Skocz do zawartości

Auto Moto Show – SOSNOWIEC, 19-20.05.2012r.


Rekomendowane odpowiedzi

Dużo wcześniej pojawiła się kwestia wizyty w moim aucie, Hellsina i Balcera na odsłuch, tyle, że już nie pamiętam czy przed Tobą czy po... Bynajmniej udostępniając auto(od tego się nigdy jak widzicie nie bronię i nigdy nic nie mam do ukrycia) zwrócili Oni uwagę na "resonans" mojej maskownicy w prawym woferze...

Sprawdziłem to i zamiast rezonującej maskownicy, okazało się ,że uwalił się wofer przez za duże wypałowanie,

...

Jednak w temacie ktoś poruszył Hellsina ,że rozmawiając potem na placu, wspominał ,że uwalił mi niechcący wofer(nie mam do niego pretensji) dobrze ,że wyszło to przed odsłuchem, a nie w czasie oceny sedziowskiej, byliśmy świadomi ,że bywa różnie dlatego mieliśmy jedną sztukę na wszelki wypadek.

Jednak wyczytałem, że być może "podmieniłem" głośniki na coś lepszego?! Albo ,że Hellsin był "ustawiony" do takiego manewru.

 

Co do zmian z setupem, skoro tak ciężko się domyślić, nie było żadnych dwóch setup'ów! Auto przyjechało zestrojone, i było git, tyle ,że jak postało parę godzin w pełnym słońcu(miałem odsłuch około 14) było tak nagrzane,że zaczęły dziać się trochę cyrki ze sceną, dlatego na 30 min przed odsłuchem, podjęliśmy próbę zrobić coś z tym delikatnymi korektami, ale jeszcze raz mówię nikt nie robił rewolucji. A tym bardziej nie bawią mnie takie wkrętki jak dwa setupy memorki. Auto jak gra to gra a jak nie to nic mu nie pomoże.

Na koniec wyniki... 49 punktów przewagi uważam powinno uciąć, docinki

 

Ogółem zarówno jak i granic maskownicy, woofer się skończył, co się potem okazało przy odsłuchu z Marcinem, nie mniej sam widział, że było to ledwie ułamki sekund, nie wiem co się działo przed naszym wejściem z Balcer-em, ale wcześniej musiał ktoś dać im w palnik mimo wszystko ...

Podmiana głośników na lepsze - czemu nie ;) Byłem ustawiony, a no tak zapomniałem, ach te frytki na MC :rotfl:

 

W setupie były drobne korekty, ale to chyba normalne ... ? Z resztą każdy robi to co lubi, ja ostatnio też miałem fajnego babola w instalce, a się ludziom podobało ... i to jest dopiero oszustwo ... :D

 

Najprawdpodobniej winą było słoneczko które cały czas grzało im w palnik - autko cały czas stało otworzone i dostępne dla każdego.

 

muszę następnym razem wsiąść w końcu i posłuchać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 214
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

 

Pawła X4 aż tak się nie grzeją :) dziś 29st, pograłem sobie ponad 2h, i to dość ostro, temperatura obudowy 92st C :) a wtedy grały ostro ponad 4h :D

 

Moje grzeją się bardziej niż twoje mx4. Mx4 sam z siebie na stole po 30 min się nie wyłącza a X4 tak ...

 

 

muszę następnym razem wsiąść w końcu i posłuchać :)

 

Zapraszam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje grzeją się bardziej niż twoje mx4. Mx4 sam z siebie na stole po 30 min się nie wyłącza a X4 tak .

a moje jakos działają i nie wyłączają się w trakcie najlepszej zabawy :) jedyne co psuje zabawę to przychodzące połączenie telefoniczne które wyłącza muzę przeważnie zawsze wtedy gdy sie fajnie słucha :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moje jakos działają i nie wyłączają się w trakcie najlepszej zabawy :) jedyne co psuje zabawę to przychodzące połączenie telefoniczne które wyłącza muzę przeważnie zawsze wtedy gdy sie fajnie słucha :)

 

Zwłaszcza gdy wyświetlacz pokaże : "Żona" i odruchowo, staje się na baczność!... żarcik Adasiu..;)

 

ps. Będę się kierował Twoim rozwiązaniem jeśli chodzi o fazowość średniaka i Tweeta, jednak zarzucę ten pomysł , z montażem średniaka w trójkąt lusterka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ja mam wentylator w środku i przerobione zasilanie, dobrze wiesz że to poprawiony prototyp

 

Taaa... Tylko wiesz, że moje sztuki nie są normalne ;D

 

a moje jakos działają i nie wyłączają się w trakcie najlepszej zabawy :) jedyne co psuje zabawę to przychodzące połączenie telefoniczne które wyłącza muzę przeważnie zawsze wtedy gdy sie fajnie słucha :)

 

Wywal Telefon . A co do różnicy to looknij wyżej ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. Będę się kierował Twoim rozwiązaniem jeśli chodzi o fazowość średniaka i Tweeta, jednak zarzucę ten pomysł , z montażem średniaka w trójkąt lusterka.

najpierw sobie poprzymierzaj żebyś świadomie zaakceptował wady takiego montażu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To taki stary wyga jak Ty Pawełku i zbaboliłeś

To chyba wiekszośc miała taki dzień , taka karma :wink: .

Lepiej idz , daj suty datek na jakiś zbożny cel :wink: i ciesz się ze Twojego nikt w tym upale nie zauważył .

Do wszelkiego rodzaju rywalizacji potrzebana jest tez odrobina szczescia , a tym razem fortuna polubiła zielone :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam nabyłeś płytę ?

niestety, poczekałem do wyników i później od razu w długą do domu. nie było czasu na rozglądanie się za sklepem z płytami.

 

a dziś juz nie pamietam co to miało być, przypomnisz to pójdę sobie kupić bo fajne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak zmienisz furacza to punkty od nowa zbierasz na finały.., nie szkoda Ci?

Jezeli przyjać , że to hobby , to trudno o bardziej dobitny przyklad co mozna poświęcić aby rozwijać system gdy napotykamy na fizyczne przeszkody.

Tak sobie idealizuje :wink: , bo przyczyny zmian moga byc zgoła inne i zupełnie przyziemne .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wszelkiego rodzaju rywalizacji potrzebana jest tez odrobina szczescia , a tym razem fortuna polubiła zielone :)

 

Zgadzam się ,że to loteria swego rodzaju, czasami malutki szczególik ( akcja " + -" w Lublinie) jest w stanie pogrążyć instalkę.

Tym razem jak widać na pytanie do Tomka "Grasz w zielone" odpowiedż padła "Gram".... :wink:

 

to jak zmienisz furacza to punkty od nowa zbierasz na finały.., nie szkoda Ci?

 

Lepiej się Adam spytaj Burka, jak on chce te punkty na Olsztynie zdobyć aby regulaminowi stało się zadość... :rotfl:

Bo to właśnie miałem na myśli jako niezłe zamieszanie na finałach MP, po wizycie Radka w Olsztynie po punkty... :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie idealizuje :wink: , bo przyczyny zmian moga byc zgoła inne i zupełnie przyziemne .

 

Tak niestety jest... Firmowóz idzie do wymiany, ale... Wróbelki ćwierkają ,że pojawienie się focusa przyniesie tylko korzyści(zwłaszcza jeśli chodzi o robotę w drzwiach), więc jak wcześniej wspomniałem, raczej się nie ma co martwić o kondycję Radka na finałach...

Ale musicie przyznać ,że jakiś tam szacunek trzeba okazać Burkowi ,że mu się chce tak niemal co roku od nowa grzebać... Co się ogarnie i poukłada to "góra" mówi ... Następny proszę... :)

 

"fortuna lubi zielone"

 

Truck placiles w dolarach? :wink:

 

No pewnie... Hellsinowi odpaliłem za wkrętkę ze wyciągnięciem wofera na łopatki, a póżniej historyjkę na placu(Hellsin dzięki, dobra robota)...

I jeszcze parę innych kieszeni również dostało kieszonkowe...

To oczywiście wierutna bzdura... :)

Ja mam czyste sumienie, tym bardziej mnie cieszy wynik. Sprawił mi mnóstwo radości i pokazał ,że warto siedzieć czasami po nocach( nie spałem w noc przed zawodami, jak policzyłem to pojechałem 43 h bez snu)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa Foka to może i łatwiejsze drzwi, ale za to kombajn na desce, i nie wiem (raczej wiem) która rzeźba lepsza :)

 

Skoro firma dała kilka autek do wyboru(fajna firma :D ), i chłopaki (Burek, with Siwy) wybrali fokę to chyba wiedzą, co robią...

Swoją drogą z tym wiąże się śmieszna historia, którą opowiadał Radek... Pomyślcie jakie musiało być zdziwienie ludzi w salonach, gdy oni zamiast oglądać auta czy nimi jeżdzić poprosili czy mogą... Rozkręcić boczek drzwi... :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro firma dała kilka autek do wyboru(fajna firma :D ), i chłopaki (Burek, with Siwy) wybrali fokę to chyba wiedzą, co robią...

Swoją drogą z tym wiąże się śmieszna historia, którą opowiadał Radek... Pomyślcie jakie musiało być zdziwienie ludzi w salonach, gdy oni zamiast oglądać auta czy nimi jeżdzić poprosili czy mogą... Rozkręcić boczek drzwi... :rotfl:

Bo to takie zboczenie już jest .... Mam tak samo jak oglądam samochody :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo śmiechu było jak to opowiadał

 

Najlepiej chyba rozesłać , krótką notkę informacyjną ,że jeśli gdzieś wchodzi do salonu jegomość w koszulce "StrefaCarAudio" to nalezy się spodziewać niespodziewanego... :wink2:

 

To tak jak ja kupowałem BMW, niemiec do mnie ,że "Hifi Professional", ktoś pewnie by to wziął na plus, ja zbyłem milczeniem, za to jakoś szczególną uwagę skupiłem na bagażniku i ile jest miejsca w boczkach i pod płytą... Patrzył jak na wariata. co tam tyle czasu można zerkać... :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rowniez gratuluje wyników (troche pozno ale zawsze) bo ja to dochodze dopiero do siebie po wyjezdzie integracyjnym z pracy :P .

A w nawiązaniu do samochodów to tez tak powolutku sobie ogladam autka (oczywiscie raczej nie w tym roku) ale moze w przyszlym i kilka zalożen juz też jest, Wlasnie musi być kombii (żaden sedan nie wchodzi ju w gre :P ), jakie są drzwi i w ktorym miejscu jest woofer no i wlasnie jaka jest deska i stopien trudnosci adaptacji radia w instalke (czy panele klimatyzacji, nie połączone przypadkiem z radiem), jak to rozebrac i dobrac dystanse, no i te wszystkie CAN'y i te inne magiczne magistrale :D , coraz bardziej zaczyna mnie grzac marka to teraz widze ze to coraz bardziej jeden ch***** :wink: Ma byc "Caraudio userfriendly"......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie ja musze tez poogladac Citroena tylko ze C5 tą ostatnią jak tam z elektryką bo gadałem z znajomym i w wersji Executive jesli chodzi o fabryczne wyciszenie/wygluszenie to zrobili tam konkret robotę. Np. czego w tym segmencie się nie praktycznie nie ma (poza klasami premium ale ich nie biore pod uwage) to wlasnie C5 w kombiaku (ale nie wiem czy w innej budzie tez) ma podwojne szyby boczne. Znajomy moj jechał wlasnie taką cytryna 2.0HDi to był poprostu w szoku jak jest fabrycznie wyciszona...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...