Skocz do zawartości

zestaw odseparowany 16cm do 800zł


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 131
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Chodziło o Piccolo :) tylko że kolega truck chyba zapomniał że za 800zł to same tweetery będzie ciężko dorwać :) Wrzucałem do Golfa IV zestaw R6A pod samo radio (Kenwood z nowszej serii) i powiem że byłem miło zaskoczony jak na granie bez wzmacniacza

 

A wiesz... Gdy ostatnimi czasy spoglądam co chłopaki wrzucają jako okazję na alledrogo, to stwierdzam ,że marazm z kaską u Nas w kraju, bo naprawdę fajne(czytaj drogie klocki) schodzą, po smiesznych cenach, mam na myśli te transakcyjne a nie to co sobie ktoś na początku życzy... To boli, szczególnie tych, którzy kupili klocki jako nowe(moja filozofia co do głośników), gdy płacisz xxxx, a ostrzymujesz xxx i to z wielkim bólem.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R6A ma głębszy i mocniejszy bas niż PO 650 - jednak bardziej monotonny. Wysokie tony w PO 650 są trochę bardziej wyraziste niż w R6A. To tak ogólnie mówiąc :D

 

Osobiście wolałbym chyba PO650

 

Oj... bo zaraz się zacznie, che,che

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako woofery z mocnym kopnięciem spokojnie mogę polecić RF T162S . W słabo przygotowanych drzwiach potrafiły "zastąpić" suba. Starsza seria w używce do wyrwania za ok 500zł jako komplet. Wysokie po ściszeniu na zwrotce są całkiem całkiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż - nie ma znaczenia co ja mam w bryce. Oczywiście posłuchać zawsze można - więc zapraszam serdecznie . Mogę natomiast podwieść koledze systemik PO650 wkręci sobie - jeśli będzie miał przygotowane furki i posłucha.

 

Cóż za problem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...