by było zainwestować w jakiś lepszy głośnik 12 ? jaki wzmacniacz do takiego sprzętu byś cie polecili ? gdybym wydał z 600zł na głośnik plus drugie tyle na wzmacniacz ogarneło by to plus kable ? kumpel zrobi mi skrzynie bo się bawi tego typu rzeczami więc niema problemu, a aktualnie głośnik stał by w domu a samochód za rok kupię prawdopodobnie jakieś kombi lub hatchback żeby coś tam większego się zmieściło, więc w tedy bym się martwił o sprawy wygłuszenia jak by znów coś kasy wpadło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez tak mysle - chce kupic sprzet jednak auto za rok kupi :P hehehe mamy super ludzi pilnie uwazajacych na lekcjach i chlonących wiedze. dzies kupi sprzet za wielka kase 1500zl a za rok dokupi auto i bedzie cacy. A sprzet ten za rok kupilby za 1/4 dzisiejsej wartosci :)

 

Kolego kup lepiej najpierw auto oplac je uzytkuj a jak bedziesz mial kase na sprzet dopiero sie zastanow i napisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego kup lepiej najpierw auto oplac je uzytkuj a jak bedziesz mial kase na sprzet dopiero sie zastanow i napisz

 

tak jak wodzu pisze do domu to kup sobie jakiegoś Creative lub Logitech i będziesz miał jakąś część niskich tonów mówię o zestawach od 500zl po niżej jedynie dobrej urzywki szukać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jakas nowosc :P Czasami tak bywa. Ale najbardziej zaskoczyl mnie post "witam wszystkich cisnieniowcow.... chcialbym kupic wzmaka i glosnik za kwote 1500zl" :) Ogolnie moze glosnik by kupil pod cisnienie jakis uzywany :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce coś kupić aktualnie do pokoju a potem włoże to do auta, bo nie bede marnował kasy na głośniki do komputera, w takim bądź razie co byście polecili za taką kwotę żeby narobiło trochę szumu ? już nie musi być pod ciśnienie gdyż nie wiedziałem że to takie drogie ;) ale napewno kiedyś się w to pobawię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie zdaje sobie sprawy jakie sa koszta - nawet 1x15 cali + wzmacniacz + wygluszenie + kable, nie wspomne o aku

mądre słowa :)

za miesiąc będzie w dziale z nowym tematem, co zrobić jak mi prąd na odpalonym leci do 10v, a jak nie dostanie szybko odpowiedzi, to będzie w dziale sprzedam - uszkodzony wzmacniacz ;)

pozdro:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mądre słowa :)

za miesiąc będzie w dziale z nowym tematem, co zrobić jak mi prąd na odpalonym leci do 10v, a jak nie dostanie szybko odpowiedzi, to będzie w dziale sprzedam - uszkodzony wzmacniacz ;)

 

taka prawda każdy początkujący szuka sprzętu rzędu tysięcy watów a o elektrowni nikt nie myśli i potem takie są skutki o przewodach nie wspominając

będzie w dziale sprzedam - uszkodzony wzmacniacz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...