Skocz do zawartości

Poszukuje osoby która może coś kupić na ebay.de


pawelszu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzięki, ale już po ptakach

 

Tak na przyszłość. Prawie wszyscy na Ebay mają PayPal, tak jak prawie wszyscy na Allegro mają PayU. Zanim aukcja się zakończy warto sprawdzić czy sprzedawca w opcjach ma wysyłkę do Polski, jeśli tak, to na pewno jest cena wysyłki. Jeśli nie ma opcji wysyłki do naszego kraju, warto zapytać, czy sprzedawca zgodzi się na takie rozwiązanie i jakie koszty. Opcja powinna być aktywowana przed zakończeniem aukcji, inaczej jest problem z płatnością. Choć raz zdarzyło mi się, że kupiłem i potem sprzedawca zmieniał opcję, ale była mała jazda. Cwaniaki z Ebay preferują PayPal, bo mają swego rodzaju zabezpieczenie, jeśli coś jest nie halo, dostają kasę z powrotem w wypadku kupna jakiegoś przedmiotu. 

Komunikować można się po angielsku, większość sprzedawców rozumie i pisze w tym języku, ale bywało, że pisałem po włosku i niemiecku przez translatora, też dało się porozumieć. Tylko trzeba używać prostych słów i czytelnego przekazu  :wink:

 

PS. Nie wiem jak teraz to wygląda bo dawno nie robiłem zwykłego przelewu, ale kilka lat temu, gdy PayPal nie było jeszcze tak popularne, musiałem zapłacić za przedmiot z Nieniec przelewem bankowym i koszty obsługi były masakryczne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jest skomplikowanego w zakupach na ebay?

Pytam bo kupuje towary z całego swiata od ameryki przez europe az do azji z roznych platform i wszędzie wygląda to podobnie i bezproblemowo. Nawet w tej chwili czekam na 23 przesylki z Azji.

Jak ktoś ma jakiś problem to mogę pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...