Skocz do zawartości

Zdjęcie

Auto Moto Show – SOSNOWIEC, 19-20.05.2012r.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
214 odpowiedzi w tym temacie

#141 nakamichi

nakamichi
  • Użytkownik
  • 3284 postów

Napisano 20 maj 2012 - 22:09

Oczywiście ;) Jak się bawić to do końca ;) Lubię mieć wszystko na papierze ;)

Widzisz jest pewna róznica , dziwisz się innym za tego rodzaju zachowania na forum , a teraz sam postepujesz dokładnie w ten sam sposób .
Byle do przodu

#0 Reklama

• 1234 postów

Napisano przed chwilą

#142 CASKP

CASKP
  • Użytkownik
  • 778 postów

Napisano 20 maj 2012 - 22:13

Naka.

Faktycznie mogłem nie podpisać arkusza ocen, jednak pomyślałem o tym zbyt późno ....

Najstarsze w sieci Forum Car Audio CAS ponownie dostępne - zapraszam ;)

#143 pavliq

pavliq
  • Użytkownik
  • 873 postów

Napisano 20 maj 2012 - 22:16

Nie wiem.. To gdzie byly 8" w drzwiach i jakis ziomek kimal przez pol spotu :)

jak się na koniec przyjeżdża to można odnieść takie wrażenie, kimałem może z 1,5h przed wynikami (i w trakcie i po też zresztą...) :)

#144 nakamichi

nakamichi
  • Użytkownik
  • 3284 postów

Napisano 20 maj 2012 - 22:16

Naka.

Faktycznie mogłem nie podpisać arkusza ocen, jednak pomyślałem o tym zbyt późno ....

Nie wiem na ile zmienily sie obyczaje , ale to mogło byc lepsze rozwiązanie , a z cała pewnością do rozstrzygnięcia w danym czasie i miejscu.
Byle do przodu

#145 CASKP

CASKP
  • Użytkownik
  • 778 postów

Napisano 20 maj 2012 - 22:18

W tej chwili myślę, że tak ...

#146 nakamichi

nakamichi
  • Użytkownik
  • 3284 postów

Napisano 20 maj 2012 - 22:20

W tej chwili myślę, że tak ...

To wystarczy jeszcze do tej złotej mysli dostować postępowanie :wink:
Byle do przodu

#147 CASKP

CASKP
  • Użytkownik
  • 778 postów

Napisano 20 maj 2012 - 22:23

To wystarczy jeszcze do tej złotej mysli dostować postępowanie :wink:

:zdrowko:

#148 truck

truck
  • Użytkownik
  • 6004 postów

Napisano 20 maj 2012 - 22:49

Najprawdpodobniej winą było słoneczko które cały czas grzało im w palnik - autko cały czas stało otworzone i dostępne dla każdego.

To taki stary wyga jak Ty Pawełku i zbaboliłeś z tymi swoimi patelniami do pieczenia kiełbasek? ;)
Jak mi Tbrek pokazał w Berlinie jak się nagrzewają Braxy, to ... się sparzyłem, a była zimna pogoda, wiedząc to,że tak się grzeją niemiłosiernie, przy tak słonecznej pogodzie, dać im się odcinać?
Ja także miałem trochę kłopotów ze słońcem ale starałem się reagować...
Było mineło... Do Olsztyna :)

Alpine F#1 DVI-9990/PXA-H990,  PXA-H700/IVA-D800R,

Sony XES M50,Hifonix Zeus VIIIGen, Phoenix Gold MS 2125, MS 1000, ZPA 0,5, ZPA 0,3

Alpine F#1 Status SPX-Z18T,Morel Supremo Piccollo, JBL GTI,LOTUS SW 250 Bandpass, Rockford Fosgate HX2 10"x2

#149 tbrek

tbrek
  • Użytkownik
  • 2691 postów

Napisano 20 maj 2012 - 22:54

Jak mi Tbrek pokazał w Berlinie jak się nagrzewają Braxy, to ... się sparzyłem, a była zimna pogoda

Pawła X4 aż tak się nie grzeją :) dziś 29st, pograłem sobie ponad 2h, i to dość ostro, temperatura obudowy 92st C :) a wtedy grały ostro ponad 4h :D

Lampki & Miedziaki

#150 Sinoff

Sinoff
  • Użytkownik
  • 2658 postów

Napisano 20 maj 2012 - 23:06

Grześ startował? :)

Niestety nie choć zamiar wystartować w zawodach miałem. Może następnym razem się uda... :)

Ogolnie dzieki za spotkanie i pogadanki - Sinoff, duzo mi wyjasniles :)

Miło słyszeć :) Może teraz uda Ci się dobrać woofery z których będziesz zadowolony i wcale nie muszą być to AD w600 :)

Jest pewien rodzynek u Grzegorza w aucie, który jest po prostu świetny. Zachorowałem na ten sprzęcik...

Tak, jest rodzynek - o suba chodzi w tym przypadku, mimo iż jest typowym uzupełnieniem woofera, to robota którą robi w znacznym stopniu odbija się na całości grania.
Dzięki stochus za tego mini spota... i do następnego razu :)

ktory bo tam ich troche jest? :P

Tak trochę dziwnych i stosunkowo mało popularnych klocków wożę, taka tam powiedzmy... moja droga :D

Chyba nie bo by w funi byl, aczkolwiek nie wiem jak gra u burego :P

Tak razem z gazownikiem w klasie.

Zawsze rozumiem krytykę i cieszę się na nią

Z mojej strony raczej wrażenia. Moim zdaniem granie na wysokim poziomie o drapieżno-agresywnym charakterze, które doskonale wpasuje się w trash metal lub punk gdzie podczas jazdy noga właściwie sama będzie mocniej dociskać pedał gazu. Sądzę, że przy odgrywaniu płyt takich wokalistek jak Enya lub Sade może braknąć części jedwabistości i delikatności jakie ich nagrania ze sobą niosą ale muzycznie takie nagrania to już zupełnie inny biegun.
Myślę, że z wooferów można wycisnąć jeszcze więcej "powietrza" może trochę kosztem głośności, z resztą zamieniliśmy z burym kilka słów na ten temat podczas odsłuchu w aucie. Z kolei granie szpilek przy płytach ostro wydanych może być uciążliwe ale już chyba taki ich urok.
Jest jeszcze kwestia wooferów grających "w tyłek". Rozumiem, ze taka aplikacja to świadomy wybór jednak scena tuż przed miejscem odsłuchowym zmniejsza moją radochę ze słuchania muzy w aucie, szczególnie w odbiorze tego co gra woofer i sub.

Druga instalka, której słuchałem była dziełem pavliqa. Granie o zupełnie innym charakterze niż u burego. Na myśl przychodzi mi spokojny, przesycony basem blues grany w jakiejś małej knajpce albo wolne kawałki regge pogrywane przez facetów w dredach, to chyba najlepiej oddaje atmosferę którą ja odebrałem u pavliqa w aucie.
Drzwi dają potężną ilość basu i jak dla mnie ali mieszkający w bagażniku powinien zadowolić sie zamkniętym, grubościennym pudełkiem o kubaturze ok 25l. Do tego może jakieś ruchy by się przydały na średnich i wysokich aby ciut bardziej ożywić system, takie całkiem małe ruchy.

Trochę tylko szkoda, że nie miałem okazji posłuchać innych aut, między innymi auta trucka byłem ciekaw - no ale kto późno przychodzi ten... :)
Dzięki wszystkim za miło spędzony czas.

#151 Hellsin

Hellsin

Hell's kitchen

• Użytkownik
  • 4989 postów

Napisano 21 maj 2012 - 00:41

Dużo wcześniej pojawiła się kwestia wizyty w moim aucie, Hellsina i Balcera na odsłuch, tyle, że już nie pamiętam czy przed Tobą czy po... Bynajmniej udostępniając auto(od tego się nigdy jak widzicie nie bronię i nigdy nic nie mam do ukrycia) zwrócili Oni uwagę na "resonans" mojej maskownicy w prawym woferze...
Sprawdziłem to i zamiast rezonującej maskownicy, okazało się ,że uwalił się wofer przez za duże wypałowanie,
...
Jednak w temacie ktoś poruszył Hellsina ,że rozmawiając potem na placu, wspominał ,że uwalił mi niechcący wofer(nie mam do niego pretensji) dobrze ,że wyszło to przed odsłuchem, a nie w czasie oceny sedziowskiej, byliśmy świadomi ,że bywa różnie dlatego mieliśmy jedną sztukę na wszelki wypadek.
Jednak wyczytałem, że być może "podmieniłem" głośniki na coś lepszego?! Albo ,że Hellsin był "ustawiony" do takiego manewru.

Co do zmian z setupem, skoro tak ciężko się domyślić, nie było żadnych dwóch setup'ów! Auto przyjechało zestrojone, i było git, tyle ,że jak postało parę godzin w pełnym słońcu(miałem odsłuch około 14) było tak nagrzane,że zaczęły dziać się trochę cyrki ze sceną, dlatego na 30 min przed odsłuchem, podjęliśmy próbę zrobić coś z tym delikatnymi korektami, ale jeszcze raz mówię nikt nie robił rewolucji. A tym bardziej nie bawią mnie takie wkrętki jak dwa setupy memorki. Auto jak gra to gra a jak nie to nic mu nie pomoże.
Na koniec wyniki... 49 punktów przewagi uważam powinno uciąć, docinki

Ogółem zarówno jak i granic maskownicy, woofer się skończył, co się potem okazało przy odsłuchu z Marcinem, nie mniej sam widział, że było to ledwie ułamki sekund, nie wiem co się działo przed naszym wejściem z Balcer-em, ale wcześniej musiał ktoś dać im w palnik mimo wszystko ...
Podmiana głośników na lepsze - czemu nie ;) Byłem ustawiony, a no tak zapomniałem, ach te frytki na MC :rotfl:

W setupie były drobne korekty, ale to chyba normalne ... ? Z resztą każdy robi to co lubi, ja ostatnio też miałem fajnego babola w instalce, a się ludziom podobało ... i to jest dopiero oszustwo ... :D

Najprawdpodobniej winą było słoneczko które cały czas grzało im w palnik - autko cały czas stało otworzone i dostępne dla każdego.

muszę następnym razem wsiąść w końcu i posłuchać :)

!!! Oldschool rules !!! Kraina ciągłych zmian ... The true power of SQL ;)

" Pamiętaj synu - moja racja jest lepsiejsza niż twejsza " :rotfl:

#152 CASKP

CASKP
  • Użytkownik
  • 778 postów

Napisano 21 maj 2012 - 06:10

Pawła X4 aż tak się nie grzeją :) dziś 29st, pograłem sobie ponad 2h, i to dość ostro, temperatura obudowy 92st C :) a wtedy grały ostro ponad 4h :D

Moje grzeją się bardziej niż twoje mx4. Mx4 sam z siebie na stole po 30 min się nie wyłącza a X4 tak ...

muszę następnym razem wsiąść w końcu i posłuchać :)

Zapraszam ;)

#153 tbrek

tbrek
  • Użytkownik
  • 2691 postów

Napisano 21 maj 2012 - 07:45

Moje grzeją się bardziej niż twoje mx4. Mx4 sam z siebie na stole po 30 min się nie wyłącza a X4 tak ...

Bo ja mam wentylator w środku i przerobione zasilanie, dobrze wiesz że to poprawiony prototyp

Lampki & Miedziaki

#154 Adamu

Adamu
  • Użytkownik
  • 850 postów

Napisano 21 maj 2012 - 07:48

Moje grzeją się bardziej niż twoje mx4. Mx4 sam z siebie na stole po 30 min się nie wyłącza a X4 tak .

a moje jakos działają i nie wyłączają się w trakcie najlepszej zabawy :) jedyne co psuje zabawę to przychodzące połączenie telefoniczne które wyłącza muzę przeważnie zawsze wtedy gdy sie fajnie słucha :)

#155 tbrek

tbrek
  • Użytkownik
  • 2691 postów

Napisano 21 maj 2012 - 07:53

albo płytę testową należy już zmienić :) bo tą traktuje już po macoszemu :D

Lampki & Miedziaki

#156 truck

truck
  • Użytkownik
  • 6004 postów

Napisano 21 maj 2012 - 07:56

a moje jakos działają i nie wyłączają się w trakcie najlepszej zabawy :) jedyne co psuje zabawę to przychodzące połączenie telefoniczne które wyłącza muzę przeważnie zawsze wtedy gdy sie fajnie słucha :)

Zwłaszcza gdy wyświetlacz pokaże : "Żona" i odruchowo, staje się na baczność!... żarcik Adasiu..;)

ps. Będę się kierował Twoim rozwiązaniem jeśli chodzi o fazowość średniaka i Tweeta, jednak zarzucę ten pomysł , z montażem średniaka w trójkąt lusterka.

Alpine F#1 DVI-9990/PXA-H990,  PXA-H700/IVA-D800R,

Sony XES M50,Hifonix Zeus VIIIGen, Phoenix Gold MS 2125, MS 1000, ZPA 0,5, ZPA 0,3

Alpine F#1 Status SPX-Z18T,Morel Supremo Piccollo, JBL GTI,LOTUS SW 250 Bandpass, Rockford Fosgate HX2 10"x2

#157 CASKP

CASKP
  • Użytkownik
  • 778 postów

Napisano 21 maj 2012 - 08:22

Bo ja mam wentylator w środku i przerobione zasilanie, dobrze wiesz że to poprawiony prototyp

Taaa... Tylko wiesz, że moje sztuki nie są normalne ;D

Wywal Telefon . A co do różnicy to looknij wyżej ;D

#158 Adamu

Adamu
  • Użytkownik
  • 850 postów

Napisano 21 maj 2012 - 08:34

ps. Będę się kierował Twoim rozwiązaniem jeśli chodzi o fazowość średniaka i Tweeta, jednak zarzucę ten pomysł , z montażem średniaka w trójkąt lusterka.

najpierw sobie poprzymierzaj żebyś świadomie zaakceptował wady takiego montażu :D

#159 bury22

bury22

Fizol :)

• Użytkownik
  • 4320 postów

Napisano 21 maj 2012 - 08:59

wady takiego montażu

Patrz moje słupki :D

Adam nabyłeś płytę ?

#160 nakamichi

nakamichi
  • Użytkownik
  • 3284 postów

Napisano 21 maj 2012 - 08:59

To taki stary wyga jak Ty Pawełku i zbaboliłeś

To chyba wiekszośc miała taki dzień , taka karma :wink: .
Lepiej idz , daj suty datek na jakiś zbożny cel :wink: i ciesz się ze Twojego nikt w tym upale nie zauważył .
Do wszelkiego rodzaju rywalizacji potrzebana jest tez odrobina szczescia , a tym razem fortuna polubiła zielone :)
Byle do przodu

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych