Skocz do zawartości

GOLF 3 - Kokpiot


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Chciałbym zmienić orginalne głośniki na coś lepszego ale na takie by radio mogło udziwgnąć gdyż nie stać mnie na bardzo dobre car audio. Planuje w najbliższym czasie również zamontować Hertz DSK 165 w przednie drzwi :). Co koledzi zaproponujące mi do kokpitu do 200-250 zł za cały zestaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza sprawa - szkoda kasy na DSK. Jeśli już kup coś lepszego. Druga sprawa - pakuj woofery 165mm w drzwi. Miejsca w desce zostaw na rozbudowę systemu o średniotonowiec.

 

Myślałem właśnie dać w drzwi Hertz DSK 165 + twiterry w słupki, w tylnie drzwi taki sam zestaw (tam jest jest miejsce na twitter fabrycznie) i w kokpit a potem jakoś skrzynię w wbudowanym zmacniaczem ;) ale druga sprawa to wygłuszenie drzwi i poprowadzenie kabli bo wogóle nie ma. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylne drzwi odpuść. Szkoda kasy wydawać na głośniki tylne. Lepiej kupić za tą kasę zestaw 3 way z 10 cm sredniakiem który wrzucisz w deskę.

Lepiej takie cuś zagra jak 2 way w przygotowanych drzwiach, pod wzmacniaczem ? No nie wiem.

Co do DSK i udźwignięcia to, przez samą końcówkę z radia - lepiej wpisz w szukajce "głośniki pod samo radio", bo to nie jest optymalny wybór, trochę chęci i coś znajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potem jakoś skrzynię w wbudowanym zmacniaczem ;)

 

To też przemyśl. Te z wbudowanym wzmacniaczem najczęściej to zwykłe buczydła bez polotu. Przeleć ze 3 strony na forum, czytania tak na prawdę nie jest dużo, a co nieco się dowiesz. A w pierwszej kolejności zapoznaj się z czymś takim jak FAQ Nazara - znajdziesz w google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w pierwszej kolejności zapoznaj się z czymś takim jak FAQ Nazara - znajdziesz w google.

o tym cały czas pisze....bez urazy dla autora ale totalnie idziesz na łatwiznę i podziwiam tylko kolegów co Ci odpisują
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...