Skocz do zawartości

Kupno myjki ciśnieniowej


Dareek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 102
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

jakim ręcznikiem :P

 

mam ten śmieszy elektryczny ściągacz do wody karchera :P

Tym smiesznym karcherem szybki w aucie sie milo myje :-) Po testach karchera myjki dziewczyny zakupilem nilfiska myjke w dobrej cenie I tez fajnie idzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w domu w/w B&D też już z 5 lat. Dotąd myślałem, że to żaden szał, myjka za 400, spłuczę auto z piachu przed myciem gąbką i po myciu spłuczę szampon. Lance ok, ale ciężko wskakują, okrągła szczotka to raczej bajer, wąż niezbyt długi i tak twardy, że nikt tego u mnie nie zwija, a wisi w garażu na ścianie (aż sobie nie wyobrażam używania jej z takim twardym, pokręconym i wijącym się wężem). Chciałbym w sumie do tego jakąś sensowną pianownicę, żeby sobie psiukać aktywną pianą, ale nie znam się na tym, nie wiem jak do tego się zabrać. Ale z tego co tu widzę w temacie, to UWAGA, UWAGA - podłączam wodę, przedłużacz, włączam, a ona chodzi!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Black&Decker

http://allegro.pl/myjka-cisnieniowa-black-decker-pw1700spl-alu-i6682644517.html?utm_source=google&utm_medium=cpc&ev_campaign=plaallegro#thumb/4

 

Może nie jakiś szatan ale u kumpla śmiga 5lat i nie ma problemów,u mnie dopiero drugi sezon.

W tej cenie nic lepszego raczej nie znajdziemy a waży więcej od konkurencyjnych myjek,także coś tam w środku musi być ;)

U mnie 4 lata śmiga i wszystko ok :) jedynie przewód twardy jak skała

 

 

Mam w domu w/w B&D też już z 5 lat.

 

UWAGA, UWAGA - podłączam wodę, przedłużacz, włączam, a ona chodzi!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Z tyłu nie masz pstryczka on/off? U mnie jest na tylnej ściance.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


UWAGA, UWAGA - podłączam wodę, przedłużacz, włączam, a ona chodzi!

 

Wyreguluj sobie obroty silnika / cisnienie -> System dostaje sygnał, że jest "nienabite" ciśnienie i dlatego silnik cały czas pracuje.

Powinien automatycznie rozłączać po chwili jak dobije odp. warunki pracy.

 

 

 


Z tyłu nie masz pstryczka on/off? U mnie jest na tylnej ściance.

 

To do czegoś innego służy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Ja mam Lavor'a, z pianownica PA kosztowała mnie w granicach 690zł dwa lata temu, dużo jest akcesoriów

 

Mam dokładnie tą samą ( Lavor Galaxy 160). Sama myjka działa poprawnie od jakiegoś roku. Przy zakupie polecam odpuścić sobie większość akcesoriów. PatioCleaner- wywalone pieniądze, myjka ma za małą wydajność, żeby umyć polbruk, co najwyżej trochę go zmoczy wodą. Dysza regulowana rozleciała się się po kilkunastu użyciach. Pianownica z zestawu jakoś działa, z naciskiem na słowo jakoś.

Dokupiłem dyszę mosiężną do mycia i pianownicę też lepszej jakości i do mycia auta taki zestaw wystarcza. Tym bardziej, że cena nie zwala z nóg. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wywaliło olej na glebę z poprzedniego auta bo mechanik dał przysłowiowo dupy, słyszałem że można próbować środkami do mycia silników czy to prawda to nie wiem bo mi się nie chciało...

CO do mojego Lavora to nie mam z nim najmniejszych problemów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko do kolegow odnosnie mycia przy domowego.Czy ktos usuwal plamy z oleju na kostce brukowej ??? Jakis specyfik??

Jak w miarę świeże plamy to zwykły Dimer powinien sobie poradzić.

Użyć bez rozcieńczania+szczoteczka.

Odczekać chociaż minutę (aby nie wyschło) i spłukać pod ciśnieniem.

Olej z diesla czy benzyny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko do kolegow odnosnie mycia przy domowego.Czy ktos usuwal plamy z oleju na kostce brukowej ??? Jakis specyfik??

 

Jest taki Oil Killer - osobiście używałem i się sprawdził - do usunięcia plam z oleju, z kostki brukowej i z betonowej posadzki w garażu (126p lubił czasem po sobie zostawiać ślad ;-) )  - polewa się plamę białym płynem - i po jakimś czasie robi się z tego proszek, który zamiatamy i po sprawie. Musi jedynie nie padać i jakaś tam minimalna temperatura otoczenia - już nie pamiętam ile.... Mi zadziałało, a plamy nie były świeże ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Nilfilsk czasem ma 5 lat gwarancji (2 normalnej plus potem 3 na pompe i silnik) i jesli sie na to zalapiesz to nie ma sie co zastanawiac ale jesli dany model nie ma 5 letniej gwarancji to poszedlbym w Karchera i to kupionego w markecie np.budowlanym gdyz z doswiadczenia wiem iz serwis "lepiej" rozpatruje takie zgloszenia reklamacyjne ;)

 

PS: w ciagu 2 lat sprzedalismy z 50-60 szt myjek Lux tools HD150(499zl 150 bar, 400l ) i zadna nie wrocila ...zadna! KARCHER K2 2 szt i K5 3 lub 4 wrocily ale sprzedaz karchera to minimum 2x wieksza , czyli awaryjnosc "pirazydrzwi" taka sama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...