Skocz do zawartości

Poszukuje osoby która może coś kupić na ebay.de


pawelszu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 9 miesięcy temu...

Panowie, pomoże ktoś:

 

http://www.ebay.pl/itm/Hertz-Mille-ML-165-Woofer-Set-1-Nieuw-New-Neu-/221195458250?pt=LH_DefaultDomain_146&hash=item338046d6ca#ht_1006wt_1263 (hertz ML)

 

Aukcja kończy się ok 20.00

 

Nie ukrywam, iż trochę mi na nich zależy... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 2 na strone chcesz wpakować do e34?

Jak najbardziej.

 

Może juby nie ma konto na ebayu albo paypala :)

 

Mi niestety paypal siadł. Lepiej przez niego płacić.

No właśnie paypal' a nie mam...

 

Mógłby ktoś? Max trzy stówki z wysyłką mogę wydać, bo na miejscu mam foki zaklepane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

a prowadził ktoś kiedyś spory z niemcami??

kupiłem przedmiot przyszedł uszkodzony, reanimowałem go (była drobnostka ale była) Napisałem spór na PAYPAL a oni mi odpisali, że sprzęt nie jest taki jaki dostałem i nie mogą rozstrzygnąć sporu. idzie jakoś dopi.... takiemu sprzedawcy??lipa jest, że to nie PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(była drobnostka ale była

Jak drobnostka to czego oczekujesz,ma ci połowę kasy oddać czy całość?Zamawiając coś z przesyłka powinieneś się liczyć z uszkodzeniem.

Potem w odpowiedzi na pytanie dostajemy odpowiedź"...nie,do Polski nie wysyłam.Dwa razy mnie oszukali i trzeci już się nie dam".

 

 

... była drobnostka ale była...idzie jakoś dopi.... takiemu sprzedawcy??

Polska to naprawdę dziwny kraj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) drobnostka jeśli chodzi o to co zostało wykonane-może nie o koszta itp.

2) przyszedł i pewne jest, że wyszedł z uszkodzeniem od gościa, bo był grzebany itp (widać to po otwarciu)

3) jest jeszcze trzecie ale nie wpływa to na granie więc nawet nie wspominam , a też wpływa na to by mówić o tym, że nie jest to w 100% ok. więc swoje 5 gr może zostaw sobie. ja jak coś kupuje, gdzie pisze 100% oryginał i 100% sprawny to oczekuję chociaż tego pierwszego. Zresztą nie tego tyczyło się pytanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam, na ileś tam rzeczy zakupionych taniej, bo jeśli są w PL to mają swoją cenę, gdyż właśnie masz gwarancję tego (kupując z pewnych rąk), że nie grzebane i sprawne, zdarza się ,że coś jest nie tak. W przyrodzie nie ma nic za darmo. Skąd to oburzenie? Bo dałeś 100 zł za przegląd i drobną naprawę? Przynajmniej wiesz co masz a i tak pewnie kupiłeś taniej niż byłoby to z rodzimego rynku.

Olej sprawę ciesz się piecykiem skoro już śmiga i tyle. Ja kupiłem ileś tam rzeczy na zachodzie, 90% w pełni sprawne i zgodne z opisem, poszło i parę min... Trudno, było kupować nowe albo w Polsce. Wiem, wiem chodzi o "zasady" ale powiem Ci z moich doświadczeń ,że w zasadzie szkoda nerwów bo i tak nic nie ugrasz a sprzedawca ma Nasze Polskie zasady z gruntu głęboko w d... I tyle ,że się nadenerwujesz i napiszesz. Z tego względu ja odpuściłem duszenie gościa odnośnie 900ki, bo sprzedał niby nową a okazała się używana, z niby nowym a uwalonym ruxem, i na dodatek teraz się wysrywa i sobie popyrkuje na zimno w lewych kanałach... :rotfl:  Trudno się mówi, przyjdzie jesień dam ją na stół zostanie przejrzana i doprowadzona do 100% walorów(wymienię kondensatory na takie same lub wyższej klasy itd) i będę wiedział co wożę w bagażniku, a nie jakiegoś kilkunastoletniego ulepa, który nawet nie wiadomo czy trzyma po tylu latach paramentry przewidziane przez fabrykę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...