Skocz do zawartości

Auto Moto Show – SOSNOWIEC, 19-20.05.2012r.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 214
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Marcin, co Ty tu robisz? :szok:

 

Kręcę jajo, bo mnie to odpręża przed zawodami... :wink2::rotfl:

 

ps.Swoją drogą ,że też ktoś mnie tak "bezczelnie" złapał jak robię "przestawkę na dole... :D

 

później tłumaczył chłopakom jak wygląda rondo :) na przykładzie studzienki kanalizacyjnej ;)

 

Albo "kwadraturę" koła... :wink2:

 

Ale w ramach dowcipu powiem Wam, jeden z cytatów z moich rozmów z naka(mam nadzieję ,że się nie obrazi ,że zdradzam magiczne sztuczki z Gliwic)....

 

Pytanie:

"Panie Józku, jak pan ma u siebie zrobione komory od strony drzwi w swojej audi?".... Według mnie proste i klarowne...

 

Odp Naka(wywołała salwę śmiechu swoją drogą):

 

"Bo widzisz Marcin u mnie lepiej grają Kappy, bo ja mam z tyłu rurę od puzonu zakończoną ślimakiem od wiolonczeli... :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Bo widzisz Marcin u mnie lepiej grają Kappy, bo ja mam z tyłu rurę od puzonu zakończoną ślimakiem od wiolonczeli... :rotfl:

Trochę to przekręciles :wink: , ale powiedzmy idea została :rotfl:

A skoro zabrałes się za "poprawianie " systemu którego podstaw do końca nie rozumiesz , nawet jezeli wszystkie jego skladniki wywróciłes na "lewą stronę " to co, mam Ci schemat malowac :wink: .

Na Wiośnie posłuchasz sobie czy te głośniki mogą zagrac inaczej :hyhy: .

A reszta we wrzesniu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...